PDA

View Full Version : Връзка с обвързан мъж



Gabriellchetyy
02-03-2013, 08:50
Здравейте! Пиша ви тук, не защото се нуждая от съвет или урок, а защото имам нужда да споделя това с някой. Знам решението на моят проблем, знам как трябва да постъпя, но всичко е толкова трудно, когато трябва да го запазя в тайна. И така, от близо половин година се срещам с човек, който има сериозна връзка. В началото не го знаех, никога не съм повдигала въпроса, докато в един момент той не ми каза, че има приятелка от 4 години. Не приемах отношенията ни насериозно, смятах ги просто за нещо кратко, маловажно, като игра. Продължих да се виждам с него, но вече след половин година аз започвам да давам все повече от себе си, а той остава все по-недоволен, а отношението му към мен - нагло. Много пъти ми е казвал, че между нас не може да има нещо повече, че е много щастлив с приятелката си, че много я обича.... но винаги се връща при мен и това ме кара да мисля, че не е така. Всеки път, когато се опитвах да му кажа, че щом е с мен, явно не всичко е наред с връзката му, той сякаш започваше да доказва не само на мен, но и на себе си, че това е лъжа. Трудно ми е, защото бягайки от него, сякаш заставям на пътя на своите желания. Знам, че той е грешка... близките ми започват да се притесняват за мен, чувайки слуховете за него - момичета, наркотици... и с право. Знам, че всичко трябва да приключи, но все изчаквам и се надявам, че нещо ще се промени. Знам и какви коментари може би ще предизвикам с темата си, но това е моята лична терапия - надявам се сега, когато казах цялата истина, такава каквато е, ще мога да продължа напред.

FuCKkK13
02-03-2013, 08:59
махай се от там... нито на теб така ти е добре,нито на приятелката му - въпреки че не знае

Violenza
02-03-2013, 09:06
Много си наивна. Какво очакваш да се промени? Та той вече те има и въпреки това не иска да е с теб. Ако е искал, досега да е действал.
Нещата въобще не са толкова сложни, колкото ти ги изкарваш, сложното се върти само в твоята глава. Щом ти харесва да играеш втора цигулка, играй. Но не се оплаквай, защото това си е твоят избор.

TheBeliever
02-03-2013, 09:06
С теб е защото може. Върти две наведнъж, разминава му се и това му вдига "акциите" в собствените му очи. Постави го пред ултиматум и тогава ще си проличи дали има нещо повече от нагон към теб.

Niakoitam
02-03-2013, 09:07
Ние не можем да ти помогнем.Би трябвало ясно да знаеш какво трябва да направиш колкото и да не ти харесва.В противен случай можеш да си останеш втора цигулка и да се примириш със съдбата си на надуваема кукла да не казвам и по-убидна дума.Ако те искаше щеше да е с теб, а не да ти обяснява как обичал приятелката си,че даже и да ти обясняваше друго.Останалото са глупости за наивници,които търсят и миниатюрната сламка за да се впият здраво в някой. Изборът е само и единствено твой.Ако съумееш да си намериш някои,който е необвързан и наистина те обича,ще имаш възможността да излезеш от всички драми и филми,в които се намираш в момента.въпросът е ти да дадеш шанс на някой такъв и да зарежеш тази не непълноценна връзка, а чиста глупост :)

Gabriellchetyy
02-03-2013, 09:25
Да го поставя пред ултиматум не мога, защото не знам дали ще понеса отговора. Той има всичко - пари, слава, шумна компания, купони и разбира се, приятелка, която го обича страшно много. Тя знае, за голяма част от изневерите му и му е простила, точно за това той няма да я остави, защото трудно ще намери друга такава. Постоянно си давам някакви срокове, в които ще приключа всичко, но той все ми дава напразни надежди. Не съм от момичетата, които обсебват един мъж и не пускат - напротив. Никога не съм го търсила, ако той не се сещаше за мен изобщо нямаше и да се чуваме. Но той е толкова самоуверен, че дори и грубото ми отношение и игнориране не го карат да си мисли, че съм безразлична към него...

