PDA

View Full Version : здравейте...аз или той?



tellmebaby
02-02-2013, 15:56
моят проблем? имам си приятел който предложи да си дадем малко почивка, защото се чувства задушен от мен.

вече втори ден не ме е потърсил, само се ръчкаме малко по Fb, водим се обвързани, ... чудя се да го оставя ли той да ме потърси или аз да речем да му пратя поздрав с любимата му песен, първа да направя крачка към него??

Обичаме се - аз него и той мен, аз съм на 16, той на 17, заедно сме почти от 5 месеца.
колебая се толкова много, защото четох че "мъжете харесват илюзията, че именно те са ловците. Не ги лишавайте от техния шанс да преследват. "

ух.. ще се радвам да прочета мнение на хора които наистина имат желанието да помогнат.. :)

всичко добро ви желая (hug)

TheBeliever
02-02-2013, 16:07
Щом се е почувствал задушен последното, което трябва да правиш е да му досаждаш из социалните мрежи. Остави го да осмисли нещата и да реши дали иска да бъде с теб, или раздялата ви е окончателна.


П.П Ти ли си на аватара?

besso
02-02-2013, 16:19
Пусни го на свобода, ако се върне - твой е :)

tellmebaby
02-02-2013, 16:25
Щом се е почувствал задушен последното, което трябва да правиш е да му досаждаш из социалните мрежи. Остави го да осмисли нещата и да реши дали иска да бъде с теб, или раздялата ви е окончателна.


П.П Ти ли си на аватара?

не съм аз

tellmebaby
02-02-2013, 16:25
Пусни го на свобода, ако се върне - твой е :)

кратко и ясно..

TheBeliever
02-02-2013, 16:27
А Тереза знае ли, че й ползваш снимките за аватари из разни форуми?

tellmebaby
02-02-2013, 16:31
даже не знам коя е тази тереза :)
(out-of-the-post)

TheBeliever
02-02-2013, 16:34
Момичето от аватара ти.

Nevermind.

anonymous708973
02-02-2013, 16:36
Наистина ли мислиш, че след като момчето иска почивка (няма да коментирам защо това е пълна тъпня), най-добрият вариант е да му досаждаш (още повече)? Инициативата трябва да е негова, след като той е поискал паузата.

xoxi
02-02-2013, 16:43
Наистина ли мислиш, че след като момчето иска почивка (няма да коментирам защо това е пълна тъпня), най-добрият вариант е да му досаждаш (още повече)?

И неговият вариант с ръчкането във фейсбук не е много правилен.
Ако наистина се чувства задушен от нея и иска почивка за да си проясни ума, това според мен не означава да прехвърлят релната връзка във виртуална.
Не защитавам никой от двамата, защото и двамата са тръгнали по грешен път към решаването на ''проблема".

Авторке, най-добре изчакай още малко. Това твоето момче супер несериозно изглежда съдейки по твоите думи. Остави го да реши какво наистина иска и той сам ще те потърси, ако това си ти. И спри да го ръчкаш.

marilyn
02-02-2013, 16:43
Той се чувства задушен, а ти се чудиш пак как да му досаждаш... думи нямам.

tellmebaby
02-02-2013, 20:31
Благодаря ви за отговорите, ако има още желаещи нека се изявят по темата.


Авторке, най-добре изчакай още малко.
Ще се постарая колкото и трудно да ми е. Усещам колко силно ми липсва присъствието му ;(
но.. кураж се изисква! ...

sexa_na_kompleksa
02-03-2013, 08:29
Оставете я тази "социална" мрежа...

Amore-Mio*
02-03-2013, 09:34
Остави го.
Щом се е чувствал задушен - нека си има свобода и лично пространство, и да реши какво желае.

slimbo
02-03-2013, 13:46
Аз бих му била шута още като каже , че е задушен ....

heartlesandfreaky
02-03-2013, 15:51
Това с "трябва ни малко почивка" е най-клишираната тъпня, която може да съществува просто!

r0073x
02-03-2013, 18:20
Не виждам, как ще се чувстваш задушен от някой, когото обичаш. Разбирай обратното - чувството за задушаване е признак, че на него не му е чак толкова важно времето с теб, а го прекарва, защото му е приятно, вижда още плюсове и толкова.
Това си е чист опит за дистанциране и последващо късане (при мен така стана с бивашата ми)

tellmebaby
02-04-2013, 12:34
Не виждам, как ще се чувстваш задушен от някой, когото обичаш. Разбирай обратното - чувството за задушаване е признак, че на него не му е чак толкова важно времето с теб, а го прекарва, защото му е приятно, вижда още плюсове и толкова.
Това си е чист опит за дистанциране и последващо късане (при мен така стана с бивашата ми)

Наистина много ти благодаря за отговора, нахъса ме да го потърся, първо му писах, но той не ми отговори, после му се обадих, изяснихме се, всичко ще е наред (SUN)
Благодаря на всички за вниманието :):)

Всичко хубаво :)

r0073x
02-04-2013, 15:02
Радвам се, че успях да помогна с нещо :)
Не искам да те разочаровам, но това писане-липса на отговор, а чак при обаждане не говори добре. Имай си едно наум, за да не останеш изненадана, ако момчето ти се оттегли. Казвам го, за да не ти дойде като гръм от ясно небе. Иначе дано всичко да е ок и да е трайно това изясняване ;) !

tellmebaby
02-04-2013, 18:33
ще го имам предвид, благодаря за хубавите пожелания :)

r0073x
02-04-2013, 18:48
моля :)

DENKAZ
02-04-2013, 21:13
Той се чувства задушен, а ти се чудиш пак как да му досаждаш... думи нямам.

+

abvd
02-05-2013, 10:38
Остави го малко да си отдъхне човека.. той после ще дойде сам при тебе ! :)

s_E_x_Y_y_Y
02-06-2013, 10:25
фейсбук статуса ли определя връзката ви?
щом иска време - дай му го... когато е готов ще те потърси, явно е имал нужда от време и от пространство, дай му няколко дни и ако след 3-4-5 дни той не те е потърсил го потърси ти, но не започвай с агресивен тон сякаш те е забравил и т.н., а подходи с повече разбиране и нормален тон... питай го как е минал денят му или седмицата му като за начало примерно

tellmebaby
02-06-2013, 11:57
фейсбук статуса ли определя връзката ви?
щом иска време - дай му го... когато е готов ще те потърси, явно е имал нужда от време и от пространство, дай му няколко дни и ако след 3-4-5 дни той не те е потърсил го потърси ти, но не започвай с агресивен тон сякаш те е забравил и т.н., а подходи с повече разбиране и нормален тон... питай го как е минал денят му или седмицата му като за начало примерно
естествено, че не му се развиках :)


първо му писах, но той не ми отговори, после му се обадих, изяснихме се, всичко ще е наред (SUN)


вече се изяснихме, всичко ще е наред (SUN) и естествено съм адски щастлива :D
:)