PDA

View Full Version : приятелката ми е тясна и я боли



lubo_4yka
02-03-2013, 15:04
здравейте.. проблема ми е следния - приятелката ми е доста тясна и щом започнем да го правим я боли доста и то около самия вход и в началото, казва че по-навътре няма проблем.. а аз съм доста надарен особено на дебелина.. правя достатъчно дълга предигра и е достатъчно мокра, но до сега сички момичета с които съм бил да са се оплаквали най-много първия път.. също така въпреки че го обичам по-грубо, с нея съм мн внимателен и нежен действам бавно, правили сме го 4 5 пъти и все още я боли.. а казва че се отпуска напълно, ако някой е бил на мое място ще се радвам да сподели опита си ;)

seekAngel
02-03-2013, 15:10
Na men mi se e sluchvalo, no kakto kaza ti - samo purviqt put. Inache, ako bqh na tvoe mqsto, bih probval s nqkoi ot tezi kremove li, kvo sa, koito se prodavat po sex shopovete.. Moje da svurshi rabota :? :)

xXxPETYAxXx
02-03-2013, 15:22
Не ме е боляло, но първите пъти с едно момче бях доста притеснена(дори бих казала уплашена), защото беше както каза "надарен на дебелина", та при мисълта се свивах и беше доста зле в началото, но след това всичко се оправи.
Може и момичето да се отпуска и т.н., но когато дойде време за същинската част, да се притесни.

Просто давай отначало първо с пръси, а след това прониквай с прекъсвания - малко по малко.

lubo_4yka
02-03-2013, 15:35
отделям доста време на играта с пръсти и език.. отначало й е много хубаво, но щом почна да вкарвам 2 или 3 пръста започва да й става дискомфортно и удоволствието намалява .. също така като прониквам удоволствие усеща само когато го правя много бавно и ако задържам когато съм вътре..

DragonLady
02-03-2013, 15:39
Понякога и на мен ми се случва с моя ( същата ситуация, много тясна и доста надарен ), цаката е момичето да се отпусне максимално и да не мисли за болката, защото колкото повече се стяга, толкова по-зле за нея. Влезе ли един път до края, след 2-3 минутки болката ще изчезне. В краен случай пробвайте с лубрикант.

Canis_Dirus
02-03-2013, 18:23
ВЪТРЕ
ЦЕЛИЯ
СУХ

lubo_4yka
02-03-2013, 19:07
:D братле не мога се сравнявам със сър стенли ройс ахаха

MakeMeLaugh
02-03-2013, 20:59
Отиваш до аптеката и вземаш Durex Play лубрикант - класик, без затопляне и т.н.

И мажеш както себе си така и нея.
Пробвай да я разсееш с музика или нежни приказки, може би тя нещо се притеснява допълнително.

greenblood
02-03-2013, 23:38
ВЪТРЕ
ЦЕЛИЯ
СУХ

+1