Amore-Mio*
02-03-2013, 09:28
На когото и колкото пъти споделиш - няма да ти помогне за оправяне на отношенията и при разрешаването на проблема. Бягай, колкото се може по-надалеч от тоя: ако искаше да е с тебе, щеше. Ама да продължаваш най-нагло и глупаво да продължаваш с него - даваш му единствено поводи да продължава да те разиграва и използва.

FuCKkK13
02-03-2013, 09:30
^ аха.. ти не си с него заради него,а зари нещата,които изброи.. и въпреки тези неща хубаво ли ти е с него ? -не мисля.. приятелката му е глупава,ти също.... щото ги има тия неща ви върти на малкия си пръст ... остави го и си хвани хубаво момче... не е единствен,който има тия неща - ако те толкова те привличат ...

shmatarok
02-03-2013, 09:38
еми браво, кво. Пича си ви върти явно без проблеми, и теб, и приятелката му, и кой знае още коя. Тая ситуация, в която си, за мен е загубена кауза и признак на изключително слаба воля от твоя страна. Имай малко самоуважение и го разкарай.

Niakoitam
02-03-2013, 09:43
Да го поставя пред ултиматум не мога, защото не знам дали ще понеса отговора. Той има всичко - пари, слава, шумна компания, купони и разбира се, приятелка, която го обича страшно много. Тя знае, за голяма част от изневерите му и му е простила, точно за това той няма да я остави, защото трудно ще намери друга такава. Постоянно си давам някакви срокове, в които ще приключа всичко, но той все ми дава напразни надежди. Не съм от момичетата, които обсебват един мъж и не пускат - напротив. Никога не съм го търсила, ако той не се сещаше за мен изобщо нямаше и да се чуваме. Но той е толкова самоуверен, че дори и грубото ми отношение и игнориране не го карат да си мисли, че съм безразлична към него...

Извинявай,че ще го кажа,но...знам че в днешно време парите,славата,шумната компания,купоните са над всичко,но не би трябвало да му позволяваш заради това да си играе и да се гаври с теб както си пожелае.Имайте малко самоуважение бе мама му стара.И понеже очеизвадно нито приятелката му има необходимото самоуважение,ното пък ти,той си ви разиграва точно както си му е кеф и както си има желание за да си чеша егото.И ще има и трети и четвърти и пети обаче вие нали сте много и изключително влюбени в неговата прекрасна и вездесъща личност не и безспециалното съдействие на парите,славата му,шумната му компания и купоните и ще му ближете краката.И двете вече ви е приел като меки и безхарактерни и отдавна сте изгубили и малкото уважение,което може да е имал към вас.Някои по-нормален може и повече да ви уважава.Да знаеш.И не е целта да му поставяш ултиматуми, а да си събереш мисълта,гордостта и дрешките и да си намериш някой може не толкова велик с пари,слава,компания и купони, а просто по стойностен който те цени заради това,което си, а не заради едната или двете дупки между краката ти.Пак се извинявам за острият си език :)

FuCKkK13
02-03-2013, 09:50
^ за какво се извиняваш ? напълно заслужено си е.. после ''жените били златотърсачки'' ми като не знаят как да са жени така става

Gabriellchetyy
02-03-2013, 10:01
Нямам никаква полза от парите, славата му, не съм искала с това да покажа защо го искам, а увереността му и начина му на живот. Не съм видяла и част от неговите пари, купони, слава и така нататък, не искам и да виждам. Знам как звучи всичко отстрани, но знам и, че не съм единствената попадала в такава ситуация.Не съм и толкова наивна, вече съм наясно как стоят нещата, но остава страха, че когато продължа напред ще съжалявам, че съм изгубила и малкото внимание, което ми е давал. А колкото до някой друг, който ме обича - има да, но докато продължавам това, не мога да бъда с него, така само го наранявам. Не мога да обичам от благодарност, че ме цени. Всички знаем, че не можеш да устоиш на това, което не можеш да притежаваш и докато не свърши всичко това, не мога да бъда с друг...

