PDA

View Full Version : Нанасяне на автобронзант



sapphirr
01-31-2013, 08:16
Здравейте, снощи като за "лека нощ" се наплясках (буквално) с автоброзант по лицето. нямам нужда да се мажа цялата, защото през зимата по неизвестна причина лицето ми става с пъти по-светло от тялото и изглеждам незадравословно бяла. Въпреки това с правилната козметика в малки количества успявам да наблегна на хубавите си черти.и все пак си взех един автобронзант на AVON с тропически аромат,за който чух добри отзиви,и понеже реших ,че мога да го заменя за 1 вечер с крема си на Vichy (който попринцип ползвам за хидратиарне) и ти да видиш се събудих с кафяв контур по цялото чело и скулите си...дотук добре,само дето тва чудо няма махане. Затова ще съм благодарна ако споделите някакъв опит с тва чудо на козметика- методи за нанасяне,сваляне и най-пълноценна употреба :)

marilyn
01-31-2013, 10:42
Олеле.. не знам как се маха... ама моят съвет е да не ползваш такива мазила, защото ставаш на петна, освен това е и вредно. Една приятелка така се беше мазала по тялото ... беше много грозно.. с времето просто се отми, а и дойде летния сезон и тя тръгна по морето...

sapphirr
01-31-2013, 11:00
става въпрос само за лице,не тяло,и то в малки количества. колкото да придобиеш някъв цвят :)

feikk
01-31-2013, 11:36
Няммаш ли нещо дълбоко почистващо за лице ? По принцип аз имам едно за черни точки и с него си чистя и автобронзанта. :D Иначе другия начин е с паста за зъби - до дупка 8-)

sapphirr
01-31-2013, 12:09
brutality :D