PDA

View Full Version : Тя и той



qna_m
02-02-2013, 20:39
Тя е най-добрата ми приятелка от доста време , имали сме много хубави моменти ,но напоследък тя се промени ...Откакто си има приятел( от година и половина са заедно) , забрави за мен , в един клас сме ,приятеля й също е от нашия клас и тя винаги , абсолютно винаги е с него , отначало се опитвах да я разбера , ама вече това ме вбесява .Аз й предлагам да се разходим , тя ми отказва и отива с него , аз сядх сама на чин и я помолих да седне до мен , но тя ми отказа-заради него (и това не се е случвало само веднъж ) всичко си споделя с него , на училище не си общуваме много , защото както се досещате тя е с него.....станаха направо като един човек , мислят еднакво , тя е заучила тъпите му изрази и употребява гадното му чувство за хумор , постоянно си пишат когато не са заедно (дори когато бяхме в Париж и се качихме на кулата , когато сме в киното , когато обядваме ...винаги) Тя ми предлага да излизам с тях двамата , пробвах няколко пъти , ама просто ми е тъпо . Те са зависими един от друг , искам тя да е щастлива , ама ми е супер тъпо като ме пренебрегва така...нали точно аз бях тази дето и бършеше сълзите , на която разчиташе , а сега...Коя съм аз за нея - просто някоя си там , ако го няма гаджето да се помотае с нея.

sexa_na_kompleksa
02-03-2013, 08:06
Сигурна съм, че тя не гледа на теб като на "някоя си там". ; ) Поведението й е нормално за възрастта й - намерила си е любим и иска да прекара колкото се може повече време с него, дори и това да означава да не се вижда толкова много с приятелите си. По-добре си намери хора, с които да излизаш, когато тя не е на разположение, а оставам с впечатлението, че това се случва често. Ще започне да ти обръща внимание, когато връзката им улегне, или когато се разделят... колкото й тъжно да звучи.

qna_m
02-03-2013, 09:13
Благодаря ти че го прочете и ми даде съвет . ама проблема е че те никога няма да скъсат , те ще се оженят :D ( смешно е , но просто са един за друг , не мога да си ги представя поотделно ) Не че искам да късат , ама искам отново да прекарвам повече време с нея

r0073x
02-03-2013, 11:16
Остави я сама да прецени, кое е най-добре за нея. Щом се чувства добре с него, остави я да бъде с него. Когато самата тя прояви желание, ще те потърси и теб. В противен случай рискуваш да излезе с теб, колкото да не те обиди, а не да е от истинско желание или да се скарате.
Аз така си изпатих от завистливи и егоитични приятелки на бившата ми, които я искаха само за тях. Даже успешно се постараха да скъсаме ;)

qna_m
02-03-2013, 12:29
Не в никакъв случей няма да се старая да скъсат или нещо такова , аз се радвам за нея , ама просто се чувствам малко зарязана ..

r0073x
02-03-2013, 18:33
Бил съм и на 2те позиции и знам, че не е яко. Намери си друго развлечение, поддържай все пак контакти с приятелката си, но я остави тя да избира, кога да те потърси. Така нито ще досаждаш като им светиш, нито ще я напрягаш нея да ти се товари, нито пък ще тъпчеш собственото си достойнство с поредица: покана-отказ, покана-отказ ;)

TrollFaace
02-03-2013, 19:41
Така правите вие момичетата..

wiiwa
02-05-2013, 11:33
Така правите вие момичетата..

Не всички.

По темата: Нямам какво да направиш, тя вече не ти е най - добрата приятелка. Общувай с други хора

DENKAZ
02-06-2013, 21:43
Не всички.

Ко не фе.

wiiwa
02-07-2013, 14:30
Ко не фе.


Ти защо си толкова скиптично настроен ? Аз не правя така.