PDA

View Full Version : Относно момичетата



strafi
02-07-2013, 16:57
Гледам всяко второ момиче се оплаква че няма светни момчета.Ходят по чалготеки пият,пушат и после се оплакват иди ги разбери

Dkeyz
02-07-2013, 17:08
И носят ботуши.

Слънцеее
02-07-2013, 17:09
Всеки си има вкус. Сега мислят, че е модерно да се пуши,да се пие. Правят се на много големи, но всъщност са смешни.

DisappointedDreamer
02-07-2013, 17:19
Не мисля, че фактът, че някой пуши или пие го прави автоматично лош/тъп човек.

strafi
02-07-2013, 17:41
Не мисля, че фактът, че някой пуши или пие го прави автоматично лош/тъп човек. не съм казвал че са тъпи или нещо но когато търсят свястно момче мрънкат само.Точно свестните момчета не ходят по чалготеки или други скъпи заведения

DisappointedDreamer
02-07-2013, 17:42
Свестни е много относително понятие.

xoxi
02-07-2013, 19:02
Тази празна тема ми напомни за това:

Къде изчезнаха истинските мъже в България?
"Истинските мъже не късат сaлфетки под ритмите на Галена в нощните клубовe. По това време те отдавна спят, защото на сутринта ги чакат далеч по-важни дела от твоите вафли в косите. Истинските мъже ги срещаш всеки божи ден, но не ги забелязваш, защото не карат кабриолети и не висят в лъскавите сладкарнички. Всъщност може и да не ги срещаш толкова често, защото истинските мъже излизат поне 3 часа преди ти още да си махнала гурлите от засъхналата си спирала. Не виждаш и парите им, защото те не са върху барабаните на оркестъра в кръчмата, в която ходиш всeки петък. Тeхните пари са в банката, на влог. Истински мъже има и ти ги срещаш всеки ден, но не ги забелязваш! А не ги забелязваш, защото те не искат да срещат теб!"

От всичко това, най-вярно е последното изречение. Според мен.

sexa_na_kompleksa
02-08-2013, 06:28
не съм казвал че са тъпи или нещо но когато търсят свястно момче мрънкат само.Точно свестните момчета не ходят по чалготеки или други скъпи заведения

Доста ограничени изказвания. Не слагай всички под общ знаменател.

marilyn
02-08-2013, 19:14
Не всички хора са еднакви, има свестни и от двата пола. Не е хубаво да се обобщава така. И това, че някой пуши и пие не е критерий да се оценява дали си стойностен човек.
Ако ти, авторе, не срещаш свестни.. явно проблема си е в теб.