PDA

View Full Version : Тренировъчна програма за отслабване и стягане



HeIsMyWorld
02-07-2013, 09:34
Здравейте . Ще помоля за помощ за изготвяне на тренировъчна програма , защото нямам опит в това . Разгледах доста теми , но не намерих това , което търсех . Видях в няколко форума , че се изисква от мен да споделя височината , теглото , годините , хранителния режим и физическата активност . Височина - 163 см , тегло - 53 кг , години - почти 15 . Физическа активност нямам почти никаква ( ако не броим ходенето всеки ден до училище и в града ) . Чела съм доста статии за храната и се храня всеки ден с много белтъци , но и не малко въглехидрати . Всеки ден ям най-често пилешко , което за мен е добре , защото искам да качвам мускулна маса и да отслабна . Почти не ям хляб , ако ям то ще е само един сандвич за училище . Но за сметка на това ям доста картофи , поради факта , че майка ми винаги ги включва във вечерите ни . Знам , че не трябва да се ядат прекалено много въглехидрати и то точно вечер . Мисля , че споделих това , което трябваше . Ако има нещо , което да допълня , кажете . Нуждая се от програма , с която искам да отслабна и да стегна корем , крака и съвсем леко ръцете . Също така искам да направя коремна преса. Корема ми всъщност има доста мускулна маса , но не си личи поради така наречената “вълничка” на корема :D
Ще се радвам ако някой ми помогне :)

minchorna
02-07-2013, 09:36
http://www.bb-team.org/forums Тук има много полезни неща,ако нещо не ти е ясно пиши на ЛС