PDA

View Full Version : 18+ по клубовете.



ignat.georgiev2
02-07-2013, 18:46
Не ви ли е писнало да искате да отидете на концерт на ваш любим изпълнител.И отивате,готови да се накефите на яка музика,при което не ви пускат,защото нямате 18 години.На мен много често ми се случва вече от около половин година насам.Аз и едни приятели имаме идея.Да се опитаме да покажем на шефовете на клубовете,че и ние,хората под 18 години искаме да влизаме в техните клубове.Говорим за известните в София :MixTape 5,Pork Pie,Петък и др.Ако и вие искате да се присъедините към нас моля пишете тук или на лс или влезте в нашата група във фейсбук :Против забраната 18+ по клубовете.Прекалено много пъти написах клубове.Както и да е.Не мисля,че трябва да има забрана за лица на необходима възраст.Все пак и ние с ме хора,и ние искаме да слушаме любимите си изпълнители на живо.Ще се радвам да чуя и вашето мнение по въпроса! :) Мерси за вниманието.

victimofpain
02-07-2013, 20:30
Така е в цял свят.Клубовете са за пълнолетни...алкохол,вечере н час а-у...не бързай толкова...ако сега тръгнеш всяка вечер по клубове като станеш на 20 вече ще ти е толкова скучно, че кой знай какво ще ти се доправи ;) Има си възраст за всичко!
Поне едно нещо да се спаза в тази държава...