PDA

View Full Version : въпрос-жени-бройка-секс-свирки-истина



umri
02-06-2013, 00:04
Преди около месец гледах един филм и се замислих над един въпрос..

Към момичетата;

Хващате си гадже, минава известно време, готин е тва-онова и в един от безбройните разговори, насаме или по телефона, се стига, пряко или косвено, до въпроса колко мъже сте имали в интимен план преди приятеля ви. На български казано - колко хуя са ви ебали.

Обаче! Да кажем вие сте спали с 4 момчета, но още на трима сте правили свирки, без да сте разтваряли краката.

Какво отговаряте на въпроса? Казвате пълната бройка, мълчите си, казвате само за тези, които са ви ебали.. абе какво правите в тая ситуация?

pandabear
02-06-2013, 00:21
Последния път при подобен разговор се бях замислила нещо, именно заради това, че не знаех как да му отговоря. Той такъв ме изгледа странно и ме пита "E толкова ли са многo баси?!?!" И аз такава "А, не...ама какво точно имаш впредвид, с колко съм се чукала или на колко съм правила свирка?" Не знам, явно не му стана приятно от въпросите ми и смени темата...така и не разбрах защо, странна работа... :D

FuckedUp
02-06-2013, 01:32
Лъжат като дърти циганки, за да останат pure and innocent.
До една.

MakeMeLaugh
02-06-2013, 04:25
Изключително съм заинтересован от темата.

pandabear, не е странно, просто те е взел за лека свиркаджийка.

minchorna
02-06-2013, 05:47
Изключително съм заинтересован от темата.

pandabear, не е странно, просто те е взел за лека свиркаджийка.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLQZvAl6ZVXJnUTJECfuxPinmtku9s1 Xck-Oa2cAst0xfELGyK

ShtrudeL
02-06-2013, 06:41
Бих си казала с колко съм правила секс и с колко ..просто съм яла сладолед. ^^
Макар че второто при мен е невъзможно. Не-въз-мож-но. Нещата вървят заедно. ^^

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 06:45
Нямам проблем с този въпрос, защото никога не ми се е случвало да правя свирки на някой, с когото не правим секс!

kalpazanka
02-06-2013, 06:47
Хихихихи, направо злорадствам в какви ситуации изпадате :D :D :D

Нямам такъв проблем. Безумният ми страх от болести и ЧПВ най-вече ме е държал далеч от подобни изпълнения.

MakeMeLaugh
02-06-2013, 07:21
Последните 3 поста ми на-пъл-ни-ха душата, особено единият! (sun)
(clap)

I still believe in love (whew)

sexblqn
02-06-2013, 07:27
Нямам проблем с този въпрос, защото никога не ми се е случвало да правя свирки на някой, с когото не правим секс!

И аз така. Другото нещо не го разбирам :)

Canis_Dirus
02-06-2013, 07:40
http://www.youtube.com/watch?v=94wGndbOIPk

ludata90
02-06-2013, 07:45
Никога няма да му кажа бройката си....нито пък ще питам за неговата, абсурд

dimitar_ak
02-06-2013, 07:46
Никога не съм се интересувал колко е имало преди мен.

marilyn
02-06-2013, 08:06
Тоя въпрос го мразя, защото е много тъпо да се интересуваш преди теб колко са били.

Аз тия, на които съм правила само свирка изобщо не ги броя.
Иначе бройката не си я казвам... че ще вземе да се разочарова някой като му кажа, че не са ме ебали 50 човека.

umri
02-06-2013, 09:10
Тоя въпрос го мразя, защото е много тъпо да се интересуваш преди теб колко са били.

Аз тия, на които съм правила само свирка изобщо не ги броя.
Иначе бройката не си я казвам... че ще вземе да се разочарова някой като му кажа, че не са ме ебали 50 човека.

49? :D

----------------------------
Dante Hicks: You said you only had sex with three different guys; you never mentioned him!
Veronica Loughran: Because I never HAD sex with him.
Dante Hicks: You sucked his dick!
Veronica Loughran: We went out a few times. We never had sex but we fooled around.
Dante Hicks: Oh my God, WHY did you tell me you only had sex with three different guys?
Veronica Loughran: Because I DID only have sex with three different guys; that doesn't mean I didn't just go with people.
Dante Hicks: Oh my God, I feel so nauseous!
Veronica Loughran: I'm sorry, Dante, I thought you understood!
Dante Hicks: I did understand! I understood that you had sex with three different guys and that's all you said!
Veronica Loughran: Please calm down.
Dante Hicks: How many?
Veronica Loughran: Dante...
Dante Hicks: How many dicks have you sucked?
Veronica Loughran: Let it go!
Dante Hicks: How many?
Veronica Loughran: All right, shut up a second and I'll tell you! Jesus! I didn't freak out like this when you told me how many girls you fucked!
Dante Hicks: This is different, this is important. How many?
[long pause as customer buys something]
Dante Hicks: Well?
Veronica Loughran: Something like... 36.
Dante Hicks: What? Something like 36?
Veronica Loughran: Lower your voice.
Dante Hicks: Wait, what is that anyway, something like 36? Does that INCLUDE me?
Veronica Loughran: Ummm... 37.
Dante Hicks: I'm 37?

Предисторията на тая сцена също е интересна.

едит: чак ся видях, че сте постнали сцената.

granger
02-06-2013, 09:27
Нямам проблем с този въпрос, защото никога не ми се е случвало да правя свирки на някой, с когото не правим секс!

Нда,при мен е същото :D

machoka
02-06-2013, 09:57
^^ тва щях да кажа и аз. малко ще е тъпо и ня ма да говори добре, ако на някой си правила свирка само, а с други секс )

pandabear
02-06-2013, 11:19
Изключително съм заинтересован от темата.

pandabear, не е странно, просто те е взел за лека свиркаджийка.

Не смятам, че човекът, с когото съм била 2 години ще си помисли такова нещо, но както и да е. На мнение съм, че ако толкова много искаш да знаеш някаква подобна интимна информация за човека до теб, просто е редно да си задаваш въпросите точно и ясно. Аз нямам проблем и не се притеснявам да отговарям на подобни такива.

Обаче беше добре да разбера, че щом различавам двата процеса и задавам въпросите си директно, то значи съм курва.
10x guys <3

DragonLady
02-06-2013, 11:29
Нямам проблем с този въпрос, защото никога не ми се е случвало да правя свирки на някой, с когото не правим секс!

И аз така

minchorna
02-06-2013, 11:39
То в тоя форум много непорочни ще се окажете бре,девойки
Повечето дето говорят така като им го покажеш и го лапат като гладен циганин баничка,не можеш да го изкараш да подиша после 10 минути :(

ShtrudeL
02-06-2013, 11:55
Тоя въпрос го мразя, защото е много тъпо да се интересуваш преди теб колко са били.

Аз тия, на които съм правила само свирка изобщо не ги броя.
Иначе бройката не си я казвам... че ще вземе да се разочарова някой като му кажа, че не са ме ебали 50 човека.


Защо да е тъпо?
Как така няма да ги броиш? лол.. ами ако са 20? 30?..

minchorna
02-06-2013, 12:00
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbauzqv8NO1r6znxco1_500.gif

bloodyF
02-06-2013, 12:09
Не мисля, че ще се стигне дотам да се питаме, но иначе, само бройката ,с която е имало вагинален секс. Туй то.

umri
02-06-2013, 13:33
Не мисля, че ще се стигне дотам да се питаме, но иначе, само бройката ,с която е имало вагинален секс. Туй то.

Викаш свирката не се брои, а?

marilyn
02-06-2013, 13:42
Защо да е тъпо?
Как така няма да ги броиш? лол.. ами ако са 20? 30?..

Аз знам колко са ми, но не виждам смисъл да казвам на хората няква цифра. Не ме и интересува човекът до мен с колко е бил, аз не питам. Каквото било преди мен, било. Нормално е човек да си е имал партньори и преди мен.. и след мен ще има. Не знам защо тоя въпрос е толкова коментиран.

@umri, около 49... ама от началото на годината до сега. :D :D

draid
02-06-2013, 14:02
Е не знам честно как може да правите свирки без секс. Какво имате дни на промоция ли ? Разбирам още да не сте правили секс и да правите свирки само на човека до вас, ама другото ми е крайно чудно. Очевидно трябва да ви питаме : "С колко си спала и на колко си правила свирки ? "

Canis_Dirus
02-06-2013, 14:11
За всяка дупка отделно!

Реципрочно за мъжете:
секс
шпакли
анален
а2м

FuCKkK13
02-06-2013, 14:16
Последния път при подобен разговор се бях замислила нещо, именно заради това, че не знаех как да му отговоря. Той такъв ме изгледа странно и ме пита "E толкова ли са многo баси?!?!" И аз такава "А, не...ама какво точно имаш впредвид, с колко съм се чукала или на колко съм правила свирка?" Не знам, явно не му стана приятно от въпросите ми и смени темата...така и не разбрах защо, странна работа... :D

щото на някой просто не им е много приятно.. хем им е интересно,хем не искат да знаят след като питат 8-)

FuCKkK13
02-06-2013, 14:18
Е не знам честно как може да правите свирки без секс. Какво имате дни на промоция ли ? Разбирам още да не сте правили секс и да правите свирки само на човека до вас, ама другото ми е крайно чудно. Очевидно трябва да ви питаме : "С колко си спала и на колко си правила свирки ? "

мей би на червено някой девойки като са били без постоянен партньор.. поне аз така си го обясних 8-)

marilyn
02-06-2013, 14:19
^^ Не.. просто понякога така се случва... :D

Canis_Dirus
02-06-2013, 14:32
^^ Не.. просто понякога така се случва... :D


Тру стори.

Примерно:
"Не искам да се целуваме. Много ми е лично. Ама може да ти духам" :cool:

FuCKkK13
02-06-2013, 14:35
^^ Не.. просто понякога така се случва... :D

е явно аз не мога да го разбера 8-) смисъл не бих имала такива отношения с човек с когото не съм правила секс,а за ''няма да се целувам ама ще ти врътна една' изобщо не мога и да си го представя .. все тая.. или съм малка или никога няма да ги разбера тия отношения 8-)

umri
02-06-2013, 14:36
Аз знам колко са ми, но не виждам смисъл да казвам на хората няква цифра. Не ме и интересува човекът до мен с колко е бил, аз не питам. Каквото било преди мен, било. Нормално е човек да си е имал партньори и преди мен.. и след мен ще има. Не знам защо тоя въпрос е толкова коментиран.

@umri, около 49... ама от началото на годината до сега. :D :D

И аз съм на същото мнение, но идеалните варианти са 2. Единият е да ти каже истината, другият да не ти казва нищо. Щото извинявай, ама тая сцена от филма...

Не съм сигурен дали искам да знам с колко момчета е спало момичето, с което излизам. По-скоро не искам и не искам подробности, щото се отвращавам.


