PDA

View Full Version : След дъжд качулка! / Едно предателство -> извинения!



ilikenestea
02-07-2013, 20:30
Имах една много добра приятелка, поне за такава я мислех. Имали сме наистина много хубави моменти заедно, но в последствие чух със собствените си уши как ми говори зад гърба, започна да ме обижда доста често за външния ми вид и за начина ми на живот. Аз си премълчавах. Запознах я с едни приятели (един от които харесвах). Получи се много гадна интрига и тя тръгна точно с него( с този, по който си падах). а преди да стане това, тя изрично се кълнеше в нашето приятелство и че не би тръгнала никога с някого, когото аз харесвам. Мина много време от тогава , около година. Тя скъса с него. Сега тя пак ме потърси, почна да ми пише извинения, че съжалява и т.н. Аз не искам да имам нищо общо с нея, с човек който ме лъжеше,мамеше и ме предаде по такъв ужасн начин. Вие как бихте постъпили?

CoNviCt
02-07-2013, 21:04
Няма милост.

YSMF
02-07-2013, 21:37
Забравям, че съществува такъв човек за мен.

ninjaiscrazy
02-07-2013, 22:27
Едно нещо са ми казвали и съм се научил с времето:този,който веднъж те е предал и втори път ще го направи,затова съвета ми е продължи напред и я игнорирай.

Whyniser
02-07-2013, 22:35
Даваш веднъж възможност за прошка.Всеки е човек и греши. Въпроса е да си вземе поука. Ако ли не - всичко хубаво и си тръгваш.

sexa_na_kompleksa
02-08-2013, 06:25
Нали вече си взела решение, защо ни питаш?

sunshinebabyangelova
02-08-2013, 10:05
Бях в подобна ситуация с една "приятелка". Понеже много я обичах и ценях, дадох и шанс да се поправи. Да, ама не.. Всичко си беше, както преди. Лъжи, гадни номерца и т.н. Та мисълта ми е, ако не си сигурна дали ще си оправи държанието към теб и няма да прави такива гадни неща отново, не и давай шанс.

Violenza
02-08-2013, 11:43
Бих й теглила едни здрави майни.

Amore-Mio*
02-08-2013, 13:02
В учебника по "Етика и право" имаше един цитат, който не помня, но една част от нея беше именно такава: .. "Прощава само силния...". Прости й, пък не имай нищо общо с нея. Фактът, че тя наистина може да е разбрала грешката си и да съжалява наистина, може да те накара да се позамислиш и просто да й кажеш, че миналото си е минало, но не искаш да повториш грешката си отново.

CoNviCt
02-08-2013, 14:53
Не е разбрала грешката си. Съжалява единствено в момента, защото е слушала някоя депресираща песен. Прекалила е с драмата. Ако и простиш, ще се върне към старите си навици. Хората се променят след изключително разтърсващи събития, каквито в конкретния случай липсват.
Аморе, имаш грешна представа за прошката. Прочети пак в учебника.

TrollFaace
02-08-2013, 16:31
Покани я у вас на кафе и я убий ....

marilyn
02-08-2013, 17:31
Не, не, такива хора около себе си не държа.

youonlyliveonce
02-10-2013, 12:49
Надали съжалява, за това, което е направила..

~The Smile~
03-06-2013, 17:24
Много гадно.. Ти й прости, а пък си останете просто познати.