PDA

View Full Version : Влюбих се в нея :x



SantiCzor
02-04-2013, 17:30
Всичко започна на един рожден ден. Не се запознахме, но си говорехме сякаш се знаем ( ракииката има такъв ефект пък и някак си хората се отпускат покрай мен, не знам защо ). МНОГО я харесах. След като се прибрах видях приятелство във фейс от нея пък по пътя до нас само за това си мислех - как ще и пратя веднага x.x . От тогава ( месец и нещо ) всеки ден си говорим в скайп. Първо в конферентни с няколко приятеля но после само двамката. Мислех да и кажа че се влюбвам защото колкото повече я опознавах толкова повече се влюбвах. Правя комплименти всеки ден някои с леко шеговит тон а други съвсем сериозно. Проблема който ме спря да я попитам беше че ми сподели че някакво момче и изглеждало сладко... направо щеше да ми се пръсне сърцето, но извадих някаква фалшива усмивка/смях и подхвърлих 1-2 шеги. От тогава не смея да и кажа :( . Как мислите? Щом говори всеки ден с мен за какъв ме има - най добър приятел или нещо повече? Някой път се държи сякаш ме харесва някой път не мога да проумея какво цели като ми казва кой бил готин и кой не... не мога да я разбера. А и последно - да и го кажа в скайп дали е удачно?? В един град сме но не и в 1 училище. Аз уча в друг град и се виждаме на живо много рядко, но за това пък всеки ден с камерите си говорим за какво ли не. А когато се видим сме с приятели така че.. няма как.

Viktoriq.P
02-04-2013, 17:35
Излезнете на разходка на кафене и без срам или страх и кажи какво изпитваш към нея ;)
Няма смисъл да криеш чувствата пък ако си има приятел тя ще ти каже не е болка за умиране ако ти откаже ;)

TheMan9191
02-05-2013, 09:34
А не се ли досещаш, че това момче може да си ти?! И така тя да ти намеква, че те харесва? Излезте само двамата и си поговорете, оставете тоя скайп...

SantiCsor
02-05-2013, 14:37
Не съм аз... тя ми сподели точното име на въпросното момче, не го познавам но ми прати фейса му..

fenkaaa
02-05-2013, 14:52
Може да се опитва да те дразни с това момче,да види как ще реагираш,да разбере дали и ти я харесваш.. Според мен те харесва.

FuCKkK13
02-05-2013, 15:13
не ти ли идва на ума,че може да ти го е казала,за да те подразни ? да ти види реакцията ? а и дори да не е за това нищо не губиш да пробваш.. ще си проличи кой си е харесала повече и толкова

Levrex
02-05-2013, 17:44
Сигурно те дразни нарочно за това с другото момче, И НЕ,никакъв скайп,никакъв фейсбук,всичко очи в очи,ако искаш и звънни,пиши и онлайн и си уговорете среща,но в НЕ и признавай чувствата си онлайн,това за мен е адската простотия, GL :)

Tyler The Creator
02-05-2013, 17:50
Ако ей така от нищото само от некви разговорчета и кажеш, че се влюбваш в нея, ще я изплашиш и ще избяга, гаранция :)

SantiCsor
02-05-2013, 19:38
И какво да направя.. да се мъча ли.. по добре да и кажа. Ако не ме харесва най-много да спрем да си лафим. Ще ми се скъса сърцето първите дни но после все ще го преодолея някак си :/
Въпроса е как да стане като не се виждаме насаме а ако я питам да излезем то е същото като да и кажа по скайп.. ще ме разбее веднага.

iziskanmladej88
02-06-2013, 02:30
мислим, че вече си нагъсто и надълбоко във фрЕндзоната, и по-добре да се откажеш отрано, да няма после тема "харесвам я, но за нея съм само приятел" :D

Tyler The Creator
02-06-2013, 07:58
И какво да направя.. да се мъча ли.. по добре да и кажа. Ако не ме харесва най-много да спрем да си лафим. Ще ми се скъса сърцето първите дни но после все ще го преодолея някак си :/
Въпроса е как да стане като не се виждаме насаме а ако я питам да излезем то е същото като да и кажа по скайп.. ще ме разбее веднага.

Ами първо трябва да има поне целувка. Не ми е ясно много много как ще се влюбиш в нея без близък интимен контакт. Как така ще и кажеш, че си влюбен ей така от нищото... Все едно нек'ва твоя аверка от класа ти примерно, да ти каже, че е влюбена... есте, че ше се оплашиш и ше я шутираш...