Niakoitam
02-03-2013, 10:01
^ за какво се извиняваш ? напълно заслужено си е.. после ''жените били златотърсачки'' ми като не знаят как да са жени така става

Правя се на културен ;)

Иначе за златотърсачките е баш така.Едната част и сами си признават дори понякога без сами да се усетят,втора част се правят на супер моралните,но това е просто лицемерна маска или дори и сами не го усещат и си мислят, че не са, а трета част най-малката действително са съхранили ценностите си и колкото и да им е трудно държат да биват уважавани като личности, а не купувани като по евтина или по-скъпа стока :)

Violenza
02-03-2013, 10:11
Нямам никаква полза от парите, славата му, не съм искала с това да покажа защо го искам, а увереността му и начина му на живот. Не съм видяла и част от неговите пари, купони, слава и така нататък, не искам и да виждам. Знам как звучи всичко отстрани, но знам и, че не съм единствената попадала в такава ситуация.Не съм и толкова наивна, вече съм наясно как стоят нещата, но остава страха, че когато продължа напред ще съжалявам, че съм изгубила и малкото внимание, което ми е давал. А колкото до някой друг, който ме обича - има да, но докато продължавам това, не мога да бъда с него, така само го наранявам. Не мога да обичам от благодарност, че ме цени. Всички знаем, че не можеш да устоиш на това, което не можеш да притежаваш и докато не свърши всичко това, не мога да бъда с друг...
Точно пък си супер наивна.
Ти не разбираш ли, че всичко зависи от теб? Аз съм убедена, че на този си му през оная работа, ти си поредната, която чука и нищо повече. Заслепена си обаче от "вниманието" му. И какво е вниманието му, след като не си видяла нищо от "парите и славата" му? Да те мъкне вечер да те оправя от време на време. Голямо внимание.

едит: Поне наистина да имаше някаква полза от тая цялата работа, ама ти и това нямаш за себе си.

Niakoitam
02-03-2013, 10:13
Нямам никаква полза от парите, славата му, не съм искала с това да покажа защо го искам, а увереността му и начина му на живот. Не съм видяла и част от неговите пари, купони, слава и така нататък, не искам и да виждам. Знам как звучи всичко отстрани, но знам и, че не съм единствената попадала в такава ситуация.Не съм и толкова наивна, вече съм наясно как стоят нещата, но остава страха, че когато продължа напред ще съжалявам, че съм изгубила и малкото внимание, което ми е давал. А колкото до някой друг, който ме обича - има да, но докато продължавам това, не мога да бъда с него, така само го наранявам. Не мога да обичам от благодарност, че ме цени. Всички знаем, че не можеш да устоиш на това, което не можеш да притежаваш и докато не свърши всичко това, не мога да бъда с друг...

Не,истината е че ти МОЖЕШ само че не го ИСКАШ въпреки,че ОСЪЗНАВАШ ясно всичко.Щом има и други какъв е проблема.Биеш му шута и се хващаш за някои друг.Ако те устройва продължаваш, ако не не.Като гледам си бая склонна на компромиси.Веднъж приключваш тази история с този "хубавец" и го забравяш.Ама няма той се връща ама ама.Караш с твърдост и самоуважение колкото и да те боли.В началото ще е повече ,а после по-малко.Затваряш тази страница и забравяш как се отваря.За да имаш бъдеще трябва да забравиш миналото и да спреш да се обръщаш назад. За да има друга любов,която да е качествена този трябва да си го изтъргаш със шкурката от всички спомени.И да,това ще е за твое добро.Добре е да спреш да загледаш обвързани,омъжени и т.н като евентуални гаджета или сексуални обекти.И това също е за твое добро пък и не само.Гледай първо човека и какво представялва пък ако ще и да е най-големият прошляк.Може и по-голямо щастие да ти даде от разните му натокани гъзета. :)

Edit:
Точно пък си супер наивна.
Ти не разбираш ли, че всичко зависи от теб? Аз съм убедена, че на този си му през оная работа, ти си поредната, която чука и нищо повече. Заслепена си обаче от "вниманието" му. И какво е вниманието му, след като не си видяла нищо от "парите и славата" му? Да те мъкне вечер да те оправя от време на време. Голямо внимание.

