PDA

View Full Version : Влюбих се



cremena45
02-02-2013, 15:55
Здравейте, в момента изпитвам силни чуства към едно момче на моята възраст.Той е мил ,чаровен и има прекрасни очи .... работата е там ,че незнам как да подходя с него тъй като нямам опит с момчетата още повече ,че той не показва чуствата си лесно тъй като го познавам от няколко месеца вече.В един клас сме и понякога ме гледа ,той стои на 1вия чин , аз също на първия отстреща него тоест.Говорили сме няколко пъти на саме без приятелите ни извън училище.На саме е мил обаче имам усещането ,че се притеснява и е неспокоен незнам как да го разбера това....когато сме в клас или в училище обаче се държи някак по-странен в комуникацията ни, като го питам нещо отговаря с да или не и толкова....вече съм сигорна че не само го харесвам но съм се влюбила защотото кагато не съм с него ми липсва много.Вчера вечерта играеше футбол и победи и му дадоха медал и всички му ръкопляскаха аз също и ми се усмихна ,както когато и го поздравих после лично като му казах : Поздравления той ми каза - Благодаря и ми се усмихна отново.Обаче стана набързо и затова реших днес във фейсбука да му пиша и му казах : Браво ,знаех че можех с теб бях и сърце а той го е прочел но нищо не ми е писал и незнам вече какво да си мисля за него....А толкова искам да съм с него :(

tellmebaby
02-02-2013, 16:10
ти наистина ли си на 18?
защото по думите ти останах с впечатлението че си максимум на 14, че и доста по малка.

влюбила си се? ами няма лошо, а сега си представи следната ситуация: ти си момче, всички са те учили да не показваш чувствата си, защото се приема за слабост, но се появява момиче което има влечение към теб и ти го виждаш, даже предполагаш че това момиче иска да бъдете гаджета. Ти я усещаш като малко по-специална от останалите, но ти трябва да време за да решиш дали наистина искаш да бъдеш с нея или просто ти харесва.
или пък ти смяташ че ти е рано/не искаш връзка.. разбираш ли на къде бия?
Аз да ти кажа честно в началното у-ще имах 1на съученичка която си беше хванала гадже от класа и всички си викаха "аууу ето гии влюбените птички" и беше смешничко да го възприемат така но те бяха малки, сякаш много са разбирали :D

FuCKkK13
02-02-2013, 16:11
лапешка работа.. просто пред другите се държи тарикатски щото ако ти каже нещо мн мило ще започнат да го обиждат.. не знам колко сте големи ама по принцип така става с момчета на по 14-15 че даже и повече понякога.. ще го израсте

tellmebaby
02-02-2013, 16:13
лапешка работа.. просто пред другите се държи тарикатски щото ако ти каже нещо мн мило ще започнат да го обиждат.. не знам колко сте големи ама по принцип така става с момчета на по 14-15 че даже и повече понякога.. ще го израсте

+1
макар че на 14-15 са големи за да реагират така но то си е и до характер, среда в която е израстнал (!)
успех ;)

cremena45
02-02-2013, 18:23
И аз незнам какво да си мисля за него ,пък и нито един от приятелите му не ме харесват гледат ме някак си и аз незнам как даже и той го е казвал....

DENKAZ
02-02-2013, 21:31
ти наистина ли си на 18?
баси вица :D (бахти, къде останаха емотиконите?)