PDA

View Full Version : Сперма: Цвят,Вкус,Мирис



malko_perverzna
02-01-2013, 17:40
Вярно ли е, че спермата на мъж, който не пие и не пуши се различава по цвят,вкус и мирис със спермата на мъж, който пуши и пие?

AnarchyBoy
02-01-2013, 17:49
Знам че вкуса се променя спрямо това което си ял и пил за пушенето не-знам.
Също така знам че ако ядеш ананаси вкуса се подобрявал значително, не че някога шИ дам да ми пият спермата де, с остарели разбирания съм, go figure out?! :lol:

ShtrudeL
02-01-2013, 17:49
ъъ да?
Поне за пушенето според мен е логично..
За миризмата едва ли (втф?) ..и цвета.. ?! no idea
но на вкуса оказва влияние :>

malko_perverzna
02-01-2013, 17:50
логично е значи, че щом има различен вкус трябва и мириса да е различен?!?

Oy7ofCon7roL
02-01-2013, 17:51
не знам ама аз като ям лук и после е ужас

malko_perverzna
02-01-2013, 17:52
хахах :D годините дали оказват влияние??? 20годишен и 35годишен?

ShtrudeL
02-01-2013, 17:52
логично е значи, че щом има различен вкус трябва и мириса да е различен?!?

не wa

malko_perverzna
02-01-2013, 17:53
не wa

какво не? поясни

xXxPETYAxXx
02-01-2013, 18:02
Ем, не знам.
Определено за бившия и сегашния ми сексуални партньори това е валидно, но за по-общ план не знам дали е така.
Абе, приемам го за вярно това твърдение, макар че заключения по 1 сравнение не се правят.

DENKAZ
02-01-2013, 19:23
не-знам. пхах

marilyn
02-01-2013, 19:40
Казват, че оказвало влияние... но аз лично не съм го установила.

Viktoriq.P
02-01-2013, 19:40
Нормалният еякулат има белезникав, сивкавобял през жълтеникавобял до млечно бял опалесциращ вид.
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.
Мнозина автори сравняват аромата на мъжката сперма с този на цъфтящо кестеново дърво, но това е неоснователно.
Примесите на кръв /хемоспермия/ според това къде и кога е настъпило кървенето оцветяват спермата в светлочервено, тъмнокафяво или черно.
Рязката промяна в цвета на спермата винаги е повод за консултация със специалист.
Най-често /за радост!/ се оказва кървене след преминало бъбречно камъче/песъчинка, но не винаги е така.
Възпаленията могат да оцвят спермата в интензивно жълт цвят / от измрелите във ваша зашита левкоцити/ , което налага да посетите спец, но ако това не е рязка промяна на цвета а винаги е бил такъв - нямате повод за сериозни тревоги.
Макар, че спермата притежава характерен тръпчив аромат - този аромат е силно индивидуално зависим. Както няма две момчета с еднакви пениси - така няма и два еякулата с еднакъв аромат, и това вероятно е част еволюционния механизъм за подбор на полов партьнор.
Вкусът на спермата е също индивидуален, но най-общо се описва като соленоват /поради концентрираното съдържание на минерални соли/ и "блудкав, лигав" /поради алкалния характер възприеман от рецепторите в устата. ако изпиете глътка силен разтвор на сода за хляб във вода ще добиете представа що е то "блудкав" вкус / Писанията на задморски хубавици за "ананасова диета" та да подобрите "вкуса на спермата" смятайте за момински фолклор или за рекламен трик на фирмата продаваща ананаси
Вярно е, че вкусът и аромата при всеки индивид варират, но далеч не в степен такава, че да се влияят от храна. Но от системно тютюнопушене и лекарства - със сигурност се влият ;)

D*Rose
02-01-2013, 20:28
Ама, колеги, вие да не сте химици бе, какво ви интере... а, да не би да поддържате мотото "Аз знам какво пия"?

nansi_2005
02-01-2013, 20:47
хихи интересна тема.... айде да видим коя е пила най много :Д

BloodRunsCold
02-01-2013, 21:05
Ти, ако си перверзна значи Джъстин Бийбър е жена... мъж.... жена... чакай.... абе не знам какво е ама ти си сравнително тъпа за блондинка. Смисъл виждал съм тъпи блондинки, ама ти си ги биеш така :)

malko_perverzna
02-01-2013, 21:37
Ти, ако си перверзна значи Джъстин Бийбър е жена... мъж.... жена... чакай.... абе не знам какво е ама ти си сравнително тъпа за блондинка. Смисъл виждал съм тъпи блондинки, ама ти си ги биеш така :)

мм я дай по темата без оффтопик. или май нямаш мнение по въпроса просто да се включиш.. :D

s40t4
02-01-2013, 22:19
Ало шшшш перверзната.. пийни и кажи как е... нема се отровиш http://www.teenproblem.net/forum/images/smilies/ag.gif

greenblood
02-02-2013, 00:03
Като сте заговорили за миризми да питам аз. Какъв мирис има вагината? хахахахха :D

bloodyF
02-02-2013, 04:58
Като сте заговорили за миризми да питам аз. Какъв мирис има вагината? хахахахха :D

на захарен памук.
или на риба, зависи.

