PDA

View Full Version : Май всеки е минал през това поне веднъж. Моля за съвет!



ludatri
02-05-2013, 16:29
С приятелката ми го направихме миналата седмица в понеделник. И както сами се досещате, предполагам, причината, поради която пиша е, че не използвахме гума. Беше грешка. Не съм свършвал в нея, дори изобщо не съм, но имам опасения дали това не е предяекулационна или просто е секрет от нея (установих наличието му след като го извадих случайно). Да отбележа - тя не беше в овулация, което не е гаранция, но държа да спомена.
И конкретно сега - миналият месец й е дошло на 10ти, с два дни закъснение, защотото го е очаквала на 8ми. Менструацията е приключила на 15. Каза ми също, че цикълът й е 20 дни, но не съм сигурен дали считано от 15, защото доколкото съм информиран нормално е 28 дни. Както и да е, датите ми се губят и съм объркан. Страх ме е да не е станало нещо, защото не й е дошло все още. Попринцип разбрах от нея, че го очаква на 4-5, това значи ли, че трябва да й дойде в следващите два дни, с колкото е закъсняло и предходния месец. Болит я кръста, яйчниците, гърдите, корема на моменти, като болката е рязка.
Трябват ми вашите пояснения, страх ме е. Аз съм момче на 18. Беше грешка да го правим без, но подяволите - не съм свършвал! Все пак съм спек. Знам, че всяка двойка е преминала през това поне веднъж, явно така се става мъж. Идеята ми е да я подкрепя както и да стане, но ме е страх да не е забременяла. Отчаян съм и ви моля за съвет, разяснение или с каквото можете да бъдете полезни!

ludata90
02-05-2013, 16:36
Не си свършвал, не е била в овулация...дишай!

marilyn
02-05-2013, 16:41
явно така се става мъж.

Не, миличък, не се става така мъж.

Щом не е била в овулация, не си свършвал и тя има симптоми, че ще й дойде, защо се притесняваш???

Но нека де, филмирайте се малко за да ви дойде акъла и следващия път да ползвате гумички.

lqlqlq..
02-05-2013, 16:55
Не, миличък, не се става така мъж.

Щом не е била в овулация, не си свършвал и тя има симптоми, че ще й дойде, защо се притесняваш???

Но нека де, филмирайте се малко за да ви дойде акъла и следващия път да ползвате гумички.
сЪгласна.. :Д

ludatri
02-05-2013, 16:57
merilyn, имам нужда някой да ме насоли. Напълно основателно, но искам да видя и от другите, че притесненията ми не са основателни. Ще взема сериозна поука, благодарско!

sweetycherry33
02-06-2013, 05:40
Не е бременна. :)

ShtrudeL
02-06-2013, 06:37
Дишай спокойно.

minchorna
02-06-2013, 06:49
Да го кръстиш Гроздан или Тинка след 9 месеца

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 06:54
Споко, ще ѝ дойде скоро, щом има пмс.
Аз не бих могла да те критикувам, защото и аз съм правила секс без презерватив и отначало е голям филм.