PDA

View Full Version : Как мислите.....да изчакам ли?



Torettozzz
02-01-2013, 07:50
На 21 съм,момче!Преди няколко дни се срешнах с едно момиче,което обичам и се бяхме скарали преди време и тея дни за първи път от доста години се видях с нея.Срещата с нея мина отлично, прости ми провиненията от минали години и остана очарована,че след толкова време съм я потърсил.В края на деня тя ми прати,съобщение, че има чувства към мен и,че скоро ще ме потърси.Проблема е,че в момента е с някакво момче и незнам колко скоро е това "скоро".И дали ще го направи....да ме потърси.Писах й смс, че искам да я чуя,но не съм получил отговор от нея за сега!
И затова,се чудя дали да не й звънна един телефон, да се чуем.....или просто да й се доверя и да изчакам за обаждането й!
Незнам, дали да не й звънна скоро да я чуя как е,но тя вече ме инструктира нещо,.......и не смея да й досаждам,за да не си помисли,че я пришпорвам. Досега всички ми казаха да изчакам обаждане от нея.

minchorna
02-01-2013, 07:52
Тази тема май преди беше пусната пак ;)

vladkata
02-01-2013, 10:52
никва идея ма в най-лошия случай си купи кон и отпраши към залеза..

xoxi
02-01-2013, 11:05
Послушай ги тези всичките и изчакай.

repichkaaa95
02-01-2013, 12:33
Глупости..кво ще я чакаш,кат най-голямата шматка..тя ако има чувства към теб наистина на момента ще остави другия.Не и давай да те държи като резерва.Не и досаждай,но и се обади и я попитай директно какво решава,не се оставяй да те разиграва.Момичетата сме долни и ако ни угаждат се възползваме на макс,не позволявай това да се случва.Бъди смел и не му мисли толкова.Успех. :)

GD
02-01-2013, 15:08
Олее ем кода ти кажем само ще се мъчиш така да знаеш че е с друг а не с теб а при положение че се познавате и сте имали връзка преди а сега не не не пиши ми на личен и ще ти обяснявам по подробно.