PDA

View Full Version : Помощ,много се потя



ReBornBelphegor
02-06-2013, 18:26
Момиче съм на 15 години. Проблема ми е,че адски много се потя в областта на подмишниците и стават големи петна на дрехите.. затова повечето ми блузи за черни,за да не си личи. Използвала съм адски много Рол-они,пудри,дезодоранти и тем. подобни,но НЕ ДЕЙСТВАТ! Утре искам да отида със сива тениска и сив суитчър,но се притеснявам от това,че докато стигна ще имам петна.. Моля ви,кажете ми какво да правя за утре,не искам да ходя с други дрехи :X да си сложа ли блуза под тениската или нещо,в което да попива потта? Не знам.. Моля ви,помогнете!

pudrierka992
02-06-2013, 23:54
Здравей :) Регистрирах се специално, за да ти помогна :) И аз на твоята възраст имах такъв проблем, това с черните блузи ми е до болка познато. Но има изход!!! Отиваш до аптеката и си купуваш ОДОРЕКС ДЕО за подмишници (май има и за ръце), прочиташ внимателно указанието (пише нещо от сорта на че първия път го пръскаш 3 дни поред, пък после-през еди колко си седмици) и го следваш. Гарантирам 100 процента, че изпотяването ще спре, аз го ползвам вече около 6 години (даже вече го пръскам супер рядко), няма грешка! Просто каквото и да правиш, дори на фитнес да ходиш, под мишниците не се потиш, защото ти запушва потните жлези. Затова и не е хубаво да се прилага на обширни части от тялото.
Навремето струваше 6 лева, ама сега май е около 11, вдигнаха му цената, като видяха колко е ефикасен. Не се колебай-ще помогне задължително. И, о, какво облекчение ще изпиташ... Успех!

БТВ аз все пак и дезодорант си ползвам по мъничко, ама само като парфюм за мишниците така да се каже, да си миришат на цветенца там някакви :Д

SupremeFool
02-07-2013, 11:23
Одорекс + Дав - това е истината! Много го оскъпиха напоследък обаче...