PDA

View Full Version : Редно ли е според вас ?



Spicy
02-06-2013, 07:14
Здравейте !

Въпросът ми е следния :

Преди около 3-4 месеца скъсах със гаджето си .. и след това осъзнах че не мога без него. До ден днешен чувствата ми не са се променили изобщо.. И през тези 3 месеца той два пъти прави опит да се съберем и и двата пъти си имаше гадже.. а със 2та дори ходят в момента и той се занимава с мен.
Писахме си снощи и подхванахме темата за връзката ни.. какво е довело до това и такива работи..Накрая го питах директно дали все още се интересува и той ми отговори че има момиче до себе си, на което държи, но когато се разделят можело и с мен да стане нещо ??!! Мислите ли че е редно когато дойде този момент да се съберем... ?

minchorna
02-06-2013, 07:17
Ако се възприемаш като резервен план..да,съберете се.Я се стегни,значи ти ще седиш и ще го чакаш,а той ще си подмята оная работа в устата на другата...тегли му Х-а и блока и не се занимавай,Move on.

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 07:19
Не.
"той два пъти прави опит да се съберем и и двата пъти си имаше гадже.. а със 2та дори ходят в момента и той се занимава с мен." - поне да не беше обвързан, когато правеше "опити"!
"отговори че има момиче до себе си, на което държи, но когато се разделят можело и с мен да стане нещо" - демек: ти си ми резервата!
Ама ти си решаваш!

Pid
02-06-2013, 07:41
В никакъв случай не се занимавай с него!Той гледа да си има резерви, за да не остане сам.Освен ако не искаш да бъдеш "поредната".

kalpazanka
02-06-2013, 07:44
Апф, направо вече се потрисам...

Spicy
02-06-2013, 07:45
Не искам да съм нито поредната нито резервния план само че не виждам как ще стане не мога да ви опиша просто какво изпитвам.. :(

minchorna
02-06-2013, 07:48
Не искам да съм нито поредната нито резервния план само че не виждам как ще стане не мога да ви опиша просто какво изпитвам.. :(

Айде бе ?! Ние да не би да не сме го изпитвали? или може би си единствената,която е обичала ?! Откажи се и му кажи да не те търси вече

Spicy
02-06-2013, 07:54
Казах му втория път когато ме занимаваше ... ИЗРИЧНО му казах '' НЕ ме търси по никакъв повод ! Приятен ти живот ! ''
И той отново ме потърси.. само налива бензин в огъня и аз не мога да устоя.. и омеквам..

sexa_na_kompleksa
02-06-2013, 07:55
Дори и да се съберете отново, как може да си сигурна, че няма да прави "опити" да бъде с друга?

minchorna
02-06-2013, 07:56
Казах му втория път когато ме занимаваше ... ИЗРИЧНО му казах '' НЕ ме търси по никакъв повод ! Приятен ти живот ! ''
И той отново ме потърси.. само налива бензин в огъня и аз не мога да устоя.. и омеквам..
Няма да дигаш,няма да му отговаряш на съобщенията и така,блок отвсякъде,а това ,че си мека Мария не можем да ти помогнем ние :)

Spicy
02-06-2013, 08:12
Толкова ли ниско ще падна ако се съберем

marilyn
02-06-2013, 08:13
Ти си му просто резерва.

kalpazanka
02-06-2013, 08:14
Толкова ли ниско ще падна ако се съберем

Просто не можеш да си представиш...

minchorna
02-06-2013, 08:15
Толкова ли ниско ще падна ако се съберем

Ще гледа на теб като на домашно кученце,като му подсвирне и идва..представи си след време да се разделите и пак да тръгне с някоя, и пак да знае,че има резервен план (ТИ) и да си прави квот си иска :)

Spicy
02-06-2013, 08:29
Благодаря ви :) Имах нужда някой да ми отвори очите

minchorna ще послушам съвета ти и ще стоя на страна от него :)

minchorna
02-06-2013, 08:31
Благодаря ви :) Имах нужда някой да ми отвори очите

minchorna ще послушам съвета ти и ще стоя на страна от него :)

Надявам се да успееш,макар че се съмнявам:) Прекалено си хлътнала като чета какви ги пишеш...

