PDA

View Full Version : Към момичетата



Walle
02-04-2013, 22:05
Моля админа да изтрие темата

ForzaFelipe
02-04-2013, 23:27
Да обвиниш противоположния пол в грешките и на 2та пола е голяма тъпня...Защото колкото момичета който не знаят какво искат,оплакват се,режат "готините" и излизат с тъпаци и т.н. толкова и такива момчета има който не знаят какво искат,правят се на тежкари,нараняват чувствата на "готините" момичета и излизат с кухите кифли ;) и по този път,стигаме и до това че не всички са такива,така че е глупаво да обвиниш всички момичета или момчета ;) Не си имал късмет,излизал си с такива,move on и се огледай хубаво,щото обикновено не виждаме това което търсим когато е точно пред нас :)

shmatarok
02-04-2013, 23:43
Много е тъпо да правиш такива генерални изводи.
Това, че ти все попадаш на такива - ами смени си малко социалната среда, явно проблемът се крие някъде там. Спри да се въртиш около кифли, споделящи целия си живот във фейсбук и да се чудиш що не ти връзват, огледай се за някое по-скромно момиче.
Ако питаш мен, всъщност изобщо не си го навивай това, че непременно трябва да тръгнеш с някоя, пускай се по течението и то само ще те удари.

Violenza
02-05-2013, 07:23
След като толкова те режат трябваше да си се усетил, че явно нещо в теб/в поведението ти много здраво куца. Според мен възлагаш прекалено много надежди за всяка една проба и най-вероятно ставаш досаден или пък просто те пращат директно във френдзоната.
Дано да не им показваш накрая озлоблението си, след като са те резнали, защото по-грозно от това няма. Това е баш путьовско държание. Няма жена, която да не се отврати.


искам да си завържа някое гадже или нещо в което да го пъхам поне.
Аха, ето докъде опирали нещата.
Ти и да търсиш само секс, не знам коя жена ще се навие на такива отношения с 19-годишен девственик.

xXxPETYAxXx
02-05-2013, 08:14
Не знам къде ги намираш такива?!
Сякаш се занимаваш само с отскоро необвързани и непреодолели раздялата си все още момичета - е от такива няма как да очакваш да започнат нова връзка веднага!

YoUcANNOtiMaGiNe
02-05-2013, 08:41
Ето го и поредния, мислещ си, че е открил топлата вода - да, ама не. Играл си си да нахвърлиш някакви твои откъслечни наблюдения, сведени до тесния ти кръг от познати и (непознати?). Само да те светна, че не всички проблеми в любовта се свеждат до първата любов, даже според мен това е една огромна глупост, която някои си втълпявате, но тва е друга тема. Най-вероятно не извеждаш атаката докрай и се оставяш да ти отнемат топката още преди да си я получил. Ако беше както казваш - че не се получавало с правилния подход и държание, тогава как мислиш досега все някой е успявал да им завърти главите. Явно по-скоро твоя "правилен подход" нещо е леко грешен, със сигурност трябва да си оправиш нещо в държанието, но преди тва започни от мисленето, че като гледам и там има доста за поправка.

sisa92
02-05-2013, 08:47
za6to majete obi4ateda naranqvate jenite

minchorna
02-05-2013, 08:48
za6to majete obi4ateda naranqvate jenite

А защо жените обичате да си играете с мъжете ?

sisa92
02-05-2013, 08:52
Tova ne e vqrno jenite vinagi davame vsi4ko za maja dori jivota si as li4no se otkazah ot sobstveniq zaradi negoviq promenihse stanah kakvato toi poiska i kakvo ot negova starana ni6to

sisa92
02-05-2013, 08:53
Neznam kak da postapq s nego mislq si 4e mi izneverqva 4e me laji neznam dali prosto se zablyjdavam ili e zaradi napregnatoto ejednevie neznam

sisa92
02-05-2013, 09:04
Tova ne e vqrno jenite vinagi davame vsi4ko za maja dori jivota si as li4no se otkazah ot sobstveniq zaradi negoviq promenihse stanah kakvato toi poiska i kakvo ot negova starana ni6to

ForzaFelipe
02-05-2013, 09:25
Всичко е до личността момчета и момичета,не до пола ;) Не обвинявайте противоположния пол за това че вие попадате на тъпи п*тки ;)

TheMan9191
02-05-2013, 09:28
Всичко е до личността момчета и момичета,не до пола ;) Не обвинявайте противоположния пол за това че вие попадате на тъпи п*тки ;)

+1