Rabalka
02-02-2013, 05:12
Вярно ли е, че спермата на мъж, който не пие и не пуши се различава по цвят,вкус и мирис със спермата на мъж, който пуши и пие?
На всички на които съм духала е била една и съща и на цвят и на мирис и на вкус.Едно такова блудкаво и леко солено...За мириса не мога да го опиша

BloodRunsCold
02-02-2013, 19:00
Като видя "перверзна" и се обърквам.

firstdiesel
02-02-2013, 22:32
за вкуса не знам, обаче цвета ми се мени ... колкото по здраво се придърждам към хранителния си режим толкова по-бяла и плътна ми става спермата, иначе жълтенее и се разрежда ..

за пиенето май важи тва второто, но не знам, не пия често, пък и да пия 50-100 грама ми е тотала, но тогава свършвам по-трудно и съм много по-малко чувствителен и май, на това се дължи "ниското качество" на спермата

а мириса, не знам, аз го оприличавам на мириса на мокра вар :D

Everytime
02-03-2013, 20:13
кво се занимавате с простотии....спермата си е една. Дали пуши или не,дали пие или не,или е изял 5 шоколада,пак си е сперма.

MakeMeLaugh
02-03-2013, 21:02
Бях чел, че най-приятен става вкуса, ако ядеш редовно ананас, хахахах

Карай го твоя на една ананасова диета да ти е кеф :Д

Променя се всичко (вкус, цвят, миризма) дори и от храните, с които се храни човек.
А за пушенето също е вярно.

againstyou
02-09-2013, 17:17
момчета наблягайте на шоколада,сладките плодове,сокове ;д

Fisherman
02-09-2013, 17:57
Стига пляскахте глупости,от Биохимична точка не виждам причина тва което ядете да има ефект над вкуса и аромата на спермата.Вичко поето се разгражда до въглехидрати,белтъци и мазнини и се използва от клетките впоследствие.Внушавате си.

GiveMeLove
02-09-2013, 18:18
Цвят: светлозелен
Вкус: втасал
Мирис: от километри

Near
02-12-2013, 20:08
Какво значение има вкуса ? Ако на всеки е различен, ти няма как да разбереш ако този човек с който го правиш, а за да разбереш или трябва да пробваш вкуса и :D Или трябва да попиташ него, :D !

tania.kirova
02-13-2013, 09:01
Цветът, миризмата и вкуса на спермата са строго индивидуални, но са променлива величина зависеща от общото здравословно състояние на момчето.

Toreadores
02-13-2013, 09:52
Имаше един виц - На научна конференция относно мъжкия полов член се промотират различни видове хапчета. Излизат група учени англичани и показват едно кръгло хапче. В залата се задава въпрос:
- "кво прави това хапче?" Говорителя на английската група отговаря - "ние англичаните нямаме проблем с размера, обаче имаме проблем с дебелината, когато пиете тези хапчета в продължение на 1 месец, половият член ще ви се удебели значително!" Залата ръкопляска.
След това излизат учени от франция и показват едно продълговато овално хапче. От залата пак се задава въпроса "кво прави това хапче?" Френският говорител отговаря:
- "Ние французите нямаме проблем с дебелината на члена ни, но имам проблем с дължината му, когато пиете в продължение на 1 месец тези хапчета, размерът ви ще се увеличи видимо!" - отново бурни аплодисменти.... Излиза българският екип от учени, показват едно оранжево хапче и българският говорител бързо казва:
- Ние българите не се оплакваме нито от размера си, нито от дебелината на членовете си!
- Е тогава тва хапче кво прай? - зачудено задават въпроси от залата
- Еми като го пиете това хапче и като ви го лапнат ще има вкус на пъпеш :D :D

vde
02-13-2013, 21:43
Да, вкуса и мириса (за цвета не мога да кажа, но мисле не) се влияе от това какво приемаш - храна, напитки, цигари и тн.

_ivi_
02-17-2013, 04:21
Вярно ли е, че спермата на мъж, който не пие и не пуши се различава по цвят,вкус и мирис със спермата на мъж, който пуши и пие?

Не мога да определя мирис и вкус - мирише на сперма и има вкус на сперма.Блудкаво - солен вкус!

minchorna
02-18-2013, 08:58
Влиза маскиран мъж с голяма пушка в ръка в банка за сперма.
-Всички на земята с ръце на тила! Това е обир!
-Но господине това е банка за сперма, не е истинска банка!
-Не ме интересува ! Веднага да дойде главната лаборантка с
всичкия материал!
Идва главната лаборантка и носи поискания материал.
-Пий!
-Ама господине...
-КАЗАХ ПИЙ!
Насилила се тя и изпила колкото поискал мъжа. Тогава той свалил
маската и казал:
-Видя ли бе Гинче! Няма нищо страшно! А пък в къщи не искаш!