PDA

View Full Version : ОТЧАЯН



carver
02-06-2013, 19:42
Наскоро осъзнах, че се чуствам постоянно отпаднал, нямам енергия, просто слаб, а не съм се чуствал мотивиран от толко дълго време, че не помня кога беше за последно.
Някак си целта и желанието за живот ми се губи, доста време не можех да си дам сметка, защо се чуствам така и всичко, което правех и правя сега ми се виждаше безмислено.
Подсъзнанието си свърши работата на сън и ми напомни кое стои в основата на моя проблем.
Едно момиче забравено от 2 години....2 години се опитвам да си я изкарам от глава. 6 месеца не мислех трезво, защото ми беше постоянно в главата, после почнах да я позабравям малко и явно с времето старите рани зарастват, ама не изцяло.Чуствам се променен изгубих чуството, което ми даваше желание за живот, смисъл и повод за следващия ден.
Просто не ми беше ясно, че заради нея се чуствам така, но когато я сънувах разбрах какво съм изгубил или по точно - какво никога не съм получил.... помня още първя път когато и видях това беше на снимка, почуствах все едно, че с това момиче ми е свързан живота по някакъв начин, изпитвах спокойствие всеки път когато й видя очите и до ден днешен си остана така и вече съм отчаян не знам, нито кой съм нито, какво искам от живота... това, което го искам вече не знам даже къде живее. Изгубих връзка с нея.
Съгурен съм, че любов към друго момиче няма да изпитвам повече през живота си, колкото и странно изглежда.
Проблема е, че не мога да издържам така къса ме отвътре, постоянно си задавам въпроса как ще издържа през останалия си живот така? На моменти си мисля, че е нереално и няма как да продължи това цял живот и рано или късно ще сме заедно...уви за сега си оставам с мечтите.
Иска ми се следващия път когато я сънувам просто да не се събудя и да си остана в съня завинаги, но за съжаление няма да ме огрее и това.

Извинявам се на всeки, който чете, че пиша толкова подробни елементарни детайли, но просто искам четящите да разберат, че не е поредния тийн с пеперудки в стомаха.
Наистина искам да се оправя да не се чуствам така, но не мога да направя нищо. Чел съм съвети "излизай повечко, разсейвай се и тн." логично е когато искаш да забравиш някого, но какво правиш когато го забравиш и желанието за живот не се връща.
Съжелявам за дългия пост.

notlike
02-06-2013, 21:08
Защо не спреш да цивриш? Ако искаш да се промени нещо, промени се ти. Промени си външния вид - направи някаква радикална промяна. Хвани се да четеш - книгите могат да ти погълнат както времето, така и съзнанието. И ходи на църква, може пък да се пречистиш (все пак самовнушението е най-висша форма на хипноза). Успех!

Gang Starr
02-06-2013, 21:12
имаш нужда от трева без синтетика ПРОСТО ТРЕВА!

psychopath
02-07-2013, 00:26
^ Всъщност синтетиката (амфетамини) са предписвали срещу депресивни психози, през миналия век. : )

Автор, стегни се.
Разбирам да си имал нещо и да си го загубил, ама ти сам каза, че не си. Никога не съм можел да го разбера това.

Промени нещата. Промени себе си, захвани се с нещо ново, запознай се с нови хора, прави нови неща. Промени отношението ти към нещата.

Kirkataaa
02-07-2013, 06:57
Перко..

PainMonopoly
02-07-2013, 11:18
Всичко което изписа е базирано на схващането ти, че "цял живот друга любов няма да изпиташ". Е, това е невярно и абсурдно и няма как да бъде вярно. Оттам нататък е ясно че би било трудно да се отърсиш от това обсебване, но за да стане, трябва да се трудиш.

carver
02-07-2013, 12:07
Това е смисъла на цялата тема, каквото и да променя каквото и да правя се чуствам сякаш няма утре.
Толко неща съм променил през последната година да не кажа последните две, че вече не знам какво друго ми остава да направя.

kristAa
02-07-2013, 12:29
казваш, че с друга няма да се чувстваш така, но опитвал ли си? трябва да си върнеш желанието за живот.. ако щеш си изброй всичко в живота ти, което е хубаво.. всичко, което прави живота смислен, защото така или иначе ще има "утре".

laila_94
02-14-2013, 21:09
Пожелавам ти отново да се събереш с това момиче,няма да бъда като другите и да ти давам съвети от сорта намери си друга :) .. Щом не можеш да я забравиш и щом наистина ти се струва немислим живота без нея ,събери се с нея
Късмет