PDA

View Full Version : Позволена ли е такава разлика??????



deninkata
02-06-2013, 12:28
Здравейте, имам малък проблем.Срещнах се с мъж който в последствие се сближих.После разбрах че имаме 16 години разлика.Попринцип такава разлика ме ужасява,но сега съм хлътнала.Въпросът ми е възможно ли е с такава разлика да се получи нещо и редно ли е това? :)

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 12:39
Зависи ти на колко години си, защото ако си на 15, а той на 31 не виждам перспектива.

HollyGolightly
02-06-2013, 12:39
Позволена от кого?
И зависи, ти на колко си? Принципно не мисля, че възрастта определя дали нещо ще се получи или не. Може да имате 2-3 години разлика,ама пак нищо да не стане, както и да имате 15-20 , но да си живеете добре заедно. Разбира се ако ти си на 12-13 а той около 30, малко трудно ще излезе нещо от това хлътване.

deninkata
02-06-2013, 12:48
амии на 16.....

Kristianc95
02-06-2013, 13:57
Баща ти какво казва по въпроса?

deninkata
02-06-2013, 14:01
не знае...схванах намека

marilyn
02-06-2013, 14:22
Принципно зависи много от хората, ама след като ти си на 16, не вярвам да ви се получи. Принципно и аз си общувам с хора много по-големи от мен и ми е супер, но ти ми звучиш като няква тийнка харесала си някой готин батко, който се чуди как да я наебе и да я зареже.

POLLINA
02-06-2013, 15:08
Прекалено е за мен,той може да ти е баща.

deninkata
02-06-2013, 15:29
Ако исках някой готин батко който да ме наебе можеше да си намеря и такъв на 20-21 години..Не на 32

POLLINA
02-06-2013, 15:38
32 годишен мъж няма какво да иска и да получи от 16 годишно дете.
Всичко е временно според мен.

xoxi
02-06-2013, 16:01
Неговото отношение към теб какво е?
Много вероятно е, ако той ти обръща внимание, да е някой загорял чичка, който се чудя на коя да бодне, а пък момичетата на твоята възраст лесно се лъжат и манипулират. Попринцип няма редно и нередно, но сте на такива години, че възгледите ви за бъдещето, нуждите ви и всичко останало се разминават тотално. Единственото, което може да ви е общо е един секс. Но струва ли си според теб? Не позволявай да си играчка. Хлътвай си колкото искаш по него, но не живей с илюзията, че ще излезе голяма любов от това или че той те приема по същия начин, по който ти него.

Azoria
02-06-2013, 16:03
Неговото отношение към теб какво е?

?

tori
02-06-2013, 16:03
И в друга тема съм казвала, че съм много против това. Няма какво да стане освен на него да му писне от твоите проблеми с отсъствия и приятелки например и да си хване шапката. На теб ще ти се ходи по дискотеки, барчета и купони, а той ще иска деца, съпруга и сериозна връзка. Неприемливо е.

granger
02-06-2013, 16:08
По принцип може да се преживее,но във вашата връзка освен секс , друго няма какво да търси. Той е зрял мъж, скоро ще му се приискат семейство и деца, не винаги е така,но замисли се...ти тепърва ще учиш , а той вече е самостоятелен.
Пак - заради единия секс не си заслужава да си хабиш нервите.

xoxi
02-06-2013, 16:14
И в друга тема съм казвала, че съм много против това. Няма какво да стане освен на него да му писне от твоите проблеми с отсъствия и приятелки например и да си хване шапката. На теб ще ти се ходи по дискотеки, барчета и купони, а той ще иска деца, съпруга и сериозна връзка. Неприемливо е.

Отвратително е това обобщение.
Не всички 16 годишни ходят по дискотеки, барчета, купони и не всички бягат от училище.
Както и на всички 30+ търсят сериозни връзки, семейство и деца.

bloodyF
02-06-2013, 16:30
Отвратително е това обобщение.
Не всички 16 годишни ходят по дискотеки, барчета, купони и не всички бягат от училище.
Както и на всички 30+ търсят сериозни връзки, семейство и деца.

това, но не мисля, че той подхожда сериозно
лятото бях хлътнала по един на 34 (майка ми е на 36, за справка), без деца, без работа, живее на гърба на техните
но колкото и да беше отвратително един мъж да се държи като лигльо на 15 години и да не може да се оправя сам, ме отряза още при пърхането с мигли и погледите със дълбоките ми сини очи :lol:

CoNviCt
02-06-2013, 16:31
32 годишен мъж няма какво да иска и да получи от 16 годишно дете.
Всичко е временно според мен.

Човекът и на 80 да стане, пак ще иска секс. Една жена винаги има какво да даде. Дори само чорапите му да пере, пак е нещо.

