PDA

View Full Version : Как да се държа с него?



foreverC
02-04-2013, 14:49
Харесвам едно момче от около месец, до колкото виждам и той ме харесва. В едно у-ще сме и се виждаме често. За жалост не сме излизали само двамата, за да се опознаем. Контактуваме най-вече във facebook, но това не е достатъчно. Все още даже бих казала, че е силно да казвам, че го харесвам, по-скоро ми е много интересен и любопитен, за това и толкова много искам да излезем, попитах го направо(макар и във facebook :D) дали иска да се видим някой ден, той беше съгласен дори ми каза, че може да е следващия уикенд. Много се зарадвах и щом дойде петък ме попита дали ще мога да отида в един клуб, но беше прекалено късно, а и имах планове, за това му отказах. Попитах го дали иска/може да излезем утре(събота), а той ми отговори, че първо е на урок, а след това сигурно ще излиза с няколко негови приятели и за това ще ми каже по-късно или направо на следващия ден...Само че така и нищо не ми каза, минаха няколко дена от тогава, днес в понеделник не се видяхме. Странното е обаче, че ми писа днес, същия този понеделник, а аз още не съм му отговорила и много искам да го питам защо нищо не ми каза, но пък не искам да изглеждам... и аз не знам как, може би нахална... За това искам да ви попитам: Как да го попитам малко по-дискретно, и как да разбера дали наистина и той иска това което аз искам от него. Ще съм много благодарна, макар че случая ми е малко банален и може би детски :Д :))

qkakukla2
02-04-2013, 19:09
Пиши му, а после го мисли.

Amore-Mio*
02-04-2013, 19:59
Пиши му.
Възможно е наистина да е бил зает и да не е успял да организира нещата така, че да се видите.
Но не си вади прибързано изводите, когато не знаеш какво се е случило. Пък и ти е писал.

anonymous708973
02-04-2013, 20:29
Нещо ми мяза, че ти бяга по тъчлинията. Дай му още един шанс. Питай го дали в определен ден е свободен и в колко. Ако не може и не ти каже друга възможност или пък не ти се обади въобще, махай го.

DENKAZ
02-04-2013, 21:06
Предполагам не му е харесал отговора ти за петък. С тея фейсбуци и скайпове не можете да комуникирате в реалния живот, затова за най-малкото пишете тук.

sexa_na_kompleksa
02-05-2013, 08:56
^ Съгласна съм. Поне по телефона се разбирайте. И защо сега не му пишеш? Сърдита ли си му? Ти веднъж си му отказала, той веднъж ти е отказал и вече не си говорите... Питай го пак дали искате да се видите.

marilyn
02-05-2013, 09:14
Ти що не му отговори на СМС-а? Пиши му.

TheMan9191
02-05-2013, 09:31
По от рано се уговорете се за един ден когато и двамата сте свободни, така после да няма извинения ще излизам с друг или нещо подобно. ;)

foreverC
02-05-2013, 12:00
С тея фейсбуци и скайпове не можете да комуникирате в реалния живот, затова за най-малкото пишете тук.

Напълно съм съгласна и в пъти предпочитам да контактувам лице в лице, но специално с него мисля че малко трудно би се получило, защото не сме си говорили кой знае какво(на живо), а не знам как да подходя или как да го заговоря на живо..

И благодаря за останалите съвети/мнения.

pepa97
02-05-2013, 12:30
Напиши му така Харесвам едно момче ,без него не мога и дъра бъра измисли някакъв текст :D :D :D без да казваш име .. после питай него дали харесва някой .. и накрая напиши НЕ МИ ПУКА КАКВО СИ МИСЛИШ НО МОЕТО ГАДЖЕ ЗАПОЧВА С Т И ЗАВЪРШВА С И събери ги и ще стане..звучи смешно ,но ще стане ;)

Mary_Jane_69
02-05-2013, 18:46
Рискувай, квото стане стане, нищо не губиш, поне ще знаеш, а няма да се чудиш дали, или, или ако.... : )

anonymous708973
02-05-2013, 20:40
Рискувай, квото стане стане, нищо не губиш, поне ще знаеш, а няма да се чудиш дали, или, или ако.... : )

