PDA

View Full Version : Тичане



didoo
02-07-2013, 13:16
Здравейте, на 15 съм висок съм 165 и тежа 72 кг ходя на фитнес почти всеки ден и реших да тичам за да сваля няколко килограма.Но не знам как да тичам всеки ден или през ден и г/д какво разстояние ако може някой който разбира повече да ми обясни.

Mladenoff
02-07-2013, 15:57
След всяка тренировка в залата, скачаш на пътеката и бягаш 20-30 минути крос ;)

SurfSky
02-08-2013, 18:28
Като се постопли малко времето отивай в парка да бягаш , по приятно е .... Иначе сутрин на гладно се сваля най-много.

maistorluk
02-09-2013, 16:22
Да ама и глада след това е най-голям.. Тва можеш да го правиш ако издържаш на глад. Иначе 2 часа преди и след кардио(даже и повече)недей приема въглехидрати, за да може тялото да гори от мазнинките. Също бях гледал един клип в който пича казваше че кардио тренировката му е вървене всеки ден(+ фитнес го прави това)сутрин на гладно. Така не горял мускули защото вървенето не било с висок интензитет и се горяли само мазнини. Колко е вярно не знам.

Macklemore
03-07-2013, 18:49
Ако имаш желание, ходи на стадион. Една обиколка е 400 метра. Според твоята издържливост първо започни с 5 обиколки и после увеличанай. Ако ходиш на фитнес нещо чудно до можеш да бягаш 2 километра. Аз лично предпочитам на правата да бягам на макс, а на виража ходене. И така след 5, 6 обиколки се уморяваш, но е много качествена тренировка и също е за издържливост. Обаче ако следваш второто, ти предлагам да започнеш с 2 или 3. :)

firstdiesel
03-07-2013, 21:59
Като се постопли малко времето отивай в парка да бягаш , по приятно е .... Иначе сутрин на гладно се сваля най-много.

най-много мускулна маса

DownloadVirus
03-08-2013, 04:46
най-много мускулна маса

Споко ,той автора няма налична такава :D Нека си тича :D:D

didoo
03-10-2013, 14:08
Ходя на фитнес от 9 месеца спазвам хранителен режим и имам мускулна маса и искам само да изчистя мазнините а не да изгоря ММ

firstdiesel
03-10-2013, 14:13
уау за 9 месеца сигурно си качил 20 кила, 15 от които мускулна маса и 5 мазнини ....


на такива години никво чистене, сега си имаш естествен зоб във вените сега е времето да градиш физика, ша чистиш след 20 ... е ся не казвам да ядеш само варени картофи с хляб ... но заеби свалянето

chushkopek
03-12-2013, 16:40
Започни редувайки ходене и тичане, разстояние не гледай за сега а тичай докато вече не можеш да поддържаш същото темпо и правилно дишане. Тогава ходиш г/д 2 пъти повече отколкото си тичал и после пак. Постепенно намалявай ходенето и увеличавай тичането.