PDA

View Full Version : Стаж за студенти



Cucacuca1
02-06-2013, 08:28
Здравейте аз сам на 12 години, но една приятелка ме попита за някаква работа като стане студентка (тя е последна година в гимназията) .Аз и предложих да стане сервитьорка или да работи в касата на Mc Donalds или да чисти домовете на хората.Истината е че тя не поиска нищо от това.Понеже тя много обича животните ме попита дали може да разхожда кучето на някой старец примерно. Това не е доходна работа знам, но тя е твърдо решена да опита.Въпросът е там че тя иска да знае дали може някакъв договор да се подпише с човекът че животното няма да пострада или нещо подобно, но и аз не знам. Ще сам благодарна на всеки, който се включи в темата и да напише нещо по този вапрос. Защото тя самата не е напред с технологиите и ще се радвам да й помогна.

Благодаря предварително!!!!!!!

POLLINA
02-06-2013, 08:59
Ясно е ,че питаш за себе си.
Прекалено много филми си гледала. Това с гледането на домашни любимци в България не е практика.
Пък и как един стар човечец с 150 лв пенсия ще отделя да плаща някой да му разхожда домашния любимец? Не става.
Мак Доналдс не е много добра идея. От познати знам,че просто не си струва.
Отваряш jobs.bg и търсиш.

anonymous895156
02-06-2013, 10:03
:lol: Личи си, че, че говориш за теб.

някакъв договор да се подпише с човекът че животното няма да пострада или нещо подобно,
Даже някой да е толкова луд, че да се съгласи да му разхождаш кучето, какви договори бълнуваш? :lol:
Никъде няма да те наемат, слава Богу. Избий си идеята за работа, различна от раздаване на листовки и почистването на тревички пред къщите на хората. На 12 години си!!! Ако родителите ти не искат да ти купят iPhone - значи няма. Или си спестявай пари. Недопустимо е, незаконно, нехуманно, викторианско е деца на 12 години да работят. Работа на децата е да учат и да се забавляват. Не бързай да пораснеш. :)