Абсолютно. Печеливш ход във всяка една ситуация.

anonymous708973
02-05-2013, 20:40
Рискувай, квото стане стане, нищо не губиш, поне ще знаеш, а няма да се чудиш дали, или, или ако.... : )

Абсолютно. Печеливш ход във всяка една ситуация.

umri
02-06-2013, 00:21
Харесвам едно момче от около месец, до колкото виждам и той ме харесва. В едно у-ще сме и се виждаме често. За жалост не сме излизали само двамата, за да се опознаем. Контактуваме най-вече във facebook, но това не е достатъчно. Все още даже бих казала, че е силно да казвам, че го харесвам, по-скоро ми е много интересен и любопитен, за това и толкова много искам да излезем, попитах го направо(макар и във facebook :D) дали иска да се видим някой ден, той беше съгласен дори ми каза, че може да е следващия уикенд. Много се зарадвах и щом дойде петък ме попита дали ще мога да отида в един клуб, но беше прекалено късно, а и имах планове, за това му отказах. Попитах го дали иска/може да излезем утре(събота), а той ми отговори, че първо е на урок, а след това сигурно ще излиза с няколко негови приятели и за това ще ми каже по-късно или направо на следващия ден...Само че така и нищо не ми каза, минаха няколко дена от тогава, днес в понеделник не се видяхме. Странното е обаче, че ми писа днес, същия този понеделник, а аз още не съм му отговорила и много искам да го питам защо нищо не ми каза, но пък не искам да изглеждам... и аз не знам как, може би нахална... За това искам да ви попитам: Как да го попитам малко по-дискретно, и как да разбера дали наистина и той иска това което аз искам от него. Ще съм много благодарна, макар че случая ми е малко банален и може би детски :Д :))

Отговори му, но не му задавай такива въпроси. Прави се на тресната, все едно нищо не е станало. Чакай да видиш накъде ще тръгнат нещата и кога всъщност ще те покани да излезете. При положение, че веднъж си му го казала и си била инициаторка.. сега е негов ред. Ако те харесва, ще иска да излезете. Това е момче. Няма вариант да те харесва и след тази ситуация, в която си в момента, да не иска да излезете, освен ако не е мега задръстен или умствено изостанал. А може и никога да не е излизал с момиче и да се притеснява.. Ако няколко дена не ти предложи той да излезете, му го подхвърли пак. Ако пак стане нещо подобно - не се занимавай. Момче, което те харесва, обикновено дава зор за излизане навън.

foreverC
02-07-2013, 13:59
Отговори му, но не му задавай такива въпроси. Прави се на тресната, все едно нищо не е станало. Чакай да видиш накъде ще тръгнат нещата и кога всъщност ще те покани да излезете. При положение, че веднъж си му го казала и си била инициаторка.. сега е негов ред. Ако те харесва, ще иска да излезете. Това е момче. Няма вариант да те харесва и след тази ситуация, в която си в момента, да не иска да излезете, освен ако не е мега задръстен или умствено изостанал. А може и никога да не е излизал с момиче и да се притеснява.. Ако няколко дена не ти предложи той да излезете, му го подхвърли пак. Ако пак стане нещо подобно - не се занимавай. Момче, което те харесва, обикновено дава зор за излизане навън.
Ами.. всъщност му отговорих, но го попитах... обясни ми защо и ми се извини, но не ми е предложил все още да излезем отново и продължаваме да си пишем... Ще видим дали ще ме покани, ако ли не ще трябва да се примиря или да понахалствам отново и ако отново нищо не се получи, няма да се занимавам :D

foreverC
02-07-2013, 14:01
Рискувай, квото стане стане, нищо не губиш, поне ще знаеш, а няма да се чудиш дали, или, или ако.... : )

Да, да рискуваш май винаги е най-правилното решение, благодаря за съвета :))