PDA

View Full Version : Съвет за нов раздел !



iceto20
02-02-2013, 16:26
Здравейте скъпи модератори! Имам предложение за вас - да поработите над нов раздел в форума, а именно раздел за КОЛИНАРИЯ :). За споделяне на най-различни рецепти и тем подобни, съвети относно готварството и така нататък. Благодаря Ви за отделеното внимание !

Sh@d0w
02-02-2013, 16:27
Не че нещо но се пише кУлинария. И същото може да го споделяш в раздел У дома.

iceto20
02-02-2013, 16:36
Не че нещо но се пише кУлинария. И същото може да го споделяш в раздел У дома.

Трудно ми е да пиша от телефон, но не се оправдавам с това за грешката ... Резюмето на "У Дома" е - Какво е положението вкъщи ? Разбирате ли се със родителите си ?! (Или нещо от този сорт ...) Доколкото разбирам този раздел НЕ Е ПРЕДНАЗНАЧЕН за такива теми. Пък и не виждам хората да "постват" относно "готвене" толкова, колкото мисля, че ще пишат във раздел - предназначен за това.

iceto20
02-02-2013, 16:37
Все пак Вие си решавате - ваш е форума. Просто предлагам ...

machoka
02-03-2013, 08:50
Мислили сме за такъв раздел преди години още, когато форума изживяваше апогей на посещаемостта си, но дори тогава стигнахме до заключение, че няма да е кой знае колко интересен такъв раздел за тийнейджъри.


При сегашната ситуация, мисля че ще е даже излишен. Имам предвид непосещаем. Ще му се порадват хората 2-3 седмици и ще замре. Както е ситуацията с някои от настоящите раздели.

FuCKkK13
02-03-2013, 09:00
мисля,че темата си ни е достатъчна... раздел и ще има за всяко нещо тема,а сега има една тема и всичко там пишем.. нали целта е да няма еднакви теми,а една примерно и развиваща се

strawberry88
02-03-2013, 13:56
В раздел У дома има теми за готвене.

Amore-Mio*
03-03-2013, 15:01
мисля,че темата си ни е достатъчна... раздел и ще има за всяко нещо тема,а сега има една тема и всичко там пишем.. нали целта е да няма еднакви теми,а една примерно и развиваща се

Целта на форума не е да има една - единствена тема, която да се развива, а да се публикуват теми, свързани с проблемите на хората - независимо дали те са еднакви, наподобяващи се или съвсем различни.

FuCKkK13
03-03-2013, 15:13
разликата ? натоварваме форума

scrooper
03-09-2013, 13:33
Цял такъв раздел в тийн форум е излишен.

liglata_bg
03-12-2013, 18:33
Мислили сме за такъв раздел преди години още, когато форума изживяваше апогей на посещаемостта си, но дори тогава стигнахме до заключение, че няма да е кой знае колко интересен такъв раздел за тийнейджъри.


При сегашната ситуация, мисля че ще е даже излишен. Имам предвид непосещаем. Ще му се порадват хората 2-3 седмици и ще замре. Както е ситуацията с някои от настоящите раздели.

Ами помислете да го обновите или да му върнете старата визия.Така ще привлечете потребители, а с това и рекламодатели и всичко това ще доведе до възраждане.Ама с тоя пенсионерски скин и бъгава версия както някои други нещица е нормално да замре форума и на по-късен етап да изчезне.Не се оправдавайте ами работете!

minzz
03-14-2013, 21:39
Аз за да не отварям нова тема ще пиша в тази.
А какво ще кажете за един раздел за пътувания? Търсих такива теми, но не намерих освен в раздела "За България и тези, които я напуснаха"

SurfSky
03-17-2013, 09:20
И аз искам един нов раздел само за готвене :D

psychopath
03-29-2013, 01:54
И аз ще използвам тази тема, за да направя предложение.
Тъй като посещаемостта на форума напоследък е критично ниска, в сравнение с преди няколко години... смятам, че би било добра идея да се преструктурира форума. По конкретно - да се премахнат някои раздели, други да се обединят.
Защото се получава, че 15 човека пишат в 20 раздела, което е излишно.
Тоест да се пожертват някои раздели, за да се посъживи Всичко тийн (фундаментът на тийнпроблем :Д).