POLLINA
02-06-2013, 16:33
Човекът и на 80 да стане, пак ще иска секс.

Да съм казала обратното?
Смятам,че на този мъж му е време да погледна сериозно на живота,а не да се занимава с малки момиченца.
От тук трябва момичето да си направи извод.

POLLINA
02-06-2013, 16:35
Отвратително е това обобщение.
Не всички 16 годишни ходят по дискотеки, барчета, купони и не всички бягат от училище.
Както и на всички 30+ търсят сериозни връзки, семейство и деца.

Ама тва са ви най-хубавите години,които никога няма да се върнат
На 18 години с бебето с количката, айде моля ти се.
Сега ти е момента да живееш.
И не разбрах кое му е отвартителното да се веселиш?

deninkata
02-06-2013, 17:01
Нашите отношения за сега са приятелски,но на мен ми става все по-трудно и по-трудно.В момента мисля че изобщо не му минават мисли за семейство,иска да има приятелка ,но не бърза за никъде.Говоря си много добре с него и ме разбира много добре....Преди да хлътна така и аз казвах няма смисъл да се занимаваш с толкова голям,не е възможно да се интересува сериозно от теб,ама както се казва то не чука на вратата и сега аз просто не знам какво да правя

POLLINA
02-06-2013, 17:05
Toй може сега да не мисли за семесйство,но рано или късно след 2-3 години това ще се случи.
Ако занапред ще бъдете заедно ти ще си едва на 18-19 години. Не си струва да си пропиляваш така най-хубавите години.
Бъдете приятели,няма нищо лошо в това. Изгради си граница( за себе си) м/у приятелството и по-сериозните отношения. Ще ти е полезно:)

xoxi
02-06-2013, 17:58
Ама тва са ви най-хубавите години,които никога няма да се върнат
На 18 години с бебето с количката, айде моля ти се.
Сега ти е момента да живееш.
И не разбрах кое му е отвартителното да се веселиш?

Къде съм споменала нещо за веселието? Просто казвам, че не е правилно всички да се поставят под общ знаменател, което стана банално вече и сама се дразня, че го повтарям.
+ това в темата не се говори за бременността в ранна възраст. Спомена се, че един мъж на 30+ години, рядко би поискал нещо повече от секс от едно момиче, което е двойно по-младо от него. Никъде не е казано, че сексът е 100% равен на бебе, пропиляване на младите години и т.н.
Аз не съм против разликите в годините. Против съм, когато едната страна си играе с другата. Ако ще е само секс, поне и двете страни да са запознати с това. Ужасно е това, че много често по-големите мъже се възползват от влюбените тийнейджърки, за да задоволяват нуждите си, вдъхвайки на момичетата празни надежди.
Приятелството е възможно независимо от годините, това вече и от личен опит мога да го потвърдя. Но стигне ли се до нещо по-сериозно е хубаво да се изясни още в началото, както и във всяка друга нормална връзка.

tori
02-06-2013, 18:07
Нормално е един 30 и отгоре годишен мъж да иска да има семейство и така нататък. Нормално е момиче на 16-20 години да иска да се събира с приятелки и да излиза. За момента той може да не иска, но след време ще происка, освен ако не е отчаян от жените/живота. Не виждам перспектива. Ако бяха възрастни хора вероятно все щеше да има начин да са заедно ама сега защо?!

Едит: За приятелството съм много съгласна.

POLLINA
02-06-2013, 18:13
Аз не съм казала,че сексът е свързан задължително с бебе. Просто,ако тя реши да бъде с него рано или късно той ще започне да мисли за семейство.

DENKAZ
02-06-2013, 19:06
Това някаква мода ли става какво ве?! Миналата седмица 10 години разлика, сега 15. Айде другия месец с 30.
Бахти...

Violenza
02-06-2013, 19:21
Не я имам за кой знае колко голяма разлика, но просто ти си прекалено малка. Той на тези години няма какво да търси в теб.

CoNviCt
02-06-2013, 20:13
Както казах, има какво да даде. Дори само чорапите му да пере, пак е нещо.

cherinka
02-06-2013, 22:26
Да ви имам във философите.

Всички в леглото са равни!

psychopath
02-07-2013, 00:16
Не виждам какво един мъж на 30+ може да търси от тийнейджърка (и то в средна тийн възраст) освен секс...освен ако не е олигофрен, със синдром на Даун и т.н :D

Amore-Mio*
02-07-2013, 12:56
Ако двамата си я позволявате тая работа - проблем не виждам.
Макар, че аз също съм на мнение, че той нищо сериозно не търси. Вероятно и като че ли напълно възможно, и със сигурност, си търси някоя, която да му се върже за секс. А ти, наивна и малка, си най-удобната мишена.