Е не знам честно как може да правите свирки без секс. Какво имате дни на промоция ли ? Разбирам още да не сте правили секс и да правите свирки само на човека до вас, ама другото ми е крайно чудно. Очевидно трябва да ви питаме : "С колко си спала и на колко си правила свирки ? "

Да, но дори това е объркващо. Питаш - с колко си спала? Тя - с 3ма. На колко си правила свирки? - е.. на 3-ма, кви са тия въпроси?

НО.. тя може да не лъже, но ИСТИНАТА да е, че на първите двама да не е правила свирки, а да е започнала от третия натам..

kalpazanka
02-06-2013, 14:39
Canis и draid- брутални сте!



"Не искам да се целуваме. Много ми е лично. Ама може да ти духам" :cool:
:smt036

marilyn
02-06-2013, 14:46
е явно аз не мога да го разбера 8-) смисъл не бих имала такива отношения с човек с когото не съм правила секс,а за ''няма да се целувам ама ще ти врътна една' изобщо не мога и да си го представя .. все тая.. или съм малка или никога няма да ги разбера тия отношения 8-)

Принципно сте прави не е много логично да правиш свирки на някой, с който не се е стигало до същински секс. Ама историята познава и такива случаи, някви странни обстоятелства, такива неща. И за мен не е много нормално.. ама ми се е случвало, дам.

FuCKkK13
02-06-2013, 15:09
Принципно сте прави не е много логично да правиш свирки на някой, с който не се е стигало до същински секс. Ама историята познава и такива случаи, някви странни обстоятелства, такива неща. И за мен не е много нормално.. ама ми се е случвало, дам.

ааа не ! аз не съм казала,че не е нормално.. просто не мога да го разбера 8-)

bloodyF
02-06-2013, 15:41
Викаш свирката не се брои, а?

Не, че не се брои, просто не мисля, че трябва да знае за абсолютно всичките ми преживявания. Ако бройката ми е X , хората, на които съм правила орална са Y, и аз му кажа само Х, не мисля, че го лъжа, просто не уточнявам.
Както и той, ако просто се е натискал с някоя, духала му е и т.н. предпочитам да си го запази за него си, не да ми казва.


edit:а това, как може да съм правила френска на човек без да сме правили секс после
ми сещам се за един път, бях девствена, той също, достраша ме и си тръгнах :lol:
мина време, не сме пробвали пак и така..
не виждам нещо кой знае колко страшно ,ако бройката не е някаква фрапираща :д

Azoria
02-06-2013, 16:19
Надявам се а не изпадам в такава ситуация :lol:

bubu_bubu
02-06-2013, 16:21
Ти си ми втори - не се съмнявай във това. :D

xoxi
02-06-2013, 16:28
Разбирам да се прави само свирка, без да се стига до секс, но примерно когато момичето не е разположено, но иначе си води редовен сексуален живот с момчето.
Само свирка, без да се стига до секс... никога, не го разбирам. Не го проумявам, дори не си представям в каква ситуация може да стане.

SisiStrange
02-06-2013, 17:29
Не ми се е случвало. Ако е еднодневка, никога не бих се прецакала просто да духам, вместо да подходя егоистично. 8-) /Друг е въпроса, че досега не съм имала еднодневки де, но принципно, ако имах, така щях да процедирам.

anonymous708973
02-06-2013, 17:41
Няма да ми е много полезен постът, ама изпитвам желание да споделя.


Хихихихи, направо злорадствам в какви ситуации изпадате :D :D :D

ПАХАХАХАХА, представих си как някво дългокосо девойче се смее зад монитора :lol:


Е не знам честно как може да правите свирки без секс. Какво имате дни на промоция ли ? Разбирам още да не сте правили секс и да правите свирки само на човека до вас, ама другото ми е крайно чудно. Очевидно трябва да ви питаме : "С колко си спала и на колко си правила свирки ? "
Абсолютно.
А причината е:


Не ми се е случвало. Ако е еднодневка, никога не бих се прецакала просто да духам, вместо да подходя егоистично. 8-)

Именно. Как пък няма да се прецакам така грубо :д


Не съм сигурен дали искам да знам с колко момчета е спало момичето, с което излизам. По-скоро не искам и не искам подробности, щото се отвращава
пхах :д Вярваш ли си наистина? *пърха с мигли*

FuCKkK13
02-06-2013, 17:53
^ защо да не си вярва ? има доста хора (дори повечето от които момчета/мъже) не обичат да знаят и не искат .. не мога да им разбера логиката защо,но не искат да знаят кой е бил преди тях и т.н.


п.с. друг е въпроса че питат,а всъщност не са сиг. дали искат отговора както казах преди

granger
02-06-2013, 18:00
Ми , тя му е гадже , затова тей реагира :D

xoxi
02-06-2013, 18:03
п.с. друг е въпроса че питат,а всъщност не са сиг. дали искат отговора както казах преди

Това е отвратително.
Гледа те в очите и иска да му кажеш истината, а когато я кажеш, започва да се сърди и да мрънка, че предпочита да не е знаел това. :D

FuCKkK13
02-06-2013, 18:32
Ми , тя му е гадже , затова тей реагира :D

знам че му е гадже... точно за това я попитах,защото както казах има такива дето хем питат хем не са сигурни дали искат да знаят отговора 8-)

FuCKkK13
02-06-2013, 18:33
Това е отвратително.
Гледа те в очите и иска да му кажеш истината, а когато я кажеш, започва да се сърди и да мрънка, че предпочита да не е знаел това. :D

абе там е сложно.. и аз не мога да го разбера това,но е факт че повечето момчета/мъже не обичат такива неща.. на някой дори им става гадно

Deadlock
02-06-2013, 18:33
питате ли "А моят нали е най-голям?!"

Canis_Dirus
02-06-2013, 18:38
питате ли "А моят нали е най-голям?!"

Това го разбираме по крясъците "не целия бе, животно" :cool:

JoLLiE92
02-06-2013, 18:44
Е .... не ми се е случвало да правя само свирка. Бахти, аз да не съм благотворителна агенция? :Д
А и не са ме питали насериозно този въпрос никога. :) То си личи горе-долу по поведението, а точната цифра никога не е била от значение според мен.

Deadlock
02-06-2013, 18:44
"колко на брой по-големи от моя са посещавали дупките ти?"

така отговорът винаги ще е задоволителна 0 и всеки друг въпрос маловажен

и се заебаха щастливо!

Canis_Dirus
02-06-2013, 18:55
При ебането не е редно да има нещастни.

Пък и размера се усеща - ще хлопа ли, ще стиска ли...

draid
02-06-2013, 18:58
Не, аз просто като кажете, правила съм свирки на еди колко си без секс и веднага си представям как клечите в някой кенеф и духате на човека Х без повече да го видите. Сори ама явно съм прекалено стар за да схвана смисъла и логиката, моля тия които са го правили да ми кажат една ситуация в която това се случва, че да ми се изясни.

granger
02-06-2013, 19:04
Не, аз просто като кажете, правила съм свирки на еди колко си без секс и веднага си представям как клечите в някой кенеф и духате на човека Х без повече да го видите. Сори ама явно съм прекалено стар за да схвана смисъла и логиката, моля тия които са го правили да ми кажат една ситуация в която това се случва, че да ми се изясни.

Не си прекалено стар, аз също не го възприемам.

JoLLiE92
02-06-2013, 19:08
Не, аз просто като кажете, правила съм свирки на еди колко си без секс и веднага си представям как клечите в някой кенеф и духате на човека Х без повече да го видите. Сори ама явно съм прекалено стар за да схвана смисъла и логиката, моля тия които са го правили да ми кажат една ситуация в която това се случва, че да ми се изясни.
да драсна чертичка за първия път, в който съм съгласна с твое мнение :)

Rabalka
02-06-2013, 19:30
Еми като ме пита колко са ме минали ще му кажа ако толкова иска.А за свирките кво да му казвам като те не са кой знае какво - не е като да са ме ебали, но ако ме пита ще му кажа.

Canis_Dirus
02-06-2013, 19:35
а ако свирките са гърленки?
броим ли ги?

Irti
02-06-2013, 19:38
Аз пък не питам този въпрос, защото просто не ме грее, а пък и никоя няма да си каже истината. То жените са педераси с дълги коси и вяра да им нямаш по този въпрос. Важно е да даде, а колко хуя са я чешали е все едно - още един не е проблем.

Да живеят по-ебливите, а по-скромните да го духат.

Violenza
02-06-2013, 19:41
Факт, обаче, че само жените с голяма бройка си я крият. :D Което силно противоречи на гледната точка "ами не е важно".

Аз на когото е трябвало съм си казвала всичко, никога не ме е притеснявало да си казвам бройката. Но далеч не е това нещо, което може да ми направи силно впечатление.

Rabalka
02-06-2013, 19:42
а ако свирките са гърленки?
броим ли ги?

Какво е гърленка?

granger
02-06-2013, 19:43
дълбоко гърло предстай' си

Irti
02-06-2013, 19:44
Такова дето те кара да повръщаш. Неука курветина си ти.

Canis_Dirus
02-06-2013, 19:44
Да живеят по-ебливите, а по-скромните да го духат.



това в тази тема !

WIN

Rabalka
02-06-2013, 19:46
дълбоко гърло предстай' си

Е то си е пак свирка

JoLLiE92
02-06-2013, 19:57
Е то си е пак свирка
от свирка до обикновено лапане има огромна разлика. :) :Д

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 20:01
Като навлизаме в тези обеснения, да се уточня, че по моите разбирания "свирка" е само и единствено, когато мъжа свърши, а свирка без свършване не е свирка а предигра/лизане/лапане/смукане/духане и т.н.
Но все пак - никога не съм глезила някой с каквито и да било орални ласки, без да ми е бил по-специален и съответно без да водим интимна връзка.

granger
02-06-2013, 20:03
Да се уточня, че по моите разбирания "свирка" е само и единствено, когато мъжа свърши, а свирка без свършване не е свирка а предигра/лизане/лапане/смукане/духане и т.н.
Но все пак - никога не съм глезила някой с орални ласки без да ми е бил по-специален.

Сериозно? Сми странно,а като правите секс и той не свърши води ли се секс?! Просто питам,без да се заяждам, че ми стна любопитно :lol:
Всяко лапне и т.н.на половите органЕ по моите разбирания си е свирка/дудук/минет

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 20:07
Е, то си е секс.
Просто свирката за мен трябва да има край, иначе просто не е завършена, че да я нарека така.
Ама всеки си има различни разбирания все пак. :D

nekavtam
02-06-2013, 20:09
Е, то си е секс.
Просто свирката за мен трябва да има край, иначе просто не е завършена, че да я нарека така.
Ама всеки си има различни разбирания все пак. :D


Искаш след нея да има секс или не ти се гълта :Д

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 20:12
Искаш след нея да има секс или не ти се гълта :Д

Ако искам да има секс след орални ласки, няма да са свирка, а предигра!
Не мога да го обесня по-ясно, но не си насаждам мнението, просто реших да го споделя(от къв зор се обадих и аз нз) :D
Би ми било интересно, ако има и друг на моето мнение.

nekavtam
02-06-2013, 20:15
Ако искам да има секс след орални ласки, няма да са свирка, а предигра!
Не мога да го обесня по-ясно, но не си насаждам мнението, просто реших да го споделя(от къв зор се обадих и аз нз) :D
Би ми било интересно, ако има и друг на моето мнение.



