PDA

View Full Version : Какво да му кажа?



crazydivane
02-07-2013, 23:26
Здравейте,хора!Реших да се обърна към вас,защото вие сте ми помагали много!
Преди няколко дена си писах с едно момче,което не познавам добре.Писахме си доста и решихме да се видим.Преди няколко седмици бях на един рожден ден,а въпросното момче се напи.Не беше красива гледка.Но когато си писахме си казах какво пък,ще сe видя с него.Проблемът е там,че питах една моя приятелка какво мисли за него,казах й че ще изляза с него а тя остана като гръмната.Мнението й за него хич не беше добро (тя беше на рожденният ден),препоръча ми да не излизам с него, а и като се замислих-може би беше права. Въпросът ми към вас е:
Какво бихте му казали на мое място?Имам впредвид какво оправдание бихте използвали?Знам,чувствам се кофти и не биваше да се уговарям с него, но не мисля че ще се чувствам добре в компанията му.Как мога да го отрежа?Само не казвайте *Кажи му че си болна*-ще се сети веднага че го лъжа.Не искам да разбере,че не искам или че го лъжа.Постъпката ми е адски глупава,знам.Но и знам че ще ме разберете!
Трябва ми решение до утре на обяд!

Auriss
02-07-2013, 23:35
Изникнало е нещо спешно и няма как да се видите.

Впрочем съветвам те да отидеш и просто да се уговориш с някой да ти звънне 10-15минути след уговороното време. Не е удачно да се оставяш мнението на приятелки да диктува постъпките ти.

fostata
02-07-2013, 23:36
оТрежа


а по темата: добре е да слушаш съветите на другите но добре е да слушаш малко и себе си , ако искаш излез с момчето и виж за какво става въпрос да си прецениш сама, по обяд в някое кафе едва ли ще се напие и ще ти се нахвърли няма от какво да те е страх , за добро извинение - винаги ще се усети че го мотаеш така че , ти можеш да си избереш точно как да излъжеш.Успех.

shmatarok
02-07-2013, 23:53
По-добре отиди на срещата, вижте се, на всеки се случва да се изцепи по някакъв начин, можеш да останеш изненадана. Ако прецениш, че не ти допада нещо, винаги можеш да си тръгнеш или се разбери предварително с някоя приятелка да си звъннете, бла бла.

Goddess
02-08-2013, 00:17
^ Да. Нищо не ти пречи да излезнеш с него на едно кафе за половин-един час и после да си тръгнеш, като кажеш, че имаш и друга уговорка с приятелки. И за да е по-реално, можеш наистина да се уговориш и с други хора за след това.

crazydivane
02-08-2013, 00:20
БЛАГОДАРЯ ВИ!

sexa_na_kompleksa
02-08-2013, 06:43
И какво по-точно е правил като е бил пиян?
И според мен е по-добре да отидеш. Ако толкова пък не ти се ходи, кажи му истината. Тъпо е да го лъжеш.

marilyn
02-08-2013, 07:50
Отиди на срещата, недей да слушаш толкова всеки какво ти говори.

Amore-Mio*
02-08-2013, 19:33
Ти свое собствено мнение и желание нямаш ли, че се съобразяваш с тия на приятелките ти. Добре, част от твоь живот са, но нямат правото да се разполагат с него. Глупаво е!
Никой не може да ти гарантира, даже самата ти, че няма да се получи, че няма да ти е приятно и така нататък. Без да пробваш - няма как да разбереш.
Отиди на срещата и толкова.
Това, че се е напил, не означава, че е идиот.

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2013, 19:45
оТрежа


а по темата: добре е да слушаш съветите на другите но добре е да слушаш малко и себе си , ако искаш излез с момчето и виж за какво става въпрос да си прецениш сама, по обяд в някое кафе едва ли ще се напие и ще ти се нахвърли няма от какво да