едит: Поне наистина да имаше някаква полза от тая цялата работа, ама ти и това нямаш за себе си.
Напълно съм съгласен с това мнение.

granger
02-03-2013, 10:17
Много си наивна. Какво очакваш да се промени? Та той вече те има и въпреки това не иска да е с теб. Ако е искал, досега да е действал.
Нещата въобще не са толкова сложни, колкото ти ги изкарваш, сложното се върти само в твоята глава. Щом ти харесва да играеш втора цигулка, играй. Но не се оплаквай, защото това си е твоят избор.

Абсолютно.
Ти го правиш на себе си, ако имаш малка доза самоуважение ще си вдигнеш задника и ще го зарежеш!
Просто - не си го причинявай. След време ще си дадеш сама сметка и ще страдаш.
След време ще осъзнаеш,че нямаш никакво бъдеще с този мъж,колкото и да те боли сега и да ти е болно , по-добре сега,отколкото след куп изгубени месеци и нерви.

xXxPETYAxXx
02-03-2013, 10:58
Сама си усложняваш живота!
Известно ми е, че има случаи, когато знаеш кое е правилно, но просто не можеш да постъпиш както искаш, защото някаква искра надежда ти се привижда отнякъде, но трябва да игнорираш всичко останало и да помислиш за себе си.

FuCKkK13
02-03-2013, 16:02
Правя се на културен ;)

Иначе за златотърсачките е баш така.Едната част и сами си признават дори понякога без сами да се усетят,втора част се правят на супер моралните,но това е просто лицемерна маска или дори и сами не го усещат и си мислят, че не са, а трета част най-малката действително са съхранили ценностите си и колкото и да им е трудно държат да биват уважавани като личности, а не купувани като по евтина или по-скъпа стока :)
а има и такива,които просто по късно порастват и по-късно осъзнават какво всъщност значи достойнство,уважение и т.н.

DragonLady
02-03-2013, 16:06
Пращай го на майната си! Никоя жена не заслужава да е нечия играчка и да е втора цигулка. Като е толкова щастлив с нея, да си седи с нея, а не да "плаче на твойто рамо".

psychopath
02-04-2013, 01:41
С теб е защото може. Върти две наведнъж, разминава му се и това му вдига "акциите" в собствените му очи. Постави го пред ултиматум и тогава ще си проличи дали има нещо повече от нагон към теб.

Аз имах един период, в който можех да въртя не 2, ами 4 наведнъж и това, което ми вдигна акциите беше постъпката ми - да бъда коректен и откровен към всички, да прекратя отношенията си (поне интимните, за приятелските зависеше от тях - аз нямах против) с 3 от тях и да започна сериозни такива с една. : )

Авторке, след като знаеш какво да направиш - просто го направи. Другия възможен вариант, не мисля, че ще успееш да го осъществиш, а още по-малко мисля, че си струва. : )

sexa_na_kompleksa
02-04-2013, 07:17
Имал слава и пари. ;д ;д

JoLLiE92
02-04-2013, 07:50
Според мен продължи да си го чукаш, но изключи чувствата. :) Ако ти харесва сексът, продължи, но чувствата само от едната страна объркват всичко както нищо друго. Очевидно от твоя страна има, а от негова няма.

Niakoitam
02-04-2013, 09:21
Според мен продължи да си го чукаш, но изключи чувствата. :) Ако ти харесва сексът, продължи, но чувствата само от едната страна объркват всичко както нищо друго. Очевидно от твоя страна има, а от негова няма.

