PDA

View Full Version : Забранена ЛЮБОВ



KaRy
01-31-2013, 20:31
От известно време започнах да излизам с едно момче,което до сега не приемах по този начин.Той винаги за мен е бил приятел на брат ми и нищо повече,но сега нещата стоят по друг различен начин.Откакто брат ми замина в друг град с приятелката си аз и приятеля му сме заедно,но проблема е в това че го крием.Дори не мога да си представя реакцията на брат ми ако разбере истината ,защото той е по-голям от мен с 7 години а неговия приятел (с когото сме заедно) е 2 години по-голям от него.
Но проблема не е само в разликата в годините а и в това че брат ми има изградено мнение за този човек което изобщо няма да му пасне за малката му сестра,защото момчето не е от най-кротките.Не знам какво да правя,защото обичам това момче истински и съм много щастлива с него,но също така не искам да продължавам да лъжа брат ми,но ме е страх че ако разбере ще полудее и ще ни убие и двамата!!!

minchorna
02-01-2013, 06:13
Момчета много,брата е един!! Опитай да поговорите с брат ти..ако не склони,по-добре си запази добрите отношения с брат ти..

granger
02-01-2013, 06:31
Брат ти е нормално да е загрижен,но седнете и поговорете,щом си добре и щастлива с този човек,никой няма право да те съди и да те кара да не си с него.

Violenza
02-01-2013, 11:32
На колко години си?

Брат ти няма право да ви се бърка. Нямате какво да криете, а и все някога ще се разбере, затова по-добре да го знае от вас.

anonymous708973
02-01-2013, 11:59
9 години разлика наистина не са малко, особено щом ти също не си кой знае колко голяма.
Какви са доводите на брат ти, че е неподходящ?

Смятам, че твоят трябва да се държи мъжки и да каже на брат ти.

marilyn
02-02-2013, 17:08
Кажи на брат си, недей да криеш, все пак отношенията ти с него са по-важни. Донякъде е нормално да се притеснява за теб, всеки по-голям брат трудно приема, че "малката му сестричка" не е толкова малка вече и братята са ревниви. Просто му сподели, а от там нататък не му давай да се меша много, много.