PDA

View Full Version : моята малка история



sisi002
02-02-2013, 06:34
Здравейте, момиче на 15 години съм.
Краят на септември случайно се запознах с едно момче (17) от училището ми, макар, че общувахме предимно в социална мрежа, не се подминавахме и в училище.Успяхме да се опознаем доста добре.Не веднъж ми е казвал колко съм свястна и уравновесена.Така станаха нещата, че той се зпаозна и обикна момиче от класа ми (не толкова подходяща за него, поне според мен, но коя съм аз да решавам това?) От тогава не общуваме много с приказки, но когато се видим се отразяваме разбира се.След време вървейки по коридора на няколко пъти видях едно момче, бих казала втренчено в мен, всеки път когато минех.Стори ми се странно и ей така от любопитство започнах да минавам по често покрай него, а той продължаваше да гледа така втренчено..Минаха 2 месеца, а аз внезапно себях поувлякла по него.Приятелката ми виждайки, че нямам намерение да направя нещо, започна да търси начини поне да ни запознае.Разпитвайки за него разбрала, че е доста груб, но много "печен" човек..Без да знам му беше писала просто ей така за здрасти и той се беше държал доста грубо и и казал, че ще преживее този факт, след което тя му беше отговорила, че той няма да преживее друг по важен факт..На следващия ден той явно беше разбрал, че това е моя прителка, защото минавайки покрай нас ухилено и каза не ми пиши (видимо с цел отново да му пише) та в нашето училище всяка седмица са дежурни ралзични класове и по няколко представители на дежурния клас обикалят по коридорите през междучасията държейки табелка с надпис "ДЕЖУРЕН'.Когато додйе неговия ред, постоянно седеше на нашия етаж, въпреки,че имаше на друг етаж.Минаваше покрай мен усмихваше се, размахваше табелата, но уви дойде ваканцията.Приятелката ми отново му писа, при което той беше супер мил..прие и мен във фейсбук, когато аз ставах от линия,той също ставаше ..общо взето спазваше моя график :Д.След като свърши ваканцията отново продъжаваше да гледа..но нищо особенно.Не знам защо, но правех много фасони, когато го видя се обръщах на другата страна и си тръгвах, той продължаваше да гледа как си отивам и ко0гато се обърнех го поглеждах и отпрашвах на ново, той започна да прави същите фасони.Изпратих му една песен във фейсбук, при коеот той каза, че е супер и изпрати една много сладка емотиконка ^_^, :3 и попита дали не съм объркала чата.Мина време и аз реших отново да му пиа, този път казвахки какво чувствам..тъпото беше, че не беше лично, но все пак е напредак за мен, че му казвам, защото съм доста срамежлива.при което той ми написа, че или се базикам или съм многоо луда.казах, че няма значение.След повече от час той започна да пиша, казваше ми да съм спокойна, че не било уместно такова изказване от негова страна, че всеки изпитва някакви симпатии към някой, че съм печено момиче, че просто не ме познава, но кой знае.. Помолих го да си остане межу нас разговора ми, а той продължи да ме успокоява и такам.В училище аз избягвах да се набивам много на очи, но забелязах едно нещо докато идваше към мен ме гледаше, а когато стигнеше до мен навеждаше глава.последното междучасие се качи на моя етаж въпреки, че имаше на по-долен и застана край мен и гледаше. Не знам какво да мисля след всичко това и има ли смисал да направя още нещо, все пак очаквах, че след това което минаписа ще ми каже нещо в училище, а може би не го е направил защото бях обградена с няколко приятелки не знам..вие какво ще ме посъветвате

shmatarok
02-02-2013, 07:22
Той ме гледаше, аз го гледах - лапешки истории.

Не става само с гледане...

sisi002
02-02-2013, 07:36
Ами лапешки да, все пак ние сме деца не знам какво очакваш.Смятам, че точно в тези "лапешки истории" има нещо заинтригуващно..

HollyGolightly
02-02-2013, 12:49
Ами какво да те посъветваме? Гледайте си се, след като нито един от двама ви не е достатъчно зрял, за да направи първата крачка.

Anonys
02-02-2013, 14:45
Ха, вземете се изчукайте.

Djenka
02-03-2013, 00:44
От кой град ви бтв? :Д

sisi002
02-03-2013, 05:42
Девин но кaкво знaчение имa

Amore-Mio*
02-03-2013, 09:42
Той ако искаше да е с тебе - щеше да действа.
Не само да следи втренчено и да те гледа, или да се изказва по един начин и после да казва нещо друго.

12h
02-03-2013, 12:33
Много рядко момче ще те дръпне на страна или ще те заговори, ако около теб има други момичета. Минавай покрай него сама, може и да ти каже нещо.