PDA

View Full Version : Диетата на Боряна



elki4ka
02-05-2013, 13:17
Сега ще кажете,че има много такива теми,но те са много стари...Така,искам да попитам някои спазвал ли е диетата на Боряна (10 дни) и какви са впечатленията ви от нея. Аз я започнах ,днес съм на 4ти ден-варени яйца и я съчетавам с лимонената диета.Не съм прегрешила абсолютно нищо,а съм едва с 1 кг по-малко,дали влияе ,че бях в цикъл (последните дни вече,като я започнах) ? И не забравяитее резултатите :)))

POLLINA
02-05-2013, 13:18
Нямам представа каква е диетата. Но 10 дневна диета не ми звучи никак добре.

elki4ka
02-05-2013, 13:22
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 сварени яйца

5 ден: 2 кг ябълки

Знам,че хич не са полезни за организма тези диети,но след това почвам 90 дневната и не мисля,че ще има йо-йо ефект :)

sexa_na_kompleksa
02-05-2013, 14:10
Момиче, колко диети мислиш да направиш?
Нужна ли е да ти обяснявам, че това е равносилно на самоубийство?
Храни се здравословно и спортувай, гладът няма да доведе до нищо добро, а пък за дълготрайно сваляне на килограми да не говорим.

marilyn
02-06-2013, 14:17
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 сварени яйца

5 ден: 2 кг ябълки

Знам,че хич не са полезни за организма тези диети,но след това почвам 90 дневната и не мисля,че ще има йо-йо ефект :)

Не, не, не си причинявай това на организма. На колко си?

Нали се сещаш, че и да отслабнеш много бързо ще си върнеш килцата.

BamBamBo
02-06-2013, 15:52
Тези диети за по 10 дни са пълни глупости.Дори и да свалиш някакви килограми ще си ги върнеш веднага.
Аз сега съм на режим хранене според кръвната група.Едва на 3-ти ден съм и се чувствам много добре.
Аз съм с кръвна група А и пишеше,че ако хората от тази група са пристрастени към месо(както съм аз) и го спрат и спазват режима , резултатите ще са светкавични.Ами сега чакам ...да видим.

marin4itu
02-07-2013, 04:58
Момиче, с тази твоя диета бих умряла от глад.. Защо си го причиняваш?

FuckingFreak
02-07-2013, 07:10
Наистина ли мислиш, че за 10 дни ще свалиш 8-9 кг МАЗНИНИ? Тия излишни 8-9 кг за 10 дни ли ги качи, та да очакваш да стане за толкова ?!

girl91
02-07-2013, 07:52
В интернет има информация за тази диета, има и форуми, в които са я обсъждали надълго и нашироко.
Според мен не е хубаво да съчетаваш две диети. Преди години майка ми и баща ми я правиха тази диета, към края на баща ми дънките му бяха големи... но не помня след като приключиха с диетата дали веднага си възвърнаха килограмите.

wiiwa
02-07-2013, 11:14
Тези диети за по 10 дни са пълни глупости.Дори и да свалиш някакви килограми ще си ги върнеш веднага.
Аз сега съм на режим хранене според кръвната група.Едва на 3-ти ден съм и се чувствам много добре.
Аз съм с кръвна група А и пишеше,че ако хората от тази група са пристрастени към месо(както съм аз) и го спрат и спазват режима , резултатите ще са светкавични.Ами сега чакам ...да видим.

Откъде мога да я видя тази диета ?

tonssy
02-07-2013, 11:20
^Напиши в интернет "хранене според кръвната група"