PDA

View Full Version : Май затънах при friend zone...



Cacatasbira
01-30-2013, 21:08
Познаваме се от месец с нея и всеки ден ако не се видим ще е по скайп.. всяка вечер сме там обаче забелязах нещо гадно. Споделя с мен неща които не споделя лесно с други и някои нещо които дори не е споделяла. Дори не се притесни да се покаже по бански пред мен, но тогава я беше хванало лудостта от пубертета май.. както и да е. Според вас затънах ли във френд зоне или имам някакъв шанс. Много я харесвам и планирам да и го кажа скоро но не знам как ще реагира. По някой път ми говори и за момчета..кой бил готин кой харесвала и т.н.. малко е несъобразителна след като аз съм момче но си я обичам :( .Съвети?

granger
01-30-2013, 21:10
Много постно си го обяснил...
може би все още не е късно за теб,приятелю!

Cacatasbira
01-30-2013, 21:17
За бога умирам когато ми каже "Ауууу тоя колко е готин" и просто едвам успявам да изкарам една фалшива усмивка :(( . Ще и кажа пък като видя как реагира просто ще се измъкна по някакъв начин.. а като я видя на живо..охаа тези светещи очички ми иде да потъна в тях :(

ForzaFelipe
01-30-2013, 21:22
Като ти каже отново "ауу тоя колко е готин" ти и кажи "мнеее,ти ми харесваш повече"

Cacatasbira
01-30-2013, 21:24
всяка възможност за комплимент я използвам брат.. не знам дали не забелязва или пък забелязва но го приема на шега..

shmatarok
01-30-2013, 21:32
Докато не опиташ да я поканиш да излезете и там евентуално не я целунеш, едва ли ще разбереш какво чувства към теб.

Cacatasbira
01-30-2013, 21:38
Като я видя на живо се препарирам. Самата близост до нея ми докарва не пеперуди в стомаха ами цяло стадо слонове все едно тичат вътре.. какво остава да се наведа да я целуна..аз ще припадна при мисълта, а пък и не знам как ще реагира. По принцип не излиза често - даскало и фитнес.. фитнеса от скоро и рядко но аз не съм по фитнеса. Предпочитам едно хубаво тичане 3 пъти в седмицата и няколко упражнения вкъщи за да се поддържам във форма. Та за това няма как да се срещнем насаме някъде.

shmatarok
01-30-2013, 21:52
В такъв случай какво очакваш от нас? Няма как да знаем харесва ли те, не те ли. Действай, за да не останеш накрая с пръст в уста.

ForzaFelipe
01-30-2013, 22:08
Е ти някаква магия ли очакваш да ти кажем?

Аз така се напих и и признах всичко...не е най-добрия вариант определено,ама ако си чак толкова скован...Ако не и покажеш че я харесваш,няма как да се получи ;)

s_E_x_Y_y_Y
01-30-2013, 23:03
може да забелязва, че я харесваш и да прави всичко описано по-горе целенасочен ако е видяла на къде отиват нещата и иска да предотврати кофти ситуация примерно

sapphirr
01-31-2013, 08:17
колкото повече си траеш,толкова повече затъваш във the friend zone

Delvecchio
01-31-2013, 08:42
Кажи и, че я харесваш колкото се може по-бързо.Ако споделя чувствата ти ок,ако не бягай далече,защото ще става по-зле.