Да, лесна работа. Хваща и натиска бутончето Power off feelings на гръбчето си и продължава да се чука с него на пълен автоматик.:D Отделно,че ако изключи чувствата и се чука само заради разните му неща при положение,че даже си има и 4годишна връзка не е много добре,но пък какво значение има.Нали пича ще си ги чука по няколко.Ще предлага екстри пък ще получава секс, а когато му се сърдят ще се прави,че не знае за какво иде реч и от коя планета е.Като има балъци защо пък да няма и тарикати? :)

JoLLiE92
02-04-2013, 09:39
Е аз не разбрах, тя се чука с него щото го харесва, или щото е богат и известен? :D Ако е второто, ще се смея, ама МНОГО. :)

Niakoitam
02-04-2013, 09:56
Е аз не разбрах, тя се чука с него щото го харесва, или щото е богат и известен? :D Ако е второто, ще се смея, ама МНОГО. :)

Както много жени тя си мисли,че се чука с него,защото го харесва(дано наистина да го мисли и за пред себе си,защото иначе ще е страшно жалко), а всъщност подсъзнателно иска да се чука с него заради,парите и славата му,шумната компания,големите купони и...за да натрие носа на неговата приятелка за да се почувства нещо повече от нея.Малко са жените или почти ги няма дето ще позолят на някой мъж дето ги няма горните условия да си играе с тях по този начин.Това е суровата действителност.Тъжно но пък факт :)

JoLLiE92
02-04-2013, 10:03
Е той ако я чука в таванската стая примерно, тя ко вижда от "славата и парите"?

Niakoitam
02-04-2013, 10:20
Вижда имиджа. Желанието един ден да води такъв човек под ръка, а другите да и завиждат злобно съскайки.Желанието евентуално някога да успее да го води за носа.Много жени казват,че едно от качествата,които харесват страшно много в мъжете е....чувството за хумор.Само че един куп жени припадат по Багата например.Сигурно,защото има много голямо чувство за хумор.Да,не говорим колко жени залитат по женени мъже,че даже и с деца. БОГАТИ такива мъже разбира се.Ако са със слава още по-добре.Какво значение има дали са заети или са на годините на дядовците им тип Ицо 100те манекенки.Ако е нужно може и втора цигулка да го играят и да ронят сълзи до припадък по него,но надеждата все пак умира последна.Фолпевиците например ще се изпозастрелят една друга коя да се омъжи за Коко Динев и на коя да направи повече деца,защото били страшно влюбени в него.Ту даге как пък една да пропусне да е страшно влюбена в него.И както каза едно момиче дето отвреме навреме излизаме на кафе:'Аз няма да имам против Багата да ме изнасили,даже ще съм много доволна" Шега шега,но както се казва шега на гол гъз си е чист секс.

JoLLiE92
02-04-2013, 10:26
Е имиджът е негов (да приемем, че наистина го има, в което не сме сигурни) , не нейн?! К'во я грее пак не разбирам :D

Niakoitam
02-04-2013, 10:38
Е имиджът е негов (да приемем, че наистина го има, в което не сме сигурни) , не нейн?! К'во я грее пак не разбирам :D

Вземи им го обясни на някои мацки това.Но все пак нали стават гаджетата на тези с имиджа и съответно и те решават,че се издигат.На една позната и скъпа кола и купиха..Както обясянваше преди години една съученичка: "Искам да си хвана някой със скъпа спортна кола,да е мускулест и як и никой думичка да не може да му каже и всички да ги е страх от него,да участва в яките купони и...поне малко да ме обича" Е,силно ми се иска да вярвам,че тези думи бяха в резултат на нараненото и състояние в момента, а не изпуснатата пред мен и една нейна братовчедка истина,защото колкото и да бях стеснителен и срамежлив тогава ми идеше вътрешно да стана от стола както си траех,да и благодаря за компанията,да и тегля една сочна и тлъста майна и да я подминавам като пътен знак по коридорите и в класната стая,защото това беше едно страшно курвенско изказване от едно момиче,което попринцип минава за скромно,морално и печено.