r0073x
02-06-2013, 09:28
Тогава идва другият въпрос: той е правил 2 пъти опит да се съберете. Защо не си се възползвала от дадената възможност, а си се присетила сега, когато той вече е зает ?

s_E_x_Y_y_Y
02-06-2013, 09:57
ами той ако скъса с нея след 5 години ти какво цял живот ли ще го чакаш... щом си отказала първите 2 пъти защо да се съгласяваш сега, когато той си има приятелка, щом си имала чувства през цялото време да сте говорили по-рано за това.... според мен да си му втори вараинт не е вариант

Spicy
02-06-2013, 10:03
Не се възползвах именно ,защото той започва връзка, прекратява я и идва при мен .. първия път осъзнал че с мен му било по-хубаво от колкото със гаджето му и искал да се съберем... тогава му написах да не ме търси повече ..и повярвайте ми изобщо не ми беше лесно.. сега отново има си приятелка но ми пише и разговаряме за ''нас''... Оценявам това ,че цени момичето до себе си и, че ми го каза.. но това ,че има наглостта да ми каже след няколко месеца и с мен може да стане нещо направо ме закова...

Смятам че е жалко да му се хвърля в ръцете при първа възможност, колкото и да искам.. но пък смятам и ,че ако в момента, в който реши че иска да сме заедно и не ми наговори някакви празни приказки а ми докаже с действия какво наистина чувства тогава бих се ЗАМИСЛИЛА...

r0073x
02-06-2013, 13:44
Може би, когато е бил с другата, е разбрал, какво е загубил, че с теб се чувства щастлив и че иска да е с теб ?
Това, че ти не си позволила, е твой избор. Имала си възможността да пробвате, пропиляла си я. Не го винѝ него, защото е бил с друго момиче - да се замонаши в манастир и повече да не се покаже пред жена ?
Може би е осъзнал, че ти имаш някакво качество, което е важно за него, а другите 2 момичета, с които е бил, не го притежават ?
Ако наистина го обичаш и се чувстваш добре с него, опитайте се. После винаги можеш да кажеш: виждам, че нещата не се получават просто. Нека се разделим.

Правил съм го това - последен опит да се събера с бившата ми, която имаше съвсем различни очаквания от живота от моите. Видях, че нещата не стават и ѝ казах, че просто няма смисъл.

Ще знаеш поне, че си опитала да си го върнеш, ако не друго :)

abvd
02-06-2013, 15:01
Ти си му просто резерва.

+1 той ти го е казал пича в това изречение " има момиче до себе си, на което държи, но когато се разделят можело и с мен да стане нещо " :) По - добре си намери някой друг , тоя не те заслужава !

spiciy
02-06-2013, 15:02
Сега има момиче до себе си и ми заяви че държи на нея, но като скъсат можело и с мен да стане нещо... това е тъпото иначе аз много искам да опитаме. Просто не знаех че последният ни момент заедно ще е наистина последен..и давам всичко поне за една минута прекарана с него въпреки всичко и всички

spiciy
02-06-2013, 15:04
R0073x - Сега има момиче до себе си и ми заяви че държи на нея, но като скъсат можело и с мен да стане нещо... това е тъпото иначе аз много искам да опитаме. Просто не знаех че последният ни момент заедно ще е наистина последен..и давам всичко поне за една минута прекарана с него въпреки всичко и всички

r0073x
02-06-2013, 15:15
Хахах, от къде ли ми е познато това чувство, да искаш да прекараш още 1 минута с човека...
Когато е предлагал да се съберете, ти си го отхвърлила. Той да не хвърля боб, та да познае, че ти всъщност ще искаш да си с него ?
Друго момиче му е дало възможност за връзка и той я е приел. Ако тогава си приела, сега можеше да бъдеш на нейно място. Но можеше и нещата да се разпаднат. Знае ли човек ?
Просто не търсо вината в случая у него, а се запитай - защо отхвърли предложението му, а сега искаш да се събирате.

spiciy
02-06-2013, 15:20
Отхвърлих го защото хем искаше да сме заедно, хем се двоумеше.. и накрая разбрах от негов приятел че се занимава с друго момиче..и побеснях,защото не може докато уж иска да се съберем да се занимава и с друга... очаквам да дойде момента,в който ще е сигурен, че иска да е с мен и момента в който ще ми го докаже с действия а не с думи.. Извинила съм му се за всяка една грешка която допуснах. .

r0073x
02-06-2013, 15:30
Тук си права. Но ако той е видял, че оная е смотла и е предпочел теб ?

