PDA

View Full Version : ПОМОЩ Нашите мислят че се друсам



KoRnFan
02-04-2013, 11:56
Здравейте! Момче съм, почти на 15 от Карлово! Проблема е следния: вчера с майка ми (учителка по математика) седнахме да ми обяснява задачите. Обясни ми ги но аз не ги разбрах... И сега става интересно щом не съм ги разбрал, значи не съм можел да се концетрирам, следователно употребявам наркотици :@ Опитвам се да и обясня че не употребявам, тя не ми вярва, защото видиш ли ти аз съм я излъгал че не пуша, а ме е видяла че пуша, а това означава че я лъжа и за дрогата :X
Мноооого рядко пуша трева - през 1 месец и повече (имам приятели които пушат всеки ден), пуша цигари, а алкохол пия още по рядко от колкото пуша коз (при това в абсолютно умерени количества). Не мога да разбера как ще си копувам една доза наркотици и една кутия цигари на ден при положение че на ден получавам по 2 лв. Плюс тва не мога да стоя от 7:30 вечерта нагоре. Като се прибера сядам на компютъра и ми се зачървяват очите (имам свръхчуствителни очи) , идва при мене поглежда ме и ми вика пушил си трева! Не мога да го разбера тва нещо... Казвам и да ми купи тестове за наркотици, тя ми вика аз най-големия тест съм ти го направила вкъщи :X. И ся съм наказан да не излизам и да не се виждам с приятели и ми вика ще видим като си стоиш само вкъщи как ще почнеш да се гърчиш (всмисъл че до такава степен няма да издържа без дрога че ще получавам гърчове) и почна да реве :X Не знам просто, днес ще говоря с баща ми да ида да си купя тест искам поне той да ми вярва :(
Ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакъв съвет как да постъпя и как да я обедя че не се друсам при положение че не иска да ми купи тестове (или като ме тества и излезе отрицателен ще ми дължи извинение, а тя мрази да се извинява и винаги тя е права). Благодаря предварително!

tori
02-04-2013, 15:42
Най-доброто решение според мен, е да говориш с баща си. Ако и той не ти вярва, отиди в някоя аптека след училище, разпитай за тестовете и цените. Ако имаш парите, купи си и ги изчакай да се приберат и си го направи пред тях. Макар че на тези тестове май не можело да се вярва ама да кажат по-компетентните.

KoRnFan
02-04-2013, 16:45
Най-доброто решение според мен, е да говориш с баща си. Ако и той не ти вярва, отиди в някоя аптека след училище, разпитай за тестовете и цените. Ако имаш парите, купи си и ги изчакай да се приберат и си го направи пред тях. Макар че на тези тестове май не можело да се вярва ама да кажат по-компетентните.
Мерси за съвета! :) Говорих с баща ми, даже ме пусна да излезна :D Той ми каза, че може да ми вярва и без тестовете, но аз трябва да направя така че да ми вярва. Все пак ще си купя тест и ще го направя пред майка ми, за цените проверих, не са кой знае колко пари :) Но тези тестове :X познавам хора които им го е отчитал положителен с последна употреба преди 2 месеца, а има и такива които не хващат и на втория ден от както си пушил :X ще кажа на баща ми да говори с нея, мисля че това е добро решение :)

Viktoriq.P
02-04-2013, 17:48
Смени си дилъра ;)

KoRnFan
02-04-2013, 19:01
аман от (мало)умни коментари.

swag style mdfkz.
02-04-2013, 19:31
Ми нали пушиш трева ве наркоман, ето от къде идва .....

POLLINA
02-04-2013, 19:36
Кофти е,когато майка ти е учителка:Д
Тва,че пушиш трева чат пат не те прави наркоман

swag style mdfkz.
02-04-2013, 20:55
кога

sexa_na_kompleksa
02-05-2013, 06:51
Е, добре, според вас, тревата какво е? Билка?
На 15 си, не се занимавай с глупости.
А за очите - вземи си капки.

Слънцеее
02-08-2013, 13:34
Защо си я излъгал, че не пушиш?
Заради това няма да ти вярва.

DieselBlood
02-08-2013, 22:16
Пич, малък си още. Изчакай малко, порастни и ще тогава си трови живота с треви. Цигарки може, ама с "тютюн".

sToyAncHo
03-10-2013, 18:38
Направи си тест пред нея! Ама идете в тоалетната изкарай си го пред нея и пикай върху лентичката! (не се бъзикам) И аз имам учителка вкъщи. Това са супер отвратителни същества! И мен така 1 вечер прибирам се аз и те почнаха "Пиян си, дрогиран си" и аз се изнервих и отидохме в един център и духах в дрегер, взеха ми кръвна проба и проба от урина, платих си с моите пари и като видяха резулататите замълчаха и не ми казаха нищо и не ме гледаха в очите 2-3 дена сигурно.