PDA

View Full Version : Не мога да свърша...



brutal_women
02-07-2013, 17:07
Здравейте!Момиче съм на 20 години,имала съм няколко сексуални партньори до сега и не съм свършвала никога вагинално,само клитoрно.Сегашният ми партньор има доста голям пакет и се справя доста добре и се старае и държи доста време,но пак не мога да свърша.Даже почти не изпитвам удоволствие от самото проникване,само от време на време и то с кратко времетраене...Според вас това на какво се дължи?И тези които са свършвали ако можете по някакъв начин да опишете чувството :)

nyxu
02-07-2013, 17:13
Бях чела преди време, че не всички жени могат да свършват. Някои могат само клиторно,
други само вагинално.. а трети изобщо.
Аз не мога клиторно.. просто не ми доставя удоволствие. :)

brutal_women
02-07-2013, 17:28
И аз преди май бях чела,че някой жени не могат да свършват,но силно се надявам да не е така.Нали уж на няколко см. от входа на влагалището имаме G точка,е аз нищо не усещам от тая G точка...

kalpazanka
02-07-2013, 17:30
КлитУрно...

nyxu
02-07-2013, 17:30
Аз си я усещам.. върховно е /не те дразня ;3/. Щом не я усещаш.. вероятно си от тези жени, които не могат вагинално или просто приятеля ти не я "нацелва". :o
П.п усещам я най-силно с пръсти? Пробвали ли сте?

granger
02-07-2013, 17:32
КлитУрно...
Не схвана намека...

Иначе - просто трябва практика. С времето всичко ще постигнеш + правилен любовник

marilyn
02-07-2013, 17:32
Не можеш да свършваш, защото не знаеш как се пише клитУр.

nyxu
02-07-2013, 17:32
ew.. клиторно* :D

nyxu
02-07-2013, 17:34
Изяжте ме с дрехите, че съм объркала! Пф!

brutal_women
02-07-2013, 17:36
Ще изядете човек за една правописна грешка....нека се придържаме към темата :)

Brown_Sugar
02-07-2013, 19:02
И аз не можех първите 10 месеца. От 1 месец се ''научих'' :д. Наистина чувството е брутално и за разлика от клиторния по цялото ти тяло преминават онези вълни. Иначе за мен вагиналният е трудно достижим, не се получава всеки път. Трябва да има дълга любовна игра и продължителен акт.И аз си мислех,че съм от момичетата,които не могат да свършват,но никога не знаеш.

greenblood
02-07-2013, 21:18
Може да е нещо на психическа основа. Отпусната ли си при секс?

brutal_women
02-07-2013, 23:22
Може да е нещо на психическа основа. Отпусната ли си при секс?

Ами не винаги,но дори и когато съм отпусната пак не мога да свърша...

fostata
02-07-2013, 23:51
Трябва да си напълно отпусната , по време на секс не трябва да мислиш как ще свършиш и дали а да се отдадеш на удоволствието , да кажеш да партньора ти да прави нещата по начина по който ти искаш , и от които се чувстваш най-добре като любима любовна игра или поза.
Едва ли си от момичетата които "не могат да свършат" , просто трябва малко време и правилния човек.

GiveMeLove
02-08-2013, 08:11
Всяка жена може! :) Зависи от мъжа най-вече - последните ми 2 приятелки също твърдяха, че не могат, а освен, че се научиха /и аз имам вина/, едната дори я "свърших" само с пръсти и едни специални движения /не клиторно/...

Та.. чукача, той е краля на оргазмите :)

kalpazanka
02-08-2013, 10:13
Не схвана намека...
Няма смисъл да си кривя душата, не е като да съм изненадана :D :D :D

nyxu
02-08-2013, 10:21
Не мога да разбера защо и двете от вчера се заяждате? Вие НИКОГА не бъркате??
Браво! Безгрешни сте! Боже...

granger
02-08-2013, 10:38
Да.

nyxu
02-08-2013, 10:49
dream

granger
02-08-2013, 10:50
:lol: пак ли не зацепи?
Не се вкарай толкова във филма.
Аре със здраве.

nyxu
02-08-2013, 10:53
Харесва ми във филма.
Поне не избивам комплекси като нападам безпричинно. ;)

granger
02-08-2013, 10:54
О,моля те,разкажи ми повече за комплексите...
слушала съм ги 1000000 пъти заучените фразички
И не те нападам,а те поправям.

nyxu
02-08-2013, 10:56
Има нови, не четеш ли? :/

malko_perverzna
02-08-2013, 23:16
Не е толкова важно дали пакета му е много голям...Понякога това ти причинява една прорязваща болка, която не е никак приятна. Нека да е от 18-20...и най-важното е да знае какво прави. Психиката оказва голямо влияние така, че, ако го правите на място което не сте го правили..място което е удобно, охолно и красиво варианта да постигнеш това, което искаш се увеличава!

dnbkozei
02-10-2013, 07:04
Това е до партньор, с бившия ми свършвах всеки ден и клиторно и вагинално, даже по 2-3 пъти ми се е случвало, обаче със сегашното ми гадже съм от близо 5 месеца и нито веднъж не съм свършвала, а уж бил некъв ебач! Според мен не се отпускам толкова с него, няма я тръпката, любовната игра и всичко се пре*бава. :)

nymphadora
02-10-2013, 07:45
Абе според мен партньора няма толкова голяма роля в свършването ти,колкото ти самата.Аз в началоло също не можех и си мислех,че нещо не съм наред,но с времето се научих да "се нагаждам".Опознай си тялото и разбери какво точно ти харесва.Също така повечето жени свършват по лесно,когато са отгоре.

Delvecchio
02-10-2013, 08:41
И аз не можех първите 10 месеца. От 1 месец се ''научих'' :д. Наистина чувството е брутално и за разлика от клиторния по цялото ти тяло преминават онези вълни. Иначе за мен вагиналният е трудно достижим, не се получава всеки път. Трябва да има дълга любовна игра и продължителен акт.И аз си мислех,че съм от момичетата,които не могат да свършват,но никога не знаеш.

Мисля че бъркаш вагиналния оргазъм с маточния.Първия като цяло е доста по-лек,някои дори не го броят.Mаточния,е това вече е the real deal и вероятно,това е бруталното нещо,за което говориш :D G-точката няма общо с тези два вида.Оргазмът предизвикан от стимулирането и върви с еякулация.Не съм имал чак толкова много партньорки,че да говоря за жените като цяло,но мисля,че няма жена,която не може да свърши,просто има мъже,които не знаят как да пипат и за които сексът е само ръгане :D

greenblood
02-10-2013, 19:47
Това е до партньор, с бившия ми свършвах всеки ден и клиторно и вагинално, даже по 2-3 пъти ми се е случвало, обаче със сегашното ми гадже съм от близо 5 месеца и нито веднъж не съм свършвала, а уж бил некъв ебач! Според мен не се отпускам толкова с него, няма я тръпката, любовната игра и всичко се пре*бава. :)

Еми като нямаш тръпка към новия ти защо изобщо си с него. Някъде там може да има момче което те харесва адски много и може да бъде твоята тръпка.