JoLLiE92
02-04-2013, 12:54
Повечето момичета на майтап казват такива фрази, но ако случайно някой ден и се отвори такъв парашут, няма да го пропусне. :)

Niakoitam
02-04-2013, 13:13
Повечето момичета на майтап казват такива фрази, но ако случайно някой ден и се отвори такъв парашут, няма да го пропусне. :)

Абе ти нали знаеш фразата: "Понякога добре, че е майтапа за да си кажем истината." Пък и тона и не беше особено майтапчийски. А иначе че няма да го пропусне може би е ясно.Друг е въпроса,че както всички ги е страх от него един ден като му писне и нея може да я е двойно повече страх от него и да няма кой да и се притече на помощ,но пък важен е момента и гъзарията. :)

Edit: Между другото готин аватар.Сега го забелязах :)

FuCKkK13
02-04-2013, 13:18
Както много жени тя си мисли,че се чука с него,защото го харесва(дано наистина да го мисли и за пред себе си,защото иначе ще е страшно жалко), а всъщност подсъзнателно иска да се чука с него заради,парите и славата му,шумната компания,големите купони и...за да натрие носа на неговата приятелка за да се почувства нещо повече от нея.Малко са жените или почти ги няма дето ще позолят на някой мъж дето ги няма горните условия да си играе с тях по този начин.Това е суровата действителност.Тъжно но пък факт :)
тука не съм съгласна.... дори и някой с пари да е пак не бих му позволила да ме върти така,камо ли да съм 2ра цигулка .....

Niakoitam
02-04-2013, 13:27
тука не съм съгласна.... дори и някой с пари да е пак не бих му позволила да ме върти така,камо ли да съм 2ра цигулка .....

Ами в такъв случай поздравления.Значи си една от не чак толкова многото стойностни жени,които държат на ценностите си и не им дреме какъв е социалният статус на някой си.Стига това да не е само на думи и попадайки в подобна ситуация да обясняваш как си влюбена до полуда в дадения пич :)

JoLLiE92
02-04-2013, 13:39
Докато мъжете си избират жените по това коя е с по-големи цици и по-малка талийка, жените ще си избират мъжете по портфейла и колата. :) Тъжно, но факт.

Niakoitam мерси, той и твоят е в тази тематика :cool:

kalpazanka
02-04-2013, 13:44
Абе, лапета, нямате грам достойнство... Тцтцтц.

Niakoitam
02-04-2013, 14:11
Докато мъжете си избират жените по това коя е с по-големи цици и по-малка талийка, жените ще си избират мъжете по портфейла и колата. :) Тъжно, но факт.

Niakoitam мерси, той и твоят е в тази тематика :cool:

Е, някоi мъже гледат само големите цици и тънката талия, а пък други гледат и какво има в акъла. Така и жените.Някой се стараят да разберат какво има в акъла, а други просто не ги интересува.Нали има кола и пари. Всъщност големината на циците е нещото, с което специално аз винаги бих направил компромис. По-добре повече мозък в главата отколкото цици в деколтето, а не обратното. :)

А иначе да, и на мен аватара ми е на тая тематика.Това е доста готина тематика според мен :D

JoLLiE92
02-04-2013, 14:18
Разбира се, че не съм употребила фразата "всички мъже"! :) Просто направих аналог.
Но пък от друга страна мъжете, който избират по цици и талийка, са цел на жените, които избират по портмоне и кола, така че ... да се спасяват, не са ми в личното пространство. :D

А коя е тая на твоята .. хъм.. тематика? :Д с ръкава?

Niakoitam
02-04-2013, 14:29
Разбира се, че не съм употребила фразата "всички мъже"! :) Просто направих аналог.
Но пък от друга страна мъжете, който избират по цици и талийка, са цел на жените, които избират по портмоне и кола, така че ... да се спасяват, не са ми в личното пространство. :D

А коя е тая на твоята .. хъм.. тематика? :Д с ръкава?

