PDA

View Full Version : Да му призная ли чувствата си?



miq-magi
02-02-2013, 14:42
Здравейте! Имам нужда от съвет. От около 1 година имам по особени отношения с едно момче.. Нямаме връзка, но когато излизаме заедно с компания постоянно гледаме да сме един до друг.. Държи се много мило с мен, гушка ме, целувал ме е дори... аз страшно много го харесвам, но понякога се разколебавам, защото един път е най-милият, а друг път все едно не съществувам.. Има и един проблем.. разликата във възрастта ни е 8 години и мисля, че от една страна това го спира... Но всичките ни приятели забелязват, че между нас има нещо много повече от приятелство.. Аз го харесвам и мисля, че той това го е разбрал по действията и това как се държа с него... Искам да му го кажа. но се страхувам, че ще изгубя и тези отношения, които имаме сега.. Хубаво ми е, когато съм с него и личи, че и на него също му е добре.. Дава ми надежди, а в следващия момент ги разбива... Моля Ви, дайте ми някакъв съвет как мога да постъпя в тази ситуация.. Благодаря предварително!

Anonys
02-02-2013, 15:00
Тъпо ми е, когато си мислите, че всичко е свършило и започнете да се обяснявате в любов на момчетата, докато ние си нямаме и ни най-малка представа за какво става въпрос и повечето пъти някои възприемат, че момичетата им са в краката и т.н. Ясно ти е как страдате. Вземи се стегни и започнете да излизате, то така по средата да стоите не може, отидете някъде в планината или където ви е приятно, може и да го изненадаш, какви надежди ти дава не можах да разбера. Та вие разговаряте ли по тази тема или само се гледате и надеждата в погледа му я виждаш? Ако наистина сте говорили, казваш му - не може така, или сме нещо или пътя и точка. Тогава той ще те попита нещо и моментът ще е подходящ да му кажеш, че изпитваш нещо и не се задоволяваш с това, което той ти дава.

miq-magi
02-02-2013, 15:06
Да говорели сме по тази тема... Казвал ми е, че има чувства към мен.. Но не и очи в очи.. Но мисля, че ,както ти казваш, е най-правилно да му кажа какво чувствам, защото и аз не мога постоянно да мисля за това.. трябва да се изяснят нещата и да знам дали да продължа по пътя си било то с него или с някой друг..