PDA

View Full Version : Екскурзия-не ми дават.....



pepa97
02-01-2013, 15:51
Здравейте,приятели ! Днес казах на нашите ,че от нашето у-ще за месец юли организират екскурзия в приморско .. 230 лв за 10 дни..Тати ми даде ,но мама...........инат!! Не знам как да я убедя да отида на тази екскурзия.За първа година съм с класа си и много го харесвам.Не знам обаче според мен мама като каже НЕ и няма да стане,макар че целия ми клас отива на екскурзия.Да ,знам ще кажете ,че има мн време до юли-ама НЕ няма ,защото капарото-50лв трябва да се даде до края на февруари,това означава ,че до февруари началото трябва да убедя мама.Аз и обещах ,че ще си оправям стаята ,втория срок ще си повиша оценките и така...Но на нея като и казах ,че е на море лагера се стъписа,защото знае ,че стават много катастрофи,злополуки в морето ,отровна храна в хотелите и т.н.Все пак си е права,но много ми се ходи разбирате ли ?На всичко съм готова,за да отида,но явно няма да стане,за жалост..... Помощ ,моля ви !! :( :( :(

sexa_na_kompleksa
02-02-2013, 14:23
Попитай я, каква е причината да не те пуска. Ако е заради "опасностите", което изброи, кажа й, че с вас ще има учители, които няма да ви изпускат от поглед, ще й се обаждаш всеки ден по 2-3 пъти, ще внимаваш, какво ядеш (например няма да ядеш ястия, които могат бързо да се развалят - яйца, мляко, сосове, кремове...) и т.н.
Освен това, й обясни това, което ни каза и на нас - класа ти харесва и искаш да прекараш повече време с тях.
Ако я притесняват пари, кажи й, че ще си спестиш от закуски, рождени дни, помоли и баба и дядо да дадат някой и друг лев и й обясни, че там няма да харчиш много.
Успех, дано те пуснат!

pepa97
02-04-2013, 10:56
Попитай я, каква е причината да не те пуска. Ако е заради "опасностите", което изброи, кажа й, че с вас ще има учители, които няма да ви изпускат от поглед, ще й се обаждаш всеки ден по 2-3 пъти, ще внимаваш, какво ядеш (например няма да ядеш ястия, които могат бързо да се развалят - яйца, мляко, сосове, кремове...) и т.н.
Освен това, й обясни това, което ни каза и на нас - класа ти харесва и искаш да прекараш повече време с тях.
Ако я притесняват пари, кажи й, че ще си спестиш от закуски, рождени дни, помоли и баба и дядо да дадат някой и друг лев и й обясни, че там няма да харчиш много.
Успех, дано те пуснат!
Много ти благодаря ! Още вчера изчетох всичко и и го казах вечерта ! На сутринта бях приятно развълнувана ,защото ми съобщи ,че ще отида на лагера !! Много ти благодаря ! Не знаеш колко добре се чувствам в момента ! :)

bloodyF
02-04-2013, 12:21
Честито
и все пак внимавайте, т.к. съм била в 8-и клас на лагер и знам какво мазало беше , съжалявам сега, ама късно
пазете се и приятно прекарване (въпреки,че има още 5 месеца до тогава :Д ) :)

IFFVO
02-05-2013, 05:57
Е, супер, браво на sexa_na_kompleksa (wtf:D)

sexa_na_kompleksa
02-05-2013, 06:36
Радвам се, че са те пуснали! : )) Но не забравяй да се държиш на ниво, както до екскурзията, така и на самата нея, за да ти разрешат да отидеш и следващия път! : )

pepa97
02-05-2013, 12:15
Радвам се, че са те пуснали! : )) Но не забравяй да се държиш на ниво, както до екскурзията, така и на самата нея, за да ти разрешат да отидеш и следващия път! : )

Да,разбира се ! Отново благодаря !!!