абе важното е да гълташ :Д другото не е от значение : )

draid
02-06-2013, 20:16
Еми като ме пита колко са ме минали ще му кажа ако толкова иска.А за свирките кво да му казвам като те не са кой знае какво - не е като да са ме ебали, но ако ме пита ще му кажа.

Е не са кой знае какво, не е като да са ти свършвали в устата 10 човека, не се плаши нищо важно не е :D :D :D

JoLLiE92
02-06-2013, 20:19
Мдаааа ..... повечето се сещате като се ебете да слагате презерватив, но свирката, то не е секс бе, що да слагаме? :Д После що имало толкова болести.

BloodY_MerY
02-06-2013, 20:27
Преди около месец гледах един филм и се замислих над един въпрос..

Към момичетата;

Хващате си гадже, минава известно време, готин е тва-онова и в един от безбройните разговори, насаме или по телефона, се стига, пряко или косвено, до въпроса колко мъже сте имали в интимен план преди приятеля ви. На български казано - колко хуя са ви ебали.

Обаче! Да кажем вие сте спали с 4 момчета, но още на трима сте правили свирки, без да сте разтваряли краката.

Какво отговаряте на въпроса? Казвате пълната бройка, мълчите си, казвате само за тези, които са ви ебали.. абе какво правите в тая ситуация?

Ой Умрито да не би Пантерката да се оказа някоя отявлена духачка, а да се е представяла за нещо по-различно?Ще разбереш ти ама ще е късно колко е работната с устата.Айде не излизай с познати истории от форумните тролове дето уж питат относно приятелка .

AliceSw
02-06-2013, 20:46
бройка няма да кажа...не ми звучи нужно, а като повод за скандал/ скарване/ сърдене...защото ако ми настояват да я кажа, ще искам да чуя и на ответната страна и някой ще остане сърдит заради прекалено много опит/ прекалено малко опит/ повече от моите "завоевания"

нали знаете оная приказка - ако искате истина от 1 жена - умножете по 3, на 1 мъж - разделете на 3...

Gang Starr
02-06-2013, 20:46
Опаа

marilyn
02-06-2013, 21:41
Интересно, интересно, интересно.

Браво на Вальо за темата, тъкмо форона беше почнал да ми става много скучен.

anonymous708973
02-06-2013, 21:59
Факт, обаче, че само жените с голяма бройка си я крият. :D Което силно противоречи на гледната точка "ами не е важно".

Аз на когото е трябвало съм си казвала всичко, никога не ме е притеснявало да си казвам бройката. Но далеч не е това нещо, което може да ми направи силно впечатление.

Абсолютно правилно за пореден път.

Иии нека определенията за голяма бройка започнааааат... сега!

П.П. "Свирките не са нищо особено, да не ме е чукал"... фейспалм.

greenblood
02-06-2013, 22:06
Еми като ме пита колко са ме минали ще му кажа ако толкова иска.А за свирките кво да му казвам като те не са кой знае какво - не е като да са ме ебали, но ако ме пита ще му кажа.

Много ясно че за теб свирките не са кой знае какво. Като ти ги правиш като за добър ден. :D

Canis_Dirus
02-06-2013, 22:18
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426030_127726794070039_1285344466_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/13079_117944875052621_1538048822_n.jpg

bloodyF
02-06-2013, 23:33
Не, аз просто като кажете, правила съм свирки на еди колко си без секс и веднага си представям как клечите в някой кенеф и духате на човека Х без повече да го видите. Сори ама явно съм прекалено стар за да схвана смисъла и логиката, моля тия които са го правили да ми кажат една ситуация в която това се случва, че да ми се изясни.



edit:а това, как може да съм правила френска на човек без да сме правили секс после
ми сещам се за един път, бях девствена, той също, достраша ме и си тръгнах :lol:
мина време, не сме пробвали пак и така..
не виждам нещо кой знае колко страшно ,ако бройката не е някаква фрапираща :д

,

psychopath
02-06-2013, 23:55
Аз мога да кажа мъжката гледна точко по въпроса джъст кавали, ама не за това се пита. :D

Иначе напълно нормално е да се поспестява/крие бройката, това е свързано пряко с темата "мъж спи с много жени - е'бач-тарикат, жена спи с много мъже - евтвина к0рва".

Честно казано тези въпроси не водят до нищо хубаво. Поражда се ревност, съмнение и т.н., следва цупене, скандали, но пусто любопитство.
Аз лично ужасно много мразя да ме питат, даже и приятели като ме питат, пак не обичам. От друга страна, винаги ми е било любопитно, но пък обикновено имам точна преценка за бройката на враго. :D

_ivi_
02-07-2013, 05:28
Аз мога да кажа мъжката гледна точко по въпроса джъст кавали, ама не за това се пита. :D

Иначе напълно нормално е да се поспестява/крие бройката, това е свързано пряко с темата "мъж спи с много жени - е'бач-тарикат, жена спи с много мъже - евтвина к0рва".

Честно казано тези въпроси не водят до нищо хубаво. Поражда се ревност, съмнение и т.н., следва цупене, скандали, но пусто любопитство.
Аз лично ужасно много мразя да ме питат, даже и приятели като ме питат, пак не обичам. От друга страна, винаги ми е било любопитно, но пък обикновено имам точна преценка за бройката на враго. :D

Това!
Пък и не виждам какво му влиза в работата колко са ми вдигали краката и на колко съм лапала.Минало заминало.

kalpazanka
02-07-2013, 05:39
Няма да ми е много полезен постът, ама изпитвам желание да споделя.
ПАХАХАХАХА, представих си как някво дългокосо девойче се смее зад монитора :lol:

Верно съм дългокоса, даже мисля да си снимам косището и да пусна снимка в Козметика и диети :D Та в тоя ред на мисли- живея с моя и от *известно време насам* не съм девойче :lol:


питате ли "А моят нали е най-голям?!"
По-скоро въпросите са заобиколни дали е доволна, дали има част от тялото, която би променила, etc. Правите се на умрели лисици вие, мъжете.


Е .... не ми се е случвало да правя само свирка. Бахти, аз да не съм благотворителна агенция? :Д

Е те това ми напълни душата!


Еми като ме пита колко са ме минали ще му кажа ако толкова иска.А за свирките кво да му казвам като те не са кой знае какво - не е като да са ме ебали, но ако ме пита ще му кажа.
Официално потресена! Дано не го мислиш сериозно.


Толкова ми се щеше един ден да имам дъщеря, ама като чета тая тема, ми се изправят косите... Не знам кой е сбъркал и къде, ама лихвите ще ги плащат част от включилите се.

SisiStrange
02-07-2013, 05:48
На мен ми изглежда странно... Тъй де... за какво? Едва ли изпитвате голям кеф от лапането на пишки, които не са на някой по-важен така. Мен ми харесва да му гледам на моя лицето, да усещам, че му харесва... Ама на някой случаен? Нееее...

Петя, по случайност и аз съм на твоето мнение. 8-) Ако не е свършил, не го броя за свирка, а за начало на секс просто.

anonymous708973
02-07-2013, 06:13
Толкова ми се щеше един ден да имам дъщеря, ама като чета тая тема, ми се изправят косите... Не знам кой е сбъркал и къде, ама лихвите ще ги плащат част от включилите се.

Същото.
Не мисля, че ще искам да чета форумите, в които пишат тя и връстниците й :д


Аз мога да кажа мъжката гледна точко по въпроса джъст кавали, ама не за това се пита.
Ще ми е интересно да я чуя.

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 06:17
Петя, по случайност и аз съм на твоето мнение. 8-) Ако не е свършил, не го броя за свирка, а за начало на секс просто.
Ми нали - не може да го лапаш/смучеш/ближеш и т.н. за 30-40 секунди и да кажеш, че е си му направила свирка. Някак е незавършен процеса :D

P.S: Хората, които са на различно мнение ми е много интересно, ако някак си доставят "по-специални ласки" на нечий х*й за 5 секунди(обичайно приемаме, че е част от предиграта), това свирка ли е?!

P.S.2: Rabalka: "за свирките кво да му казвам като те не са кой знае какво - не е като да са ме ебали" =; :D

JoLLiE92
02-07-2013, 06:30
Тъжното е, че Rabalka е 15-годишно момиче и разсъждава по тоя начин. Не си представям племенниците ми и един ден децата ми да говорят/мислят/правят такива простотии. Просто ми се изправя косата.

SisiStrange
02-07-2013, 06:33
Мислех, че е на 14.

kalpazanka
02-07-2013, 06:39
^То понеже разликата е огромна :D :D :D

JoLLiE92
02-07-2013, 06:39
В профила и пише 15, което значи, че е максимум на толкова.
Не знам, и аз съм вършила разни простотии, ама .. като знам как съм виждала около мен да затъват и как съм се измъквала на косъм, не искам децата ми да растат в такава среда. То ще е още по-зле след 20тина години.

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 06:45
Абе тя и на 17-18 да беше, пак щеше да е адски жалко, публично да се хвали(тя буквално изглежда сякаш се гордее), че прави много свирки. :sad:

JoLLiE92
02-07-2013, 06:49
Не е въпроса до количеството, а до отношението , че нищо не е това и все едно като здрасти. Аз колкото и да съм разкрепостена да кажем, не мога да го приема това. Точно си го представям както каза draid в някое междублоково пространство, до контейнера как се е навела и му духа. Или едно момче в дискотека като ми беше казал да съм отидела с него в тоалетната и си вярваше! За да си вярва, явно има и съгласни.

SisiStrange
02-07-2013, 06:53
^То понеже разликата е огромна :D :D :D
Да де. :D

Аз си мисля, че с повечко разговори и с нормална среда едва ли децата ни ще имат този проблем. Всяко дете го трясва пубертета, но някои си остават с ума все пак. Аз предпочитам да не знам за грешките, които ще допуснат моите, а съм убедена, че ще има такива, както с всяко дете.

marilyn
02-07-2013, 08:34
Не мисля, че е само до родителите. Типът момичета, който обсъждате според мен, просто се кефят на "вниманието", което получават от батковците и се имат за голямата работа по тоя случай.

umri
02-07-2013, 08:39
Да де. :D

Аз си мисля, че с повечко разговори и с нормална среда едва ли децата ни ще имат този проблем. Всяко дете го трясва пубертета, но някои си остават с ума все пак. Аз предпочитам да не знам за грешките, които ще допуснат моите, а съм убедена, че ще има такива, както с всяко дете.
Дано грешките не включват гинекологични кабинети.
И като не знаеш, как ще помогнеш? Точно пък щото като бях по-малък слушах дъртия и бая верни неща е казвал. Не е като да съм го слушал за всичко, но ми е било от помощ.

