PDA

View Full Version : Почвам да се обърквам. Помогнете



br0ken17
01-31-2013, 11:57
Значи от много време насам в съня ми се появява един и същи човек - най-добрия ми приятел (също така най-голямата ми любов) с който бяхме в много добри отношения но от 9 месеца не си говорим. Той е в Англия. 3 нощи подред вече сънувам как в съня си знам , че сънувам и това е много странно. Искам да разбера какво значи всичко това. Постоянно сънувам , че уж сме скарани и в съня ми пък се държи супер мило с мен.. на какво се дължи всичко това !? Има вечери в които не мисля за него и пак го сънувам ??

DisappointedDreamer
01-31-2013, 12:36
вчера сънувах как Волдерморт се разхождаше с мен, на мен ми стана студено и той ми даде якето си

моля ви,, кажете, според вас, той и аз създадени ли сме един за друг? защо иначе ще го сънувам? отговорете плс!!1

sexa_na_kompleksa
01-31-2013, 12:52
Сънищата нищо не означават.
А защо не си говорите?

br0ken17
01-31-2013, 13:27
Защото той ме мрази. Скарахме се преди 9 месеца и от тогава..

InsertDumbNickHere
01-31-2013, 13:59
dreammoods.com ako vqrvash v tezi neshta :) az lichno ne vqrvam, no eto :)

HollyGolightly
01-31-2013, 14:11
Това, че сънуваш някого нищо не означава. Повечето пъти сънищата са просто сънища и нищо повече. Както вече ти сама каза, имаш чувства към него, въпреки че сте скарани, ти искаш да сте пак в добри отношения, тоест сънуваш това, което ти се иска. Много трудно да се сетиш сама :?

Niakoitam
01-31-2013, 14:25
Значи от много време насам в съня ми се появява един и същи човек - най-добрия ми приятел (също така най-голямата ми любов) с който бяхме в много добри отношения но от 9 месеца не си говорим. Той е в Англия. 3 нощи подред вече сънувам как в съня си знам , че сънувам и това е много странно. Искам да разбера какво значи всичко това. Постоянно сънувам , че уж сме скарани и в съня ми пък се държи супер мило с мен.. на какво се дължи всичко това !? Има вечери в които не мисля за него и пак го сънувам ??

Казваш, че знаеш че сънуваш.Значи са осъзнати и вече може да се опиташ да ги контролираш.Аз досега съм попадал само в един такъв преди време,но не можах да се задържа в него като разбрах,че е сън.Всъщност успях де,но бях заблуден,че съм се събудил и пренесен в друг сън.И ти щом осъзнаваш,че е сън и не се събуждаш пробвай да го контролираш и се понтересувай за какво иде реч и каквото те интересува още докато си в съня си.Попитай го ако можеш.Според разни научни теории и доказателства това работело.Иначе и при мен има хора дето периодично постоянно ги сънувам за по-дълги или по-кратни периоди от време.С някои от тях много се уважавам, а за други не би си мръднал пръстта дори,а общото между тях е че в сънищата ми стават някакви случки с мое и тяхно участие....пътуваме, забавляваме се,говорим си,искат ми прошка и т.н.,а често дори нито съм ги видял наскоро,нито пък съм мислил за тях през деня или дори преди да заспя.Дори често съм си мислил за наглед нищо общо нямащи с тях неща :)

Niakoitam
01-31-2013, 14:35
Това, че сънуваш някого нищо не означава. Повечето пъти сънищата са просто сънища и нищо повече. Както вече ти сама каза, имаш чувства към него, въпреки че сте скарани, ти искаш да сте пак в добри отношения, тоест сънуваш това, което ти се иска. Много трудно да се сетиш сама :?

Може и да е така,но пък може и да не е точно така.В периода,когато страшно желаех да се получи нещо между мен и една така да я нарека несподелена любов постоянно сънувах как я гоня, а тя ми бяга и се крие и аз едвали не насила я карам да прави някои неща за мен и така в доста дълъг период от време.Е, в крайна сметка нищо не се получи,докато например една съученичка дето вече е омъжена и с две деца разбирай,че аз вече не я виждам като потенциално гадже постоянно я сънувам в разни периоди в разни случки.Нямам и особено желание да се сдобрявам с едни хора,които яко ме предадоха,но отвреме навреме често ги сънувам как едвали не ме умоляват да се сдобрим като че ли това е важно и за мен най-малкото за да се възползвам от услугите им.:)

anonymous708973
01-31-2013, 20:17
вчера сънувах как Волдерморт се разхождаше с мен, на мен ми стана студено и той ми даде якето си

моля ви,, кажете, според вас, той и аз създадени ли сме един за друг? защо иначе ще го сънувам? отговорете плс!!1

Не се подигравай, в сънищата има голямо доза истина.

