PDA

View Full Version : Най-добрата марка BB крем?



KuTaPa
02-06-2013, 10:14
Аз в момента използвам на Garnier за смесена кожа и съм доволна, но може да споделите вашето мнение...

dulcinea17
02-06-2013, 10:30
И аз съм доволна от Гариер, както и от крема на Ла Рош Позе - също много добър продукт

marble
02-06-2013, 12:00
La roche posay и nivea
Вчера си взех този на нивеа и много ми харесва.

brutaLxxbunny
02-06-2013, 12:05
Аз също ползвам този на Гарниер, но смея да твърдя, че тези ВВ кремове в България изобщо не може да се нарекат такива. Може би тониращи, но не вършат такава добра работа като корейските например.

KuTaPa
02-06-2013, 12:11
marble и аз гледах този на нивеа, но на него не пише нито за каква кожа са...нищо, само че подобряват еди какво си...ти с каква кожа си?

j_adore2
02-06-2013, 14:30
Ползвала съм на Гарниер обикновения - хареса ми, после на Нивеа - ужасен е и в момента съм с Гарниер за смесена кожа - най ми харесва от всички до сега.
Сигурна съм, че това не са най - добрите, но за момента Гарниера най - добре ми се отразява, аз и без това го ползвам само за изравняване на тена.
Иначе в Лили гледах на Лореал един (не съм сигурна как се казваше - бял със синьо по него, към 25 лева) Той много ми хареса, защото беше бял като крем и като го сложиш на кожата става кафеникав. Но нямаше тестер на светлия нюанс и не посмях да си го взема, но в най - скоро време ще го изпробвам.
Също така мисля, че на Ла Рош също ще е хубав.

monroe999
02-06-2013, 15:15
аз имам на Гарниер обикновения, мисля, като свърши, да си взема матиращия, доволна съм :)

JCoutureJunkie
02-06-2013, 16:10
Моят любим е на Etude House. Също съм чувала, че на Holika Holika е много добър bb крема.

granger
02-06-2013, 16:14
Лично не съм ползвала,но леля ми си поръчва най-редовно от Гарние и е супер доволна.

Hayashi
02-06-2013, 16:48
Пробвала съм само на Skin79 и Holika Holika. Holika Holika ми е малко по-жълтеещ от необходимото иначе е страхотен! От Skin79 също съм много доволна! Обмислям да поръчам и SkinFood.

На българския пазар всички, които пробвах ми изглеждат ужасно. На Garnier е много тъмен! Да не говорим, че пеше един мазен и лепкав върху пръстите ми. Maybelline също ми е твърде тъмен. На L'Oréal не съм го пробвала, но най-вероятно пак няма да има светъл цвят. Изобщо се отказах да тествам вече, защото ми е писнало да няма светли тонове.

marble
02-06-2013, 16:57
Моята кожа е смесена. На мен ми харесва много, но например на j_adore2 не.
Не е матиращ, значи не е за суха кожа, но наистина никъде не пише за каква е.
Гадното и на този на нивеа и този на ла рош е, че имат малка цветова гама.. Дори никаква. :д
Ако някой е ползвал този на smashbox да каже. :>
И аз също имам проблема със светлите тонове.. Тези на Maybelline и на Garnier са ужас за хора със светла кожа.

POLLINA
02-06-2013, 17:01
Моята кожа е смесена. На мен ми харесва много, но например на j_adore2 не.
Не е матиращ, значи не е за суха кожа, но наистина никъде не пише за каква е.
Гадното и на този на нивеа и този на ла рош е, че имат малка цветова гама.. Дори никаква. :д
Ако някой е ползвал този на smashbox да каже. :>
И аз също имам проблема със светлите тонове.. Тези на Maybelline и на Garnier са ужас за хора със светла кожа.
Матиращите продукти са за мазна кожа :cool:

Hayashi
02-06-2013, 17:13
marble поръчай от Корея, ако имаш възможност. Там всички марки предлагат светли тонове. Ако избираш цвят #1 почти всички ще ти паснат (ако не са ти много жълтеещи или розовеещи)

marble
02-06-2013, 17:37
Матиращите продукти са за мазна кожа :cool:

Ох, грешка. Като мисля за много неща не осъзнавам какво пиша.
Да, не е матиращ, значи не е за МАЗНА кожа. :D

gabi_94
02-06-2013, 18:32
Пробвала съм само на Skin79 и Holika Holika. Holika Holika ми е малко по-жълтеещ от необходимото иначе е страхотен! От Skin79 също съм много доволна! Обмислям да поръчам и SkinFood.

На българския пазар всички, които пробвах ми изглеждат ужасно. На Garnier е много тъмен! Да не говорим, че пеше един мазен и лепкав върху пръстите ми. Maybelline също ми е твърде тъмен. На L'Oréal не съм го пробвала, но най-вероятно пак няма да има светъл цвят. Изобщо се отказах да тествам вече, защото ми е писнало да няма светли тонове.


Извинявай за нахалството ми, но може ли да те помоля ако поръчваш бб крем за себе си да поръчаш и за мен, аз ще си го платя предварително. :D Сама не мога да поръчам, понеже нямам карта, нямам и познати, които да поръчват.

Hayashi
02-06-2013, 18:49
Аз съм от Стара Загора. По-добре е да помолиш някого от София, който може да ти го даде лично. xD

gabi_94
02-06-2013, 18:56
Еее, ок :) Ако някой от Сф мисли да поръчва, ще се радвам да ме уведоми! :)

POLLINA
02-06-2013, 18:59
^ защо не помолиш родителите си?

teenems
02-06-2013, 19:47
Всъщност за какво служат..не съм много запозната с тях?Като ФДТ ли стоят на кожата?И след като сме го нанесли по-късно трябва ли да се измие или попива като крем?

gabi_94
02-07-2013, 06:45
^ защо не помолиш родителите си?


Ох, постоянно им досаждам, но майка ми наистина не ги разбира тия неща, пък на баща ми хич не му се занимава да си прави такава карта и да ми угажда на прищявките :D Както и да е... Иначе се чудя много на Ла рош...но единия цвят ми розовее, а аз съм по-скоро с жълт подтон, а другия пък ми е тъмен...

Bonbonchencetyy
02-07-2013, 15:26
BB крема на Гарниер за мазна кожа ми е любимият.Кожата ми не е прекалено бледа,повече е средна,смисъл нито по-тъмна,нито много светла...Не знам,на мен ми харесва,доволна съм,но всеки с вкуса си...

nekadarna
05-08-2013, 10:09
Аз пък съм много доволна от този крем - www.mybbcreams.com
С екстракт от охлюв е, а нали знаете, че охлюва има лечебно действие и лекува белези и петна от акне или белези от различни лицеви манипулации.... даже е и против бръчки...супер е! :))))

strawberry88
05-08-2013, 13:14
Като ФДТ ли стоят на кожата?

Да.

portokalka1994
05-10-2013, 20:08
Само аз ли ги намирам твърде розовеещи тия бб кремове :(

strawberry88
05-11-2013, 11:38
Просто си попаднала на такъв.Не всички са такива.