детето..
ако е момче - да ебе
момиче - след брака

kalpazanka
02-07-2013, 08:42
^Лошото е, че за последните два реда плащат жените. Голяма рядкост е да видиш мъж с рак на пениса, но този на маточната шийка изобилства.

Violenza
02-07-2013, 08:44
детето..
ако е момче - да ебе
момиче - след брака
Много мъдро.
Дано не го мислиш наистина.

SisiStrange
02-07-2013, 08:45
Уау. Дълбоко ме съмнява дете, расло с мен да стигне до гинекологичен кабинет. Въпросът е да му говориш, да сте приятели и да може да почувства, че не му даваш сухи родителски наставления, а истински искаш да помогнеш.


момиче - след брака
Такава простотия е една от най-сигурните предпоставки един ден дъщеря ти да има неуспешен и много нещастен брак, както и трудно детство, комплекси, изкривен поглед над нещата и известна омраза към родителя. Никога не бих накарала мое дете да чака до брак, за да види какво е секс. Не говорим да се праска с всеки на 13, нека е ясно. Обаче, няма по-голяма измишльотина от чакането до женитба.

Violenza
02-07-2013, 08:47
Гинекологичният кабинет не значи непременно проблем, моля ви се. Всяка отговорна жена се преглежда редовно без да има оплаквания.

marilyn
02-07-2013, 09:02
Бъдете либерални, де. Оставете все още неродените си деца да намерят себе си. Или ще станат хора, или не.

Whyniser
02-07-2013, 10:18
Да , все пак , не можем да контролираме абсолютно всичко. Дори и в копнежа си да го направим , по-скоро би се обърнало срещу нас.

umri
02-07-2013, 10:37
Уау. Дълбоко ме съмнява дете, расло с мен да стигне до гинекологичен кабинет. Въпросът е да му говориш, да сте приятели и да може да почувства, че не му даваш сухи родителски наставления, а истински искаш да помогнеш.


Такава простотия е една от най-сигурните предпоставки един ден дъщеря ти да има неуспешен и много нещастен брак, както и трудно детство, комплекси, изкривен поглед над нещата и известна омраза към родителя. Никога не бих накарала мое дете да чака до брак, за да види какво е секс. Не говорим да се праска с всеки на 13, нека е ясно. Обаче, няма по-голяма измишльотина от чакането до женитба.
До брака е ясно, че няма да е. Ама ше ги преслушвам винаги. Ако някой се задържи към месец+ ще е на очна ставка. Косвено разбира се - вечеря.

Като си знам начина на мислене, ме е много страх дъщерята какви гени ще наследи. Затова предпочитам момче.

И ако тоя форум е жив още, на всички компютри ще забраня сайта.

FuCKkK13
02-07-2013, 11:04
мале темата на каква вълна е минала 8-) абе хора,това,че сега някой печелят внимание с това не означава,че всички са така,не означава и че децата ви ще са така....зависи от човека,вижданията му и т.н. ... и какви са тия глупости ? от сега ли държите неродените си деца изкъсо 8-) .. ще ви се наложи да проявявате разбиране... изправят ви се косите,а вие като сте почнали да правите секс замислили ли сте се родителите ви какво ще кажат ? - не нали ?! .. и по тяхно време са се женели и тогава са правили секс ама сега не виждам те да успяват да възпитат децата си така ...глупаво е от сега да мислите как ще отглеждате децата си ... най-много да ги накарате да са срещу вас... сигурна съм,че когато имате деца никой няма да се замисли '' ама аз на нейните/неговите години какво правех'' а ще повтаряте думите на майките си,които са казвали на вас като сте били на същата възраст... мн странно разсъждавате половината ..от сега знаете какво ще забраните :? .. само не знам дали след време ще го изпълните

FuCKkK13
02-07-2013, 11:06
До брака е ясно, че няма да е. Ама ше ги преслушвам винаги. Ако някой се задържи към месец+ ще е на очна ставка. Косвено разбира се - вечеря.

Като си знам начина на мислене, ме е много страх дъщерята какви гени ще наследи. Затова предпочитам момче.

И ако тоя форум е жив още, на всички компютри ще забраня сайта.

8-) ... ето за това писах моя пост... месец + ... ти от къде знаеш,че тя би мислила по този начин ? може и да и трябва седмица 8-) ... и все пак бащите имат слабост към момиченца така че не се заричай така... мн ми е интересно ако ти ми беше баща как бихме се разбирали 8-) като ти кажа - гаджето си е мое,харесваш -не харесваш това е положението ...

kalpazanka
02-07-2013, 11:42
Като си знам начина на мислене, ме е много страх дъщерята какви гени ще наследи. Затова предпочитам момче.
:D :D :D


И ако тоя форум е жив още, на всички компютри ще забраня сайта.
Детето ако иска, пак ще чете. Няма как да го опазиш- ще разбере за форума от съученици и приятели и в междучасието, когато имат ИТ, ще кисне в раздел Секс.
Трябва да му забраниш да ползва фейс, да слуша чалга, да ходи на концерти на Пайнер, ако искаш максимален ефект...


Гадна ли съм? :D :D :D

ledenakrasota
02-07-2013, 11:55
Като се има предвид, че не е приятно да говорим за бившите си, по тази логика не трябва и да си задаваме въпроси за бройката. Какво ме вълнува с колко е бил? Нали сега е с мен? Същото е и обратното. Никога не сме си задавали подобен въпрос. Нито аз, нито партньорът ми е изпитвал нужда да знае подобно нещо.
Правили са го само любопитковци, които си нямат друга работа. :)

cyclops
02-07-2013, 12:02
Когато ме попитат такова нещо по инерция си броя гаджетата или иначе казано - момчетата, за които се сещам в момента и имам ясни спомени за тях. Не обичам да навлизам в детайли и да се връщам в миналото, камоли да се чудя какво съм правила с въпросния. Но сега като ме накарахте да се замисля не съм била с някой, на който съм правила само свирка, така че съм спасена от ситуацията 8-)

6mateto
02-07-2013, 12:03
Според мен каквото си правил преди, си остава за преди. Него какво го интересува колко са те минали. Това е нещо, което ти си си правил и имаш правото да си запазиш информацията за себе си.
Иначе аз си водя отделни бройки- за секс, за свирки, само за целувки и т.н. ;d;d;d :)

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 12:19
Иначе аз си водя отделни бройки- за секс, за свирки, само за целувки и т.н. ;d;d;d :)
Хммм за прегръщане, за обарване... :D
Нищо лично, просто ми е смешна ситуацията, в която правите свирки на някой, с когото не правите секс.

P.S: Защо никой не ми отговори на предния въпрос - "Хората, които са на различно мнение ми е много интересно, ако някак си доставят "по-специални ласки" на нечий х*й за 5 секунди(обичайно приемаме, че е част от предиграта), това свирка ли е!"

P.S.2: И към момчетата - вие предоставяли ли сте орални ласки на момиче, с което никога не сте правили секс преди или след това???

JoLLiE92
02-07-2013, 12:21
Пък аз си представям как след среща се прибираш, отваряш тефтера, записваш име, години, до коя "база" сте стигнали, после слагаш розов или жълт или зелен или син маркер в зависимост от представянето, пишеш му и оценка от 0 до 10 :Д И накрая на месеца си правиш оборотна ведомост :cool:

minchorna
02-07-2013, 12:22
Пък аз си представям как след среща се прибираш, отваряш тефтера, записваш име, години, до коя "база" сте стигнали, после слагаш розов или жълт или зелен или син маркер в зависимост от представянето, пишеш му и оценка от 0 до 10 :Д И накрая на месеца си правиш оборотна ведомост :cool:

Някакво счетоводителче ли надушвам ?

JoLLiE92
02-07-2013, 12:39
Аз за "Иначе аз си водя отделни бройки- за секс, за свирки, само за целувки и т.н. ;d;d;d " на 6mateto го написах, иначе не, просто някаква обща култура може би ? :D
Смешно ми стана, защото аз когато приключа отношения с даден човек, го изтривам от паметта си и не мога никога да дам ясен отговор на въпроса за бройката не защото са милиони, просто няма смисъл да ги броя. Не ми е било цел никога да знам точно колко са. :)

Oy7ofCon7roL
02-07-2013, 12:46
не знам за мацките дали броят свирката за нещо, но определено едно момче ако пита с колко си спала, то би предпочело да знае и за свирките.
Ако една мацка ти изневери като се изчука с някой това някак си, може би може и да се преглътне, но ако мацката ти, ти изневери като е направила свирка на някой, то тогава вече нещата се приемат прекалено лично, тва е мое мнение и на повечето хора, с които съм разговарял на тая тема.
Та в този ред на мисли ще кажа, че поне аз предпочитам да знам и за свирките и за секса, а не само за едното и поне аз предпочитам приятелката ми да е спала с 10 ч0века преди мен, отколкото да е спала с 3-ма и да е правила свирки на още 7
лично мнение, не ангажирам никой

skok
02-07-2013, 12:47
Според мен каквото си правил преди, си остава за преди. Него какво го интересува колко са те минали. Ми ако връзката е сериозна го интересува

JoLLiE92
02-07-2013, 12:49
Ако една мацка ти изневери като се изчука с някой това някак си, може би може и да се преглътне, но ако мацката ти, ти изневери като е направила свирка на някой, то тогава вече нещата се приемат прекалено лично, тва е мое мнение и на повечето хора, с които съм разговарял на тая тема.
интересно?

bloodyF
02-07-2013, 13:12
момиче - след брака

все едно пък ще й сложиш катинар на гащите.
Ако иска да го прави-ще, със или без твое позволение.



