PDA

View Full Version : Не мога да се сетя кой беше филма..



Me.Myself.and.I
01-31-2013, 18:08
Във филма се разказва за един мъж с очила, който се опитва един вид да даде нов старт в живота на престъпниците ако може така да се каже. Попада в един клуб (май така беше) и става свидетел на убийство. Имаше някаква болест, не мога да се сетя каква и трябваше да яде солено. Започна да яде някакъв чипс и така го хванаха че е там. Май му биха два шамара и го пуснаха да си ходи :D :D (не съм сигурна) Тези които убиха човека, взеха записа от охранителните камери и го съхраниха в банков трезор. Не мога да се сетя защо ама този с очилата го уволниха от работа му. После реши че трябва да обере банката, да вземе записа и да си изчисти името. Събра се с тези на които е помогнал преди време и едно момиче. Обраха банката и този с очилата май пак се върна на работа. Накрая на филма се целуваше с една дето я харесваше от много време.....

Да знам, страшна каша.. :D ако някой успее да се сети кой е филма нека ми каже... От толкова време го търся, гледах го преди години, но не мога да се сетя за името :D

Me.Myself.and.I
12-11-2013, 13:49
???

Skeletoner
12-11-2013, 14:22
Star Wars

Tweedy
12-14-2013, 18:37
Жанр нещо? Описваш го като комедия..