PDA

View Full Version : Хоби



notjustteen
01-30-2013, 20:26
Здравейте! Скоро вече няма да съм тийн но се сетих за този форум, защото се зачудих нещо.
Така. Хобито ми е да ремонтирам телефони (не че го правя без пари но...). Явно обичам да разглобявам всеки телефон който ми попадне, но мисълта ми е че когато оправя някой телефон се чувствам удовлетворен от себе си.
Според вас странно ли е това да ми е хобито, защото обикновено хората колекционират разни работи, правят макети или нашиват гоблени, а аз поправям телефони???

elincetyy
01-30-2013, 20:42
Щом ти доставя удоволствие .. Защо не :)

brutaLxxbunny
01-30-2013, 21:43
Е, сериозно ли ти пука дали е странно или не? Даже и пари си изкарваш с хобито.

notjustteen
01-31-2013, 09:03
Интересно ми е и какви са вашите хобита например.

BlackWings
02-01-2013, 12:09
Ами щом ти доставя удоволствие , че и пари изкарваш , какво точно те притеснява? Не е странно.
От моето хоби не мога да печеля пари - редя пъзели. За сега най-големият ми е от 2000 части.

strawberry88
02-01-2013, 14:30
Няма нищо лошо в хобито ти.

rihanna_shakira
02-01-2013, 14:32
Щом от хобито си изкарваш пари накъде по-добре :D

asuka666
02-07-2013, 09:48
Аз пък си нямам хоби...

Amore-Mio*
02-08-2013, 21:39
Именно това е смисъла на хобито - да ти харесва и да ти доставя удоволствие, когато го правиш.

А хвалбата за липсата на хоби - изобщо не е присъща.
На мен лично ми показва несериозност и непостоянство.

NikE
02-09-2013, 01:50
Поздравления за хобито ^^
Като бях малка често отмъквах на дядо ми отвертките и разглобявах играчките си lol. Просто изпитвах няк'ва наслада да завинтвам и развинтвам някакви неща :D
Сега, като по-уравновесена, млада дама(кеке) се занимавам с оригами.
Та можеш само да се радваш, че хобито ти изкарва пари :)

notjustteen
02-09-2013, 11:04
Понеже съм личност която гледа да изкара пари от всичко мисля, че всеки може да изкарва пари от хобито си, стига да може да се пласира. Например на майка ми хобито е да шие гоблени, но не го правеше с цел печалба. Аз обаче реших да и продам гоблените, понеже станаха мега много, което се оказа доста доходоносно. Пък и както е казал жокера - "If you are good at something, never do it for free!"

П.С. Също мисля и че ЕМО-то е мързеливо и душевно празно което отрича и мрази всичко и ако продължава в същия дух нищо няма да излезе от нея.


Сега, като по-уравновесена, млада дама(кеке) се занимавам с оригами.
Давам ти пример: http://prodavalnik.com/ads/?q=%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D0%B8

asuka666
02-09-2013, 23:34
Понеже съм личност която гледа да изкара пари от всичко мисля, че всеки може да изкарва пари от хобито си, стига да може да се пласира. Например на майка ми хобито е да шие гоблени, но не го правеше с цел печалба. Аз обаче реших да и продам гоблените, понеже станаха мега много, което се оказа доста доходоносно. Пък и както е казал жокера - "If you are good at something, never do it for free!"

П.С. Също мисля и че ЕМО-то е мързеливо и душевно празно което отрича и мрази всичко и ако продължава в същия дух нищо няма да излезе от нея.


Давам ти пример: http://prodavalnik.com/ads/?q=%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D0%B8

Не съм мързеливо...аз съм пони!!! :D SHIT!! Майната Ви...

notjustteen
02-10-2013, 08:43
Ти не си за тука

asuka666
02-10-2013, 11:22
Ти не си за тука
Защо да не съм? :D

notjustteen
02-10-2013, 11:27
Защо ме определихте по снимката?Хобито ми е да се режа до де не бликне кръв...Има ли доволни?! :D

Да нямам си хоби...Любимото ми занимание е да гледам документални филми за Вселената и да прегръщам котката си.Какво по-хубаво от това хобито ми да е създанието което щом те види с нож идва при теб и се опитва да те спре.За това се счита че аз нямам хоби.Аз просто не мога да творя.Обичам да наблюдавам и да плача нищо повече...

Не съм мързеливо...аз съм пони!!! SHIT!! Майната Ви...
Отговорих ли на въпроса ти?

BlackWings
02-11-2013, 21:45
Всяко хоби може да бъде доходоносно , ако се пласира , ама не всяко си струва. Моята баба си боде очите да шие един гоблен за 1 година , говорим за в свободното време през ден-два-три. Радва му се и влага много старание , и това да се продаде за 200-300лв , като в него са вложени 50лв материали. За толкова бодене на очи и време и желание дето си вложил , сърце не ти дава да го продадеш , не си струва.
Пък аз лично не съм сигурна дали ако имах доходоносно хоби бих искала да го превърна в професия , от страх , да не би да спре да ми доставя удоволствие :)

TheBobqk
02-15-2013, 07:24
Пък аз лично не съм сигурна дали ако имах доходоносно хоби бих искала да го превърна в професия , от страх , да не би да спре да ми доставя удоволствие :)

И мен ме е страх от това. Моето хоби е фотография, но наистина се страхувам, че ако започна да изкарвам пари от това някой ден, може да спре да ми доставя наслада.
Няма нищо лошо, че това ти е хобито. Важното е да се занимаваш с нещо, още повече че изкарваш пари от това.

ismarti
02-16-2013, 12:42
Аз нямам хоби, твоето е много добро. Дори и на професия може да го обърнеш :)