Out of Control,и аз съм го чувала това , че секса било както и да е, ама свирката е твърде лична, но не знам
лично аз, ако знам, че приятелят ми ми е изневерил бих простила свирка, но не бих-секс
някак има повече чувства там (за мен)




Иначе аз си водя отделни бройки- за секс, за свирки, само за целувки и т.н. ;d;d;d :)


е, и таз добра :lol:
някой ден ще ти писне (предполагам си на не повече от 14) :Д или ще станат uncountable и ще спреш да броиш

kalpazanka
02-07-2013, 13:13
Ако една мацка ти изневери като се изчука с някой това някак си, може би може и да се преглътне, но ако мацката ти, ти изневери като е направила свирка на някой, то тогава вече нещата се приемат прекалено лично, тва е мое мнение и на повечето хора, с които съм разговарял на тая тема.
http://socialeyezer.com/wp-content/uploads/2012/12/Grumpy-Cat-Says-No.jpg

Canis_Dirus
02-07-2013, 13:25
Една бивша не смяташе проститутките за изневяра.
Ама какво общо има това с темата?
Обяснявам.
Проститутките винаги взимат по-малко за орален, отколкото за секс.
Тоест ако сравняваме степента на прегрешение трпбва да е:
орален
вагинален
анален
извращения :D

anonymous708973
02-07-2013, 13:33
Eх, колко е забавно да видя реакциите на други хора относно подобни велики (и суперлиберални, естествено) планове за деца от женски пол... не сте чули още за железните гащи обаче :д

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 13:37
Out of Control,и аз съм го чувала това , че секса било както и да е, ама свирката е твърде лична, но не знам
лично аз, ако знам, че приятелят ми ми е изневерил бих простила свирка, но не бих-секс
някак има повече чувства там (за мен)

За да сравняваш такава изневяра, няма да става въпрос, някоя си да е направила свирка на гаджето ти, а гаджето ти само да е лизало някоя. Това ти се вижда по-гадно даже, нали?
Пък може и за това да сме на различно мнение, няма лошо :D

SisiStrange
02-07-2013, 13:40
Аз не бих простила и двете, но ако му е хрумнало просто да иде да лиже някоя, определено ще се почувствам по-засегната. Да ползва някоя за заместител на ръка и да си прави кефа е едно (не, че е много по-свястно де), но да ходи да прави нейния кеф... не.

granger
02-07-2013, 13:40
Само за мен една целувка ли е достатъчно да го сметна?! Сми...всичко от целува нататък и къча в задника.

kalpazanka
02-07-2013, 13:41
Само за мен една целувка ли е достатъчно да го сметна?! Сми...всичко от целува нататък и къча в задника.
И а съм за даването на направление.... с шут отзад.

psychopath
02-07-2013, 13:44
Ще ми е интересно да я чуя.

Едва ли ще те изненадам много. За мен свирката не е нещо свещено, както някои девойки се опитват да обяснят. Просто един прекрасен начин, за доставяне на удоволствие. Аналогично, девствеността и първия път също се издигат едва ли не в култ.
Няма лошо, че го приемате за специален акт, в който задоволявате специален човек.
Иначе по тази логика, странно е наистина, жената да е готова за свирка, а за секс не, както и обратното, но и това си има своите обяснения.
В някои моменти не искам нищо повече от свирка, да свърша и да заспя сладко. Особено, когато не съм напълно адекватен. :D


Ако бях отговорил в малките часове, когато съм най-продуктивен, отговорът щеше да е доста по-пълноценен. :D

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 13:47
Само за мен една целувка ли е достатъчно да го сметна?! Сми...всичко от целува нататък и къча в задника.

Е да де, ама е къде къде по-гадно не някоя да му прай свирки, а той да я задоволява нея.
В смисъл - не може да сравнявате изневяра на момиче, изразяваща се в правенето не свирка и изневярата на момче, изразена в "получаването" на свирка.
За да е реално съпоставянето е: момче - шпакла и момиче - свирка

Иначе, че си е на "сбогом" е ясно, просто едното наранява повече егото.

marilyn
02-07-2013, 14:38
Е да де, ама е къде къде по-гадно не някоя да му прай свирки, а той да я задоволява нея.
В смисъл - не може да сравнявате изневяра на момиче, изразяваща се в правенето не свирка и изневярата на момче, изразена в "получаването" на свирка.
За да е реално съпоставянето е: момче - шпакла и момиче - свирка

Иначе, че си е на "сбогом" е ясно, просто едното наранява повече егото.

Напротив, все едно е. Все едно е дали е само свирка, само лизане, или само вагинален, или само анален, или всичко заедно. Пак е изневяра. Не знам кое момиче ще си каже "ааа то е било само свирка.. айде от мен да мине."

SpiritInBlack
02-07-2013, 14:44
Интересна тема.И аз се бях замислил преди време , когато се бяхме събрали с моя най-добър приятел , първата му приятелка и моята приятелка и играехме на истината или риска.За наша неприятна изненада броят на момчетата , с които бяха спали беше 5 + , а на които са духали почти двоен.Обеснявам си го с това , че при правилна нагласа може да я накараш да ти духа , ако няма терен за повече.

granger
02-07-2013, 14:54
За мен е все едно, дали момичето ще прави,дали момчето ще получава...все за мен си е един вид изневяра.

JoLLiE92
02-07-2013, 15:00
SpiritInBlack значи за тях 5+ е трагедия, а ти се изкарваш сякаш твоите са били 500 ? :Д

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 15:30
Напротив, все едно е. Все едно е дали е само свирка, само лизане, или само вагинален, или само анален, или всичко заедно. Пак е изневяра. Не знам кое момиче ще си каже "ааа то е било само свирка.. айде от мен да мине."
Не съм казала, че не е изневяра, нито че бих направила компромис и да го простя и загърбя!
Обаче да ѝ прави кефа на няква си, за мен би значело много повече, отколкото да си засища неговия апетит.
Моето мнение си е такова(като по чудо май само SisiStrange ме разбира :D), нито Ви го налагам, нито бих приела вашето.

marilyn
02-07-2013, 15:32
Не съм казала, че не е изневяра, нито че бих направила компромис и да го простя и загърбя!
Обаче да ѝ прави кефа на няква си, за мен би значело много повече, отколкото да си засища неговия апетит.
Моето мнение си е такова(като по чудо май само SisiStrange ме разбира :D), нито Ви го налагам, нито бих приела вашето.
И аз не налагам моето, коментираме си просто.. за мен са равнозначни.

xXxPETYAxXx
02-07-2013, 15:41
И аз не налагам моето, коментираме си просто.. за мен са равнозначни.

Наистина ли ти било еднакво гадно, ако гаджето ти си е забило някоя к*рвентия да му духа, и ако той е лизал някоя, без да получи нищо в замяна?

Не знам, мен би ми било къде къде по-гадно, въпреки че реално не мисля, че би се случило. :D

marilyn
02-07-2013, 15:49
Наистина ли ти било еднакво гадно, ако гаджето ти си е забило някоя к*рвентия да му духа, и ако той е лизал някоя, без да получи нищо в замяна?

Не знам, мен би ми било къде къде по-гадно, въпреки че реално не мисля, че би се случило. :D

Да, същото е. Защото тая, която му духа не му е свалила гащите на сила. Той е поискал, съгласил и тн. Все еднакво ми е дали нечии устни са докосвали хуя му, или той е докосвал нещо друго с неговите.

SpiritInBlack
02-07-2013, 15:52
SpiritInBlack значи за тях 5+ е трагедия, а ти се изкарваш сякаш твоите са били 500 ? :Д

И да искам не мога да ти кажа точно с колко момичета съм спал , но никога целта ми не е била да се доближавам до 500 : ) И 2те са курви , но тва не ме бърка.Нали знаеш вица за ключа и ключалката и защо , ако спиш с мн момичета , си пич : )

granger
02-07-2013, 16:05
Не е виц, аз не виждам нищо смешно в тва.
Ама навлизаме в много друга вода и пак ще се подхване старата сексистска тема.

Hayashi
02-07-2013, 16:11
А мен приятелят ми ме награби, защото казах, че намирам други хора от мъжки пол за атрактивни. xD
Изневярата си е все изневяра. Свирка, вагинален, анален - все си е изневяра. То и целувката пак си е изневяра.

JoLLiE92
02-07-2013, 16:21
И да искам не мога да ти кажа точно с колко момичета съм спал , но никога целта ми не е била да се доближавам до 500 : ) И 2те са курви , но тва не ме бърка.Нали знаеш вица за ключа и ключалката и защо , ако спиш с мн момичета , си пич : )
жалка история. :)
Ако всяка ти връзва на тебе и подобията ти, не смяташ ли, че 5 даже им е ТВЪРДЕ малко. Не си пич. Пич си ако се отнасяш с всяка както подобава - добре или зле. Не си пич с навъртането на некачествени бройки. Само ти се сбърква ценностната система, при теб го виждаме вече.


За мен чувствата са най-голямата изневяра, дори да не са консумирани по какъвто и да било начин. :)

bloodyF
02-07-2013, 17:51
spiritinblack,
да имаш някоя за една вечер (да ти духа, да я чукаш и да си ходи) е лесно, трудното е да намериш някоя , която ще ти даде много повече и да я задържиш до себе си ;)

Irti
02-07-2013, 18:37
spiritinblack,
да имаш някоя за една вечер (да ти духа, да я чукаш и да си ходи) е лесно, трудното е да намериш някоя , която ще ти даде много повече и да я задържиш до себе си ;)

Нали пък и сериозната приятелка толкова много ще ти даде, че да не можеш да живееш без нея и ехееее то е имание да си във връзка, а каква голяма полза има от нея - чудо невиждано. Банално и скучно чудо. Дали ще лапаш на човек, който го знаеш от дни или години е все тая. На него не му пука.. пишката е в твоята уста.

:)

bloodyF
02-07-2013, 18:39
Нали пък и сериозната приятелка толкова много ще ти даде, че да не можеш да живееш без нея и ехееее то е имание да си във връзка, а каква голяма полза има от нея - чудо невиждано. Банално и скучно чудо. Дали ще лапаш на човек, който го знаеш от дни или години е все тая. На него не му пука.. пишката е в твоята уста.

:)

има момичета и момичета.
а и ако се задържаш с някоя не повече от месец и единственото , което търсиш е секс не виждам как може да преценяваш дали и колко би могла да ти даде някоя.

Irti
02-07-2013, 18:42
Не съм съгласен, но няма да спорим. Няма момичета и момичета, а има просто жени.. нужни, за да си развиваш някой работи.. обикновени, еднакви в едно или друго отношение жени. Никоя не е специална.

FuCKkK13
02-07-2013, 18:45
Само за мен една целувка ли е достатъчно да го сметна?! Сми...всичко от целува нататък и къча в задника.

не само ти... от целувка нататък - влез,събуй се и излез

Whyniser
02-07-2013, 21:48
има момичета и момичета.
а и ако се задържаш с някоя не повече от месец и единственото , което търсиш е секс не виждам как може да преценяваш дали и колко би могла да ти даде някоя.

Нищо не се знае с абсолютна точност в битието ни. Случват се разни неща по всяко време и могат да обърнат погледа ти над хората като цяло - включително и човек до теб.

draid
02-08-2013, 09:21
Толкова ми се щеше един ден да имам дъщеря, ама като чета тая тема, ми се изправят косите... Не знам кой е сбъркал и къде, ама лихвите ще ги плащат част от включилите се.

И на мен, но сега си мисля, че ако имам и се случи такава като оная пикла, ще я лежа после ...