HollyGolightly
02-01-2013, 03:33
Може и да е така,но пък може и да не е точно така.В периода,когато страшно желаех да се получи нещо между мен и една така да я нарека несподелена любов постоянно сънувах как я гоня, а тя ми бяга и се крие и аз едвали не насила я карам да прави някои неща за мен и така в доста дълъг период от време.Е, в крайна сметка нищо не се получи,докато например една съученичка дето вече е омъжена и с две деца разбирай,че аз вече не я виждам като потенциално гадже постоянно я сънувам в разни периоди в разни случки.Нямам и особено желание да се сдобрявам с едни хора,които яко ме предадоха,но отвреме навреме често ги сънувам как едвали не ме умоляват да се сдобрим като че ли това е важно и за мен най-малкото за да се възползвам от услугите им.:)

Да, но това, че ти не искаш да се сдобряваш с тях, не означава, че не би ти се искало да ти се молят. Може би е на някакво подсъзнателно ниво, но това не е знак , че ще се случи, просто ти се иска.
Ето и аз принципно не си падам по празници като Свети Валентин, не смятам, че за да покажеш на някого обичта си трябва да има повод, но от няколко дни постоянно сънувам приятелят ми как звъни на вратата точно на 14ти. Това обаче нищо не означава, той няма да бъде тук, независимо колко го сънувам.

Niakoitam
02-01-2013, 08:47
Да, но това, че ти не искаш да се сдобряваш с тях, не означава, че не би ти се искало да ти се молят. Може би е на някакво подсъзнателно ниво, но това не е знак , че ще се случи, просто ти се иска.
Ето и аз принципно не си падам по празници като Свети Валентин, не смятам, че за да покажеш на някого обичта си трябва да има повод, но от няколко дни постоянно сънувам приятелят ми как звъни на вратата точно на 14ти. Това обаче нищо не означава, той няма да бъде тук, независимо колко го сънувам.

Не, всъщност нямам никакво желание да ми се молят.Кой съм аз,че да го искам това от тях.Изобщо не искам да ги чувам и да ги виждам.Не ме интересува техният живот и развитието му. И въпреки,че са ми почти комшии с тях тримата отношенията ни след онази случка през 2006та година охладняха страшно.Поне моите към тях.Сега я се засечем случайно на пътя няколко пъти годишно я не.Единият изобщо не съм сънувал,че иска да се сдобряваме,но двамата,които правеха някакви бледи опити да се сдобрят с мен, че даже и с брат ми отвреме навреме ми се появяват.Усещането в тези ми сънища е тегаво.Хем хич не ми се иска,хем съм добра душа и накрая се съгласявам. Последно с единият, с който съм отраснал и учехме заедно до 8ми клас, а също ми се бараше уж голям приятел въпреки,че си беше леке се засякох на една улица някъде по средата на миналата година към 01:00 вечерта.Беше застанал до колата си.Сякаш искаше да ме заговори.Каза ми: "Здравей". Аз отвърнах просто едно студено: "Здрасти" от учтивост и с бърз ход го подминах като пътен знак.Той се качи в колата си и сякаш нервно натисна газта докрай и отпраши напред по улицата.Така че изобщо нямам желание никой да ми се моли.
А теб колкото и да не вярваш щом толкова не вярваш в този празник,а постонянно сънуваш как приятеля ти ти звъни на вратата точно на тази дата.Бъди много наблюдателна какво ще ти се случи именно на тази дата,защото датите в сънищата доколкото съм чел за изключително важни.Спомни си хубаво детайлите и най-вече всички усещания от тези сънища и ги сравнявай като усещания с тези в реалността особено на 14.02 и напомнят ли ти детайлите нещо в реалността.Това може и доста да те насочи.Даже ще се радвам да ми споделиш ако нещо ти направи впечатление именно на датата 14.02.2013. Не е чак толкова далеч.Знае ли човек може пък приятелят ти да те изненада тогава с идването си или някакъв много хубав подарък или пък приятелят ти да е метафората на любовта ви и да се случи нещо свързано с любовта като например някакви наистина приятни емоции и т.н.Всъщност много важно ако е метафора е и как точно възприемаш приятеля ти какви асоции ти навява първият момент щом се сетиш за него.:)

heartshapedbox
02-01-2013, 10:36
Просто ти е криво, че сте скарани и затова го сънуваш.

DENKAZ
02-02-2013, 21:36
Темите стават все по-интересни.