PDA

View Full Version : Що за приятели имам ?



marin_9867
02-04-2013, 20:39
Значи вчера се запознахме с 2 момичета много красиви и не беше случайно т.е те бяха лунгарки и аз и моя фр (Сандо) имаме общи приятели лунгари от там си викаме пунци като прякор двамата (Тва означава путка.. да знам) И казах ме им кво стана и говорихме с тях 10 мин и те дойдоха с нас. И питах едното момиче (което си харесах за номера) и тя ми го даде отидохме в един парк и стояхме от 15:00 до 19:30 през тва време бяхме на една пейка аз (Тими е моето момиче т.е беше моето момиче. Та тя и моя фр сандо и Кристина е неговата т.е и тя беше неговата.. ) И се прегръщахме с момичетата и целунахме ги един път и си тръгнахме щото ставаше тъмно и късно. И едни фр-и са разбрали за тях и на другия ден пак се уговорихме с тях да се видим и там бяха тия двамата "приятели" и почнаха да ги зарибяват и ние си мислехме, че нищо няма да могат да направят, защото вече бяха "наши" Обаче какво стана тея мацки тръгнаха с тея фр-и и ние на сухо та какви приятели имаме ние, който да ни крадат приятелките :/ това приятели ли са ? И ние сме си виновни до една степен, обаче за какво те се занимават с "нашите" приятелки... :( :X
БТВ: Извинявайте ако има правописни грешки и други обаче много съм ядосан... иииии.. :@

TykaSePisheNick
02-05-2013, 09:41
Ходи си набий една злобарка, щи мине.Смятай колко са били "ваши" момичетата.И приятелите, и те били "ваши", да знаеш.

xXxPETYAxXx
02-05-2013, 10:45
баси лесните момичета... Не виждам к'во ви е яд за тея?!