BamBamBo
02-08-2013, 12:09
Ами то въпроса е с колко си правила секс.Свирката не е секс.
И аз не съм правила само свирки,освен ако не е на партньора ми с който сме имали сексуални взаимоотношения.Не знам как се навивате само да им духате,особено ако не сте и правили секс с това момче преди това....Ужас!Вие какво получавате в случая?

minchorna
02-08-2013, 12:12
Получават запълване на устната кухина ^_^

Canis_Dirus
02-08-2013, 13:04
Вие какво получавате в случая?

пайаджина фостата плоучват

granger
02-08-2013, 15:11
Канисе...вече си банален ,ходи вдигай!

Canis_Dirus
02-08-2013, 15:14
фарлиам пайджина пуфсичко иго фдигъм!

ShtrudeL
02-08-2013, 22:08
Не съм съгласен, но няма да спорим. Няма момичета и момичета, а има просто жени.. нужни, за да си развиваш някой работи.. обикновени, еднакви в едно или друго отношение жени. Никоя не е специална.

е браво.. :smt017



Не знам как се навивате само да им духате,особено ако не сте и правили секс с това момче преди това....Ужас!Вие какво получавате в случая?

Въпроса е не дали получаваш нещо. Въпроса е там, че е леко/евтино.

malko_perverzna
02-08-2013, 22:55
Нямам проблем с този въпрос, защото никога не ми се е случвало да правя свирки на някой, с когото не правим секс!

аз също :)

KokoDjambo
02-09-2013, 14:48
Ей тука големи моралистки голяма работа!Жалко, че не работи функцията "виж форумните мнения"!100% съм сигурен , че има такива дето преди да се отворят са лапали като за световно :D

mir4eto93
02-09-2013, 20:52
Не ми се е случвало, свирките са запазени само за човека, с който правя секс и който ми е гадже.

sunrisee6
02-09-2013, 22:08
Ако ме питат, не ми пречи да си кажа за бройката и няма да излъжа. Аз не бих питала, просто защото не ме интересува. Тук малко се намесват двойните стандарти, аз мисля, че за жена малко или много има значение дали са 2ма или 20, докато при мъжете, наистина все тая, няма да ми направи добро или лошо впечатление като ми каже няква цифра.

Fisherman
02-09-2013, 22:12
За мен пък и за момчетата има значение сеш се не може да хоиш наляво надясно да се раздаваш,мен лично би ме било гнус да си легна с няколко жени за месец примерно.Има си и мъжки курви :)

umri
02-09-2013, 23:01
За мен пък и за момчетата има значение сеш се не може да хоиш наляво надясно да се раздаваш,мен лично би ме било гнус да си легна с няколко жени за месец примерно.Има си и мъжки курви :)

"за мен пък и за момчетата" - ясно отдалечаване на субекта от останалите представители на пола му

останалата част от коментара говори за мъж имащ по-голям коефициент на естроген спрямо тестостерон от средностатистическа гледна точка.

DarkTemplar
02-09-2013, 23:23
Обикновено не задавам въпроси, чиито отговор не бих понесъл.

whitediamond
02-13-2013, 14:21
ако е момче - да ебе
момиче - след брака

По тази логика момчетата няма да имат кого да еб*т,освен циганките или проститутките ....

tania.kirova
02-13-2013, 19:51
И на мене определено ми е тъпо да говоря за това, нито мене ме интересува с колко е спал, или каквото там им е правил, нито него трябва да го интересува щом в момента съм единствено с него...

dream1707
02-13-2013, 20:14
При мен двете вървят заедно... смис, няма как просто да съм правила свирка ей така на някой и толкос.
Но ако сметнем, че се е случило... бих ги разграничила, ще му кажа с колко съм спала и на колко съм правила разни работи.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 07:33
Не сЪм момиче, но да се включа и аз - изобщо не ми дреме с колко е била мацката преди мен. Ако е решила, че ще е с мен заради мен, ако ме радва това, че сме заедно, ако докато е с мен сЪм единствен в живота й - ако ще и 1000 да е имала, все ми е тая!
ПодвЪпрос кЪм автора: ако теб момиче те пита "С колко си спал" - какво ще й кажеш: само тези, които си чукал, или само тези, които са ти лапали? Ами онези, които си лизал без да чукаш - броят ли се??? :)

minchorna
02-14-2013, 07:35
Не сЪм момиче, но да се включа и аз - изобщо не ми дреме с колко е била мацката преди мен. Ако е решила, че ще е с мен заради мен, ако ме радва това, че сме заедно, ако докато е с мен сЪм единствен в живота й - ако ще и 1000 да е имала, все ми е тая!
ПодвЪпрос кЪм автора: ако теб момиче те пита "С колко си спал" - какво ще й кажеш: само тези, които си чукал, или само тези, които са ти лапали? Ами онези, които си лизал без да чукаш - броят ли се??? :)

"Секс, сексуалният акт или още половият акт (коитус) е сексуално проникване, сношение между двама души. В по-широкото си значение думата означава не само съвкуплението (акт с проникване, копулация, при животните - съешаване), но и всякакъв интимен физически контакт с цел удовлетворяване на сексуалното желание"
Мисля,че и свирката е секс :D Щом удовлетворява сексуалното желание..

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 14:39
^ Което ме навежда на мисЪлта на онзи идиот от темата а мастурбацията, който казваше, че "... следователно мастурбацията е секс сЪс самия себе си". Хубаво де, ама тогава бройка ли ми е всеки пЪт като си правя чекия :D

Uzerneim
02-14-2013, 16:33
Simple - Просто останете с първият си интимен партньор до края на живота си, вместо от любопитство и нужда за секс да се раздавате на всякакви. Като сте такива, ще си берете срама. Пък ако и партньора ви е имал толкова партньори колкото и вие значи няма лошо, и двамата сте правели грешки.

JoLLiE92
02-14-2013, 16:35
Simple - Просто останете с първият си интимен партньор до края на живота си, вместо от любопитство и нужда за секс да се раздавате на всякакви.
Я СА ДРЪЖ МАЛКО!!!!!!! по-голяма простотия няма!

Uzerneim
02-14-2013, 16:49
Я СА ДРЪЖ МАЛКО!!!!!!! по-голяма простотия няма!

Разбира се, от гледната точка на повечето хора днес е ненормално да си имал интимен контакт само с един партньор, когото си избирал супер много време за да знаеш, че ще се получи между вас. Но истината е, че точно с тези може би за вас дребни неща се гради истинската любов и вечното доверие. Като някакви скотове сте жадни за неморалното. Само си погледни аватара. Ако си 92, наистина ли си толкова разгонена за да слагаш подобен аватар в сайт, където влизат 12 годишни? Но това не е от значение толкова много, само пример ти давам.

Uzerneim
02-14-2013, 16:52
А и самият факт, че в теб е влизал друг, ти дава база за сравнение и никога няма да можеш да постигнеш една хармония над себе си. Както и за партньора ти, който от време на време ще му минават ревниви картинки как други преди него са те минали вече.

Ukhtar
02-14-2013, 17:19
^ ама не ти ли звучи това някак си прекалено утопично?

По темата - грам не ме ебе кво е правила преди да се натъкне на изящната ми особа. Но свирката би трябвало по-скоро да се брои (макар че свирката в общия случай е само за смазка)

JoLLiE92
02-14-2013, 17:43
Ами от гледната точка на обществото , в което живеем, ако бях мъж нямаше да си търся девствено момиче, а момиче, което се е наживяло, защото на девствените в повечето случаи на 30-35 им хрумва, че не са се наживели достатъчно и започват да изневеряват когато имат мъж и деца. А когато са женени - познатите и са познати и на мъжа и, и така тя изневерява или с приятели на мъжа си, или със свои колеги - и двете еднакво грозни ситуации. Познавам доста такива момичета, които все още ходят с първия си вече от няколко години и се скъсват да му изневеряват, а това според мен е много по-грозно, отколкото да нямаш връзка и да си спал с повече от 1 човек. Освен това съм свидетел, че момиче имало дълга връзка с първия си, когато тази връзка приключи, тя очаква другите мъже да се държат като него, а това не е така и мъжете буквално я правят на парцал, играят си с нея, сърцето и, доверието и, всичко. А тя наивно им вярва. Не казвам, че е валидно за всички, но имам достатъчно примери за това, което говоря.
Относно аватара ми, ако се загледаш, ще забележиш, че не показва нищо, а и 12-годишните са много по-разгонени от мен.
Ukhtar споделям мнението.

Fisherman
02-14-2013, 18:14
Хахахах момиче което се е наживяло ли? Да ми прилича на бабичка сгрухана на 18 години,подкрепям юзъра шапка му свалям чак какви силни морални принципи има човека и ще бъде щастлив някой ден истински с жена до себе си (ако вече не е).
Грам ли не ви ебе ако партньора ви е минал през всички квартали на София да се плющи с все що е живо мен ше ме е гнус доста ако разбера такова нещо.Вие сте готови да си затворите очите защото и вие сте същите ебливи екземпляри.

JoLLiE92
02-14-2013, 18:25
Какво общо има външния вид с изборите, които правиш в сексуален аспект? Девствените имат по-опъната кожа ли? :lol: Под "наживяло" имам предвид да е била с когото иска, да е излизала, да се е находила и след това да е готова вече за връзка с ясното съзнание какво точно "изпуска".
Аз имам морални принципи сигурно по-големи от вашите, но моят морал не е фалшив. Когато аз кажа за нещо, че не го правя, наистина не го правя, а повечето хора има как да ги убедиш с думи, пари, заплахи... Да не се обиждаме на морал, моля. ;)
Грам не ме ебе с коя се е ебал, стига в момента да е само с мен. ;) Защо да ме е гнус? Той ако има акъл в главата не е спал с тях без презерватив сещаш се.

Uzerneim
02-14-2013, 18:39
Ами от гледната точка на обществото , в което живеем, ако бях мъж нямаше да си търся девствено момиче, а момиче, което се е наживяло, защото на девствените в повечето случаи на 30-35 им хрумва, че не са се наживели достатъчно и започват да изневеряват когато имат мъж и деца. А когато са женени - познатите и са познати и на мъжа и, и така тя изневерява или с приятели на мъжа си, или със свои колеги - и двете еднакво грозни ситуации. Познавам доста такива момичета, които все още ходят с първия си вече от няколко години и се скъсват да му изневеряват, а това според мен е много по-грозно, отколкото да нямаш връзка и да си спал с повече от 1 човек. Освен това съм свидетел, че момиче имало дълга връзка с първия си, когато тази връзка приключи, тя очаква другите мъже да се държат като него, а това не е така и мъжете буквално я правят на парцал, играят си с нея, сърцето и, доверието и, всичко. А тя наивно им вярва. Не казвам, че е валидно за всички, но имам достатъчно примери за това, което говоря.
Относно аватара ми, ако се загледаш, ще забележиш, че не показва нищо, а и 12-годишните са много по-разгонени от мен.
Ukhtar споделям мнението.

