PDA

View Full Version : Той или той?? ... Раздвоена..



miq-magi
02-03-2013, 18:59
Здравейте! Искам да Ви споделя нещо, което не съм признавала на никого до сега.. От почти 2 години имам връзка с едно момче.. Аз много го обичам, но той не е от най-милите... Изнервя се от най-малкото нещо, вика, удря по стените, много е наивен и вярва на хорските приказки.. Изневерявал ми е 2 пъти с две различни момичета... В последните няколко месеца ми показва чувствата си само ако ножа му е опрял до гърлото му, тоест ако връзката ни е пред приключване... Тогава започва да се държи мило, да ми подарява цветя, но това е само най-много 1 седмица... Лъгал ме е много и въпреки всичко винаги съм му прощавала...това ми е лошото на мен, че не мога да остана ядосана или сърдита.. от първата мила дума и се разтапям.. Та това момче аз го обичам, но в последно време много ме отблъсква с постъпките си..... НО има и нещо друго и това е едно друго момчее :) .. с него се познаваме от около 4 години, но в последно време отношенията ни много се промениха... Той започна да се държи много мило с мен (той по принцип си е такъв), обръща ми много внимание, когато съм на линия във фейсбука винаги ми пише, а когато ме прегърне изведнъж без да очаквам краката ми омекват....става ми толкова приятно... Когато се видим още от далече и двамата се усмихваме... Винаги ме разсмива и гледа да е по-близо до мен... Това разбира се не е постоянно... Първо според мен го спира това, че съм обвързана и второ, че разликата ни е 8 години.... В момента съм много раздвоена... Дали да остана с момчето, което обичам, но се държи гадно и само, когато е напечено положението се сеща да е мил ИЛИ да започна отношения с момчето, което винаги ми кара да се усмихвам.... Колебая се, защото ме е страх да не сгреша, ако се разделя със сегашния си приятел... Но мисля, че все повеече искам да бъда с другото момче... Дайте ми съвет... Искам странично мнение :)

12h
02-03-2013, 19:47
Мисля, че вече си избрала с кого да бъдеш. От това което прочетох разбирам, че искаш да си с втория. Просто си свикнала с първия и затова се колебаеш. Скъсай го и тръгни с другия!

SHPAIdURmeN
02-03-2013, 21:23
^

Amore-Mio*
02-03-2013, 21:27
Нито с единия, нито с другия.
И при двамата имаш някакви колебания, съмнения и страхове. Иначе вероятно би избрала втория, иначе нямаше да си харесаш някой друг, щом обичаш първия.

DENKAZ
02-03-2013, 22:39
На колко си? 8 години са много ако си още тийн.

Goddess
02-04-2013, 00:43
Втория разбира се. Щом те кара да се чувстваш добре и усещаш такава тръпка - няма какво да му мислиш. Безсмислено е да стоиш с човек, който не се държи добре с теб, изневерявал ти е (!!!) и те пренебрегва. А дори и да го нямаше втория - пак би било редно да приключиш връзката си със сегашния, от самоуважение най-малкото.

Tsukuda_Hiroshi
02-04-2013, 04:48
Прочети собственото си мнение. Ако ти се стори идиотско, то е може би, защото вече знаеш какво да правиш. Ти какво изобщо правиш още с човек, който ти е изневерил 2 пЪти??? Че като капак се дЪржи и гадно... Аз ако сЪм, още преди да си го е вкарал кЪдето не трябва, ще му го отрежа, ще го накарам да го изяде и повече няма да ми види очите!
Баси! Жените наистина си падате по кретени...

xXxPETYAxXx
02-04-2013, 07:03
Абе, к'ви са тея "от трън та на глог"?!
Че трябва да се разделиш с приятеля си е пределно ясно, но това не значи, че трябва веднага да се хвърляш в обятията на втория.
Ти едва ли не, НЕ би оставила сегашния си, ако не си сигурна дали ще стане нещо с другия?!

sexa_na_kompleksa
02-04-2013, 07:09
На твое място бих се разделила със сегашния. Изневерявал ти, държи се лошо с теб... за какво ти е такъв човек?
После сигурно бих останала за малко сама, за да се отърся от тази ужасна връзка.
И бих карала по-бавно с другия, да станат нещата постепенно и от само себе си... ако е писано.

Whyniser
02-04-2013, 07:50
^

Подкрепям. Би било мазохистко да продължиш връзката с онзи,където те тормози , изневерявал ти е и т.н. А и няма да е лошо да седнеш и да поговориш с 2мата по-отделно.

Wwwooow
02-04-2013, 10:16
Втория разбира се. Щом те кара да се чувстваш добре и усещаш такава тръпка - няма какво да му мислиш. Безсмислено е да стоиш с човек, който не се държи добре с теб, изневерявал ти е (!!!) и те пренебрегва. А дори и да го нямаше втория - пак би било редно да приключиш връзката си със сегашния, от самоуважение най-малкото.

++Точно и ясно.
Оставяй го тоя,щом ти е изневерявал пак ще го направи, за какво ти е такъв?! Свикнала си с него, и с друг ще свикнеш..няма незаменими хора !!!

Niakoitam
02-04-2013, 10:28
1.Време е да оставиш първият дори и вторият да го нямаше.Дори още след първата му изневяра.Очевидно не сте един за друг.
2.Няма лошо да дадеш шанс на вторият и да видиш как ще се стекат обстоятелствата.

miq-magi
02-04-2013, 11:33
На 18 съм... разликата не ме интересува.. за мене важно да се чувствам добре и щастлива..

bloodyF
02-04-2013, 12:11
позната история
с моят сме от 4 месеца заедно, непрекъснато се караме, идилията е рядко срещана при нас
имаше друг, все още го има, но се спирам, защото е несериозен..
обичам моето момче , но просто трябва да се промени , независимо дали сега е с мен или утре ще е с друга, но той не го осъзнава и е като магаре на мост-не ще да мърда нито към добро,нито към лошо
едно константно положение, което мен НЕ ме устройва, но не знам защо още търпя..
сякаш като се запознах с него и търпението ми стана едно безгранично, безкрайно такова, а преди хич не бях така

трябва да си се изясниш със себе си-дали искаш да си с някого, дали искаш да си сама за известно време
очевидно е ,че с настоящият ти приятел не ти е добре, просто прекрати връзката с него и реши дали да си с другия или с никой.
Според мен сама-най-добре!

marilyn
02-05-2013, 12:57
Авторке, какво правиш още с твоя? Това поведение според теб нормално ли е? И да не тръгнеш с втория, просто май е време да прекратиш тая връзка със сегашния... това за мене е мазохизъм твоето...

pepa97
02-05-2013, 13:31
Който те кара да се чувстваш специална и обичана отивай при него !

Limitless
02-05-2013, 13:40
Мисля, че вече си избрала с кого да бъдеш. От това което прочетох разбирам, че искаш да си с втория. Просто си свикнала с първия и затова се колебаеш. Скъсай го и тръгни с другия! +

fenkaaa
02-05-2013, 14:58
Изпадала съм в такава ситуация и да трудно е,не знаеш какво ще бъде и т.н,има много работи,които могат да те спрат,но щом този човек не те заслужава по-добре продължи напред ! :)