Е, не сме разделени с прегради. Понякога покрай мокрото гори и сухото.:)
А коя е тая с татуировката ръкав ли? Нямам представа кои са. Явно някоя татуирана "лоша" кака дето обича да бърка по разни чужди дупки :D Просто харесах във Facebook групата Inked up и веднъж я бяха постнали и много ми хареса.Татуровки и лесбийки-убийствено добра комбинация.Можеше и някое и другo пиърсингче да има по тях,но сега пък и екстри :D

JoLLiE92
02-04-2013, 14:41
На мен може и да ми хареса външно такъв тип мъж, но като поразсъдя малко по-трезво, се отказвам от хрумналата ми мисъл. :)
Inked up малко на порно сайт ги избива понякога :cool:

Niakoitam
02-04-2013, 15:39
Само не се заричай,че обикновено най-свестните и добри момченца се приемат само за приятели :D
Иначе за inked up няма лошо. В други сайтове дето се постват във фейса има и доста по хард неща. :D

FuCKkK13
02-04-2013, 16:01
Ами в такъв случай поздравления.Значи си една от не чак толкова многото стойностни жени,които държат на ценностите си и не им дреме какъв е социалният статус на някой си.Стига това да не е само на думи и попадайки в подобна ситуация да обясняваш как си влюбена до полуда в дадения пич :)

мерси.. ами не е на думи само.. имала съм достатъчно сблъсъци с мамини момченца с джобни от 50лв. и честно да ти кажа... нито един от тях не ми направи хубаво впечатление.. смисъл като държание/характер... може би заради парите и самочувствието.. а може и заради нещо друго ... и честно - не бих била с тях ... ако примерно някой ми направи добро впечатление и в последствие разбера че има пари ще се изненадам ... тия дето са ХОРА и имат пари са си ги спечелили с честен труд.. тия дето са се родили с пари в устата - на повечето им влияе... може би за това си изграждат такъв имидж и може би за това момичетата бягат от тях ( момичетата,които си имат уважението и си го търсят)

tori
02-04-2013, 16:18
Към авторката - *премълчава някои акани думички и продължава*. Окей, в началото не си знаела, че има сериозна приятелка ама какво стана като разбра? Нищо? Не се ли сети за приятелката му? Как би реагирала ти ако си в същата ситуация? Стига, не се ли почувства кофти, използвана, излъгана и все такива особено приятни неща? Как позволяваш на някой да те кара да се чувстваш така и то с ясното знание, че никога нищо няма да се получи между вас? Мазохизъм му се вика на твоето. Преглътни си чувствата, болката, нараненото его и всичко, всичко, всичко и го остави да си звъни и да те търси.

JoLLiE92
02-04-2013, 16:27
Само не се заричай,че обикновено най-свестните и добри момченца се приемат само за приятели :D
Иначе за inked up няма лошо. В други сайтове дето се постват във фейса има и доста по хард неща. :D
Е никой не е казал, че свестни и добри търсим. :) Майката му е да имат същите дефекти в съзнанието и подсъзнанието, които аз имам :Д




Към авторката - *премълчава някои акани думички и продължава*

Сладур :-)

marilyn
02-05-2013, 09:36
Авторке, сама си си виновна мога да ти кажа. Ти някво достойнство имаш ли? Самооценка? Принципно връзка с обвързан... моето мнение не е константно.. всеки случай си е уникален така да се каже.. понякога може и да е допустимо. Ама в тоя случай някакъв идиот си прави с тебе каквото иска..а ти... имаш надежди, че може и да тръгне с тебе?!?! Остави го, не се занимавай. Много си наивна.. виждаш в него някъв готин батко "с пари и слава" и си мислиш, че е бахти якия... ми не е.

fenkaaa
02-05-2013, 15:00
Със сигурност не се "разнообразява" само с теб.