Да, това е долнопробният, но сигурен начин да си намериш половинка, която да не ти изневерява. Някоя толкова плоскоумна, че да й се е налагало 100 пъти да й рухва живота за да се научи какво е правилно и какво - не. Но на мен лично, не знам за теб, не ме привличат глупави момичета, колкото й добре да изглеждат. А целта е да търсим умни и запазени партньори за да достигнем тази утопия за която Укхтар говореше. Партньор, който е гледал филми, точил е опит от близки и когато вече е решил, че е готов за достойна връзка го е направил с перфектният. Който не се влияе от социалната норма от любопитството си ами внимателно си живее живота с цел да направи най-правилните стъпки, защото втори път няма. А и според мен когато една жена изневери - тя е виновна, но най-виновен партньорът до нея, че не й дава това от което тя има нужда. Аз лично отделям безброй часове мислейки над това как да зарадвам моето момиче, все по оригинални начини, защото тя не само парче месо за мен. Нейното щастие означава мое щастие. Ние сме едно. В такава връзка място за изневяра няма.

Fisherman, радвам се, че споделяш гледната ми точка. И да, намерил съм си момиче точно такова като мен, пожелавам ти и на теб успех в този избор, подобни гледни точки трябва да се възвърнат.

Uzerneim
02-14-2013, 18:41
Какво общо има външния вид с изборите, които правиш в сексуален аспект? Девствените имат по-опъната кожа ли? :lol: Под "наживяло" имам предвид да е била с когото иска, да е излизала, да се е находила и след това да е готова вече за връзка с ясното съзнание какво точно "изпуска".
Аз имам морални принципи сигурно по-големи от вашите, но моят морал не е фалшив. Когато аз кажа за нещо, че не го правя, наистина не го правя, а повечето хора има как да ги убедиш с думи, пари, заплахи... Да не се обиждаме на морал, моля. ;)
Грам не ме ебе с коя се е ебал, стига в момента да е само с мен. ;) Защо да ме е гнус? Той ако има акъл в главата не е спал с тях без презерватив сещаш се.

Факт е, че всяка следваща любов е по-слаба от предишната. Това би трябвало да е достатъчно за да спре всекиго от това да си търси "наживял се" партньор.

JoLLiE92
02-14-2013, 18:45
Днес да не ти е паднала керемида на главата? Ако чакаш принцесата на бялата кобила ......
Факт е, че първата ми "любов" не е била най-силна, както и на доста други хора. Факт е, че силата на любовта няма връзка с това дали е първи, втори или двадесет и втори, а как са се държали един с друг партньорите, дали е имало привличане, химия, уважение. Факт е, че не можеш да налагаш своето мнение на други хора. Факт е, че на мен не ми пречи това, че си с първата си, но не укорявяй моите методи. ;)

Ако едно момиче е била с повече, значи е глупава? Или ако е попаднала на малоумник? Или ако се е променила с течение на времето? Аз на 14-15 търсех едно в момчетата, сега търся друго, след 10 години вероятно ще е различно. Не винаги трябва да си плоскоумен, че да не се получи нещо, както и не винаги ти рухва живота ако не се случи нещото с даден човек. Прекалено апокалиптично разсъждаваш. Прекалено стил въпрос на живот и смърт. Не знам дали разбираш какво ти говоря.

Теб да те питам, сега ако се разделите с приятелката ти, какво ще направиш? Ще си прережеш вените? Ще скочиш от някой мост?

Uzerneim
02-14-2013, 19:39
Днес да не ти е паднала керемида на главата? Ако чакаш принцесата на бялата кобила ......
Факт е, че първата ми "любов" не е била най-силна, както и на доста други хора. Факт е, че силата на любовта няма връзка с това дали е първи, втори или двадесет и втори, а как са се държали един с друг партньорите, дали е имало привличане, химия, уважение. Факт е, че не можеш да налагаш своето мнение на други хора. Факт е, че на мен не ми пречи това, че си с първата си, но не укорявяй моите методи. ;)

Ако едно момиче е била с повече, значи е глупава? Или ако е попаднала на малоумник? Или ако се е променила с течение на времето? Аз на 14-15 търсех едно в момчетата, сега търся друго, след 10 години вероятно ще е различно. Не винаги трябва да си плоскоумен, че да не се получи нещо, както и не винаги ти рухва живота ако не се случи нещото с даден човек. Прекалено апокалиптично разсъждаваш. Прекалено стил въпрос на живот и смърт. Не знам дали разбираш какво ти говоря.

Теб да те питам, сега ако се разделите с приятелката ти, какво ще направиш? Ще си прережеш вените? Ще скочиш от някой мост?

Точно така, ако едно момиче е правила достатъчно грешки в тази сфера тя определено или има проблем или не е от най-умните. Това, че на 15 си търсел/а едно а сега друго си е изцяло твоя вина, че не умееш да запазиш самия себе си а се тласкаш по течението. Това, че аз съм още с първата си не те влияе тебе нито темата. Това, че налагам мнението си е ицяло твое убеждение. Ако е попаднала на малоумник значи тя сама е такава, за да му се отдаде толкова много и да не разбере какъв е.
Ако се разделим с приятелката ми какво ще направя аз, пак не касае темата, която така силно се опитваш да смениш с подобни нападки.

POLLINA
02-14-2013, 19:43
Това,че едно момиче е имала партньор/и преди теб,далеч не я прави лека.
Човек се учи от грешките си и се гради като личност именно от поуките,които е събирал през живота си.
Аз лично имам много дълбоки ценности и морал, държа и обичам човека до себе си страшно много.
Жалкото е,че в днешно време хората като мен са малко.
Чакайки ''принцесата на бял кон'' може би ще пропуснеш най-ценното. Не бъди толкова критичен.

JoLLiE92
02-14-2013, 20:01
Не винаги раздялата е заради грешка от страна на момичето. :)
Искаш да ми кажеш, че ти разсъждаваш по един и същи начин от като си бил на 15? Нормалните хора израстваме. На 30 ще искам човек, който може да ми предложи стабилност, дом, семейство. Все още не го искам, това ненормална ли ме прави?
Колкото е свързано с темата това, че ти си с първата си, толкова е свързано и това, че не аз съм с първия си. Значи да търпиш един малоумник, само и само да си бил/а само с един, е нормално?
Темата я разводни ти с плоскодънната идея, че трябва всички да се женим едва ли не за първия индивид, когото забележим.
Има момичета, които са били с по-малко от мен и са с по-нисък морал. Просто не им е стискало да опитат някои неща, но със сигурност след време ще решат, че са "пропуснали" нещо. Според мен е по-добре по-рано, отколкото по-късно. Не мисля да се обвързвам прекалено сериозно на тея години. Обвързване да, но живеене заедно и "няма да излизаш с никой друг, освен мен" - не на мене тия.

Uzerneim
02-14-2013, 20:15
Не винаги раздялата е заради грешка от страна на момичето. :)
Искаш да ми кажеш, че ти разсъждаваш по един и същи начин от като си бил на 15? Нормалните хора израстваме. На 30 ще искам човек, който може да ми предложи стабилност, дом, семейство. Все още не го искам, това ненормална ли ме прави?
Колкото е свързано с темата това, че ти си с първата си, толкова е свързано и това, че не аз съм с първия си. Значи да търпиш един малоумник, само и само да си бил/а само с един, е нормално?
Темата я разводни ти с плоскодънната идея, че трябва всички да се женим едва ли не за първия индивид, когото забележим.
Има момичета, които са били с по-малко от мен и са с по-нисък морал. Просто не им е стискало да опитат някои неща, но със сигурност след време ще решат, че са "пропуснали" нещо. Според мен е по-добре по-рано, отколкото по-късно. Не мисля да се обвързвам прекалено сериозно на тея години. Обвързване да, но живеене заедно и "няма да излизаш с никой друг, освен мен" - не на мене тия.

Да, по същия начин разсъждавам. От малък искам стабилност, дом, семейство. Не ти се налага да търпиш малоумници ако на първо място прекараш достатъчно време с него за да го прецениш, нали така? Разбирам, че защитаваш самото си аз. Та кой не би? Изцяло твое е решението дали ще се жениш с първия индивид. Това би било моето лично такова. Но като загубиш първия, по една или друга причина, вече нещата стават по-прости. Защо? Защото се губи най-ценното. Но хората са различни. Разбирам гледаната ти точка, но не я поддържам. И не е морално издържана, това искам да кажа. Ти се засягаш, а не трябва.

JoLLiE92
02-14-2013, 20:27
Аз разбирам твоята гледна точка, но не ти оспорвам правото да живееш така. Оспорвам единствено да казваш на другите да живеят по тоя начин, защото за мен е силно погрешен. Докато ти от своя страна оспорваш моето право да живея както аз преценя. Аз имам мозък в тая глава и преценявам хората, имам го защото съм общувала с достатъчно хора и не съм се заженила за първия срещнат. Няма да използвам метафората, че в магазина не купуваш първото възможно. Ще ти кажа просто, че ако твоята връзка се разруши, а вероятността за това не е малка, както и за всяка друга връзка, ако стане това, ти ще страдаш много повече от мен.

Uzerneim
02-14-2013, 20:32
Аз разбирам твоята гледна точка, но не ти оспорвам правото да живееш така. Оспорвам единствено да казваш на другите да живеят по тоя начин, защото за мен е силно погрешен. Докато ти от своя страна оспорваш моето право да живея както аз преценя. Аз имам мозък в тая глава и преценявам хората, имам го защото съм общувала с достатъчно хора и не съм се заженила за първия срещнат. Няма да използвам метафората, че в магазина не купуваш първото възможно. Ще ти кажа просто, че ако твоята връзка се разруши, а вероятността за това не е малка, както и за всяка друга връзка, ако стане това, ти ще страдаш много повече от мен.

Така е. Но в магазина взимаш най-доброто сирене или това което можеш да си позволиш, а не си гризваш от всяко. Докато в живота повечето сирена са вече изгризани, прокиснали, надявайки се на първото прасе да ги изяде, аз ти казвам, че като си гризнеш от сиренето е хубаво и да го доизядеш.

Fisherman
02-14-2013, 20:33
Да юзър също като мен иска качествен живот не количествен,винаги съм мечтал и продължавам да мечтая,въпреки двете ми неуспешни връзки за това да имам жена не ми трябва много,само тя да ме обича и аз ще се отнасям с нея като принцеса. :')
Все още обичам първата си приятелка и понякога си мечтая просто времето да беше спряло,когато бяхме заедно преди 4 години.

granger
02-14-2013, 20:36
Така е. Но в магазина взимаш най-доброто сирене или това което можеш да си позволиш, а не си гризваш от всяко. Докато в живота повечето сирена са вече изгризани, прокиснали, надявайки се на първото прасе да ги изяде, аз ти казвам, че като си гризнеш от сиренето е хубаво и да го доизядеш.