Spicy
02-06-2013, 15:53
Предпочел е мен и затова сега е с друго момиче ?

r0073x
02-06-2013, 16:24
Говорим за момента, в който ти е дал шанс да се съберете, а не за сега.

spiciy
02-06-2013, 17:07
Даде ми възможност и докато изглаждахме нещата щ разбрах от негов приятел пе се занимавал с друго момиче (сегашната) издразних се и му казах да не ме търси повече..и той сега пак мме потърси при положение че е обвързан отново

r0073x
02-06-2013, 17:12
Явно това момиче не го прави щастливо, видял е, че само ти можеш да му предложиш нещо, което го удовлетворява. Или е шматка, която иска да върти колкото може, повече момичета. Ти го познаваш по-добре и по-добре можеш да прецениш, кое е в сила за него.
Като иска да е с теб и ти искаш да си с него, съберете се, но при условие, че прекрати всякакви взаимоотношения с останалите момичета. После бъди много внимателна, дали не се опитва да ви върти. В най-лошият случай, той няма да прекрати взаимоотношенията си с другата и то ще си проличи. Ще те изгуби теб, ще изгуби и нея. Така или иначе, ти не губиш нищо ;)

Amore-Mio*
02-06-2013, 17:28
По - добре не се занимавай с него.
Ако имаше намерение и желание да бъде с теб, нямаше да те държи в резервен вариант и да ти каже, че ако евентуално нещата с нея не вървят, ще сте заедно. Погледни реално на нещата и не му позволявай да те държи в резерва и да те разиграва, когато му е изгодно.

r0073x
02-06-2013, 17:31
Може да не я държи точно като резерва - вижда, че с новата нещата не са ок по една или друга причина, ама вече се е хванал на хорото и трябва да го играе някак. И би било изглеждало тъпо и к*рварско да ѝ каже: сори, късаме, че искам да се събера с бившата ми. Може би е въпрос на време да изчакаш малко, да му дадеш шанс и чак откакто се съберете, да видиш, що за стока ще бъде този път. Не съди за него, преди отново да сте се събрали. Може да е по-добре, може да няма промяна, може да е по-зле.
Но изборът си е твой, все пак :)

spiciy
02-06-2013, 17:42
Той сега е с другото момиче смисъл.. от както скъсахме е бил с две момичета.. с мен му е било по-хубаво от колкото с първата. .. а той сега е с втората .. и тя е тази на която държи в момента

r0073x
02-06-2013, 17:49
Чакай, че стана много объркано...
откъде знаеш, че държи на нея ?

shmatarok
02-06-2013, 17:54
Ама какво го анализирате още тоя и си набивате филма - ясно е като бял ден, че момчето смята авторката за "сигурния резервен вариант" и така периодично си я обработва, за да е сигурен, че тя продължава да изпитва нещо към него и няма да му обърне гръб, ако случайно нещо стане със сегашното му гадже. Ако той държеше достатъчно на авторката, вече щеше да е зарязал другата и да са се събрали отново. Очевидно е, че просто се подсигурява.

Spicy
02-06-2013, 18:17
Чакай, че стана много объркано...
откъде знаеш, че държи на нея ?


Той ми каза, че държи на нея

r0073x
02-06-2013, 18:20
е, тогава наистина си му резерва и поддържа чувствата ти живи, за да може да се върне лесно при теб, ако там нещата се скапят. Опитаха се и на мен да ми го въртят тоя номер, без да има нов (бившата искаше да ми поддържа чувствата към нея, за да може ако приятелките ѝ я оставят или на нея ѝ дотъпее, да може да се съберем), но не позволих да ми го приложат :)
Бягай далеч от такива хора, които ще те пазят като резерва !
Бъди или всичко, или нищо за някой, но не и "нещо за разнообразие и забавление" :)

Spicy
02-06-2013, 18:24
Ясно .. :)
Благодаря на теб и на всички останали за отделеното време :)