Ми,ако не ти хареса?Ако след време усетиш,че тоя вкус не те задоволява вече. Просто щото си си гризнал ли ще продължаваш?Или ще намериш нещо по-добро.
Съгласна съм с Джол,уважавам вашите виждания,но не всеки живее според твх,включително и аз.

JoLLiE92
02-14-2013, 20:38
Разбира се. Аз затова съм сама в момента и съм сама от доста време, защото търся качество, вместо количество. Но да имаш връзка ей така, щото да ти е първата.... Случайно е било първата ти приятелка да е била най-силната любов, не е задължително. ;)
Никога не се задоволяваш с това, което можеш да си позволиш. НИКОГА! Винаги трябва да искаш най-доброто!
Откъде знаеш, че първия път ще случиш на най-добрата? Ако уцелиш първата си приятелка свястна или си имал късмет, или имаш твърде ниски изисквания. На 15 не вярвам да си имал толкова опит да прецениш хората, нито толкова акъл. Абе какво ли се обяснявам, не мога да споря с хора като теб.

POLLINA
02-14-2013, 20:39
Правете разлика между първа приятелка и първа голяма любов ,мили мои :D

JoLLiE92
02-14-2013, 20:42
Правете разлика между първа приятелка и първа голяма любов ,мили мои :D
Именно!
и първи сексуален контакт.

Fisherman
02-14-2013, 20:48
Правете разлика между първа приятелка и първа голяма любов ,мили мои :D

Да де това имах предвид,че друго момиче не съм обичал, за мое съжаление.Имаше една приказка "обичаме тези които ни нараняват и нараняваме тези които ни обичат" или нещо от тоя род, е в моя живот тва се случва.Проста поговорка от фейсбук ама е в сила.

JoLLiE92
02-14-2013, 20:52
А аз имам предвид, че това, че на теб тя ти е била първата по случайност, не значи че по принцип първата приятелка е най-силната ти любов! ;)

umri
02-14-2013, 20:53
Правете разлика между първа приятелка и първа голяма любов ,мили мои :D

Именно.
Вариантът някоя следваща любов да е по-истинска е огромен. И това се дължи именно на завишените и по-ясни критерии спрямо първата.


Който не се влияе от социалната норма от любопитството си ами внимателно си живее живота с цел да направи най-правилните стъпки, защото втори път няма.

Моля? Нямало втори път? Що? Ако не нацелиш от първия, умираш ли? Нямаш право на грешка?


Факт е, че всяка следваща любов е по-слаба от предишната.
Факт според кого?
Защото според мен е пълна глупост. Колкото по-напред вървя, толкова повече хора срещам, толкова повече ми се оформят изискванията. Човекът до мен далеч не ми е първа любов, но определено е най-силната ми любов. Мога да се подпиша с две ръце под това.

ПАНТЕРАТА

Fisherman
02-14-2013, 22:41
Разни хора разни идеали

JoLLiE92
02-15-2013, 08:12
Fisherman с теб мога да се съглася, защото личи, че имаш акъл в главата, но Uzerneim говори прекалено наизуст. :)

SisiStrange
02-15-2013, 08:31
Леле, колко сте осъдителни. 8-) Да не си срещнал Голямата любов от първия път не е грях. Едно е да не ти пука с кого спиш и какво правиш, да навърташ бройки като все едно нищо не е. Друго е да имаш някоя и друга сериозна връзка, да си изграждаш критериите , докато разбереш твърдо какво търсиш в един мъж. Аз си признавам, че първата ми връзка протече като пълен провал, защото си нямах на идея какво точно харесвам у човек, за да ми бъде гадже, а се хванах просто със свястно момче. Това ми бяха набивали: "Стело, гледай да е свестен." С времето открих, че освен да е свестен искам и други качества. Не, че му имаше нещо определено лошо освен, че всеки негов маниер ми бъркаше в здравето и ако бях останала до живот с него вероятно щях на 30 вече да съм толкова отегчена от света, че щях да си го разнообразя, мятайки се от някой по-височък блок. Пък някой път се случва човекът до теб да реши, че не си за него и да си отиде той. Живот, не е лесно. Това не те прави някакъв вид употребен боклук. За всеки си има специален човек.

Грозно е да ги въртиш, вярвайки си, че си ъмммм, дума, дума... "фатална жена". Това е... някак пропаднало. Останалото е простимо и съвсем нормално.

Друго е, ако си срещнал човек, който наистина ти пасва, отговаря на желанията ти, ако ще мечтите ти. Тогава разбирам да го отбележиш като Любовта на живота ти и да знаеш, че никой няма да е толкова добър. Ако се разделим със сегашния ми приятел, например, си знам, че няма да го преживея в преносен смисъл. Ще има други, но никой няма да е толкова важен пак. Но това е доказано с време и достатъчно точна преценка на това какъв човек е той. Нямаше да мога да я направя, ако не бях случвала на неподходящ преди това. Нямаше да имам база за сравнение.

JoLLiE92
02-15-2013, 08:52
Но това е доказано с време и достатъчно точна преценка на това какъв човек е той. Нямаше да мога да я направя, ако не бях случвала на неподходящ преди това. Нямаше да имам база за сравнение.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ето това е. :)

Maznique
02-15-2013, 10:20
ОФФФ-топик



Друго е, ако си срещнал човек, който наистина ти пасва, отговаря на желанията ти, ако ще мечтите ти.

Ти ако срещнеш такъв човек, няма да ти е интересно след...цитирам Бегбеде:" Първата година купувате мебели, втората година местите мебели, третата година делите мебели." Ако ти отговаря на всички желания и представи, значи че ш'е ти омръзне много бързо.

ОН-топик (ама оня дето е зададен на първата страница)
В едни отношения между мъж/жена(мъж/мъж; жена/жена - треа да сме политически коректни) се разчита главно на доверие и честност, като в такъв случай и в тази ситуация най-правилно би било да си честен. Иначе се губи смисъла. Щот' човека отсреща те приема за т'ва което си, а не за т'ва което си бил/а, а ако наистина те цени - няма да му пука.

SisiStrange
02-15-2013, 10:26
ОФФФ-топик


Ти ако срещнеш такъв човек, няма да ти е интересно след...цитирам Бегбеде:" Първата година купувате мебели, втората година местите мебели, третата година делите мебели." Ако ти отговаря на всички желания и представи, значи че ш'е ти омръзне много бързо.

Мисълта ми не беше да сте на едно мнение за всичко и да сте си като отворени книги. :) Приказките са интересни само, докато има приключения и после никой не му пука как живеят принца и василиса прекрасна. 8-)

Двама пасващи си хора могат да имат ужасно различни мнения, да се карат понякога за пълни глупости, да спорят и тн. Важното е да имат сходни представи за важните неща. За вярност, за бъдеще, за самия вид на връзката.

Maznique
02-15-2013, 10:29
Мисълта ми не беше да сте на едно мнение за всичко и да сте си като отворени книги. :) Приказките са интересни само, докато има приключения и после никой не му пука как живеят принца и василиса прекрасна. 8-)

Двама пасващи си хора могат да имат ужасно различни мнения, да се карат понякога за пълни глупости, да спорят и тн. Важното е да имат сходни представи за важните неща. За вярност, за бъдеще, за самия вид на връзката.

А там имаше и водопад и пеперуди, и една-две сърнички претичваха...

SisiStrange
02-15-2013, 10:32
^ Случва ми се в момента от почти 2 години. :) Няма нищо приказно в това да имаш до себе си човек, с когото се разбирате. Съвсем нормално е.

Maznique
02-15-2013, 10:36
100 на 100 няма да е така за дълго. Или поне ще си част от статистическата грешка, потвърждаваща правилото.

SisiStrange
02-15-2013, 10:38
Ако се запознаеш с родителите на приятеля ми, би си променил мнението. Не знам от колко години точно са женени, но със сигурност са над 20. По-ухилени и очевидно влюбени хора не съм виждала.

Защо всички в последно време гледат толкова песимистично на неща, които зависят в голяма степен от самите тях?

JoLLiE92
02-15-2013, 10:42
Има си и влюбени хора след години. Аз с бившия ми приятел всеки път като го видех бях на върха на щастието и всичко ми се обръщаще и му се хвърлях на врата. Всеки Божи ден две години и половина. Има и много родители на мои приятели както каза Сиси, които адски се обичат след тея години.

Maznique
02-15-2013, 10:43
Таргети, още цели, цели, още споделени. Шансовете в едно общество, в което информацията пътува толкова бързо намаляват. Не вярвай на т'ва, че са безумно влюбени един в друг. Прощавай за въпроса, ама ако 20 години си го слагаш с един и същи човек, ти няма да моеш да го гледаш.

SisiStrange
02-15-2013, 10:47
Тези неща си личат. Гледат се с грейнали погледи, смеят се, закачат се като деветокласници. Не знам откъде идва това, че трябва да си омръзват хората. Разнообразие идва от толкова много посоки. Ако 20 години си го слагам с различни, няма да мога да се погледна себе си после.

POLLINA
02-15-2013, 10:53
100 на 100 няма да е така за дълго. Или поне ще си част от статистическата грешка, потвърждаваща правилото.

айди бе?!
Спрете да говорите наизуст и да живеете живота си по ''правила''.

JoLLiE92
02-15-2013, 10:55
Именно мисля, че ако си хванал първия срещнат, после няма да можеш да го гледаш след 20 години. Затова казах бих се обвързала с ясното съзнание какво "изпускам". :)

Maznique
02-15-2013, 11:01
Има период във връзката, в който минавате от фазата влюбени към много добри приятели и можете да си прощавате. Защото просто знаете колко сте си омръзнали, но и колко не можете един без друг. Компромис в името на някакъв идеал? Да.

SisiStrange
02-15-2013, 11:02
Въобще не виждам компромис там.

Както и да е, ще пиша след 5-6 години по въпроса. 8-)

JoLLiE92
02-15-2013, 11:08
Не винаги. :) Познавам много двойки мои приятели, които са от доста време заедно и има страст между тях. Ако в самото начало са започнали с много страст, а не да се задоволят с това, което могат да си позволят, както каза Юзърнейм по-нагоре, тогава и след 3-4 години имат страст, а защо не и след 30-40?

POLLINA
02-15-2013, 11:09
Аз не съм съгласна с теб.
Не е задължително да си омръзнете след време. Не приемам такъв вид компромис.

UniCoWN
02-15-2013, 14:07
Няма такива, на които само да лапам. Не са познали.
Иначе бих отговорила на въпроса с нужните уточнения - какво, колко.

JoLLiE92
02-15-2013, 14:11
Да бе, да те пита с колко си била и ти "ама с колко съм се чукала или само свирки?" Няма да направи никак добро впечатление, че изобщо си се сетила да питаш това.

UniCoWN
02-15-2013, 15:45
^това само пред човек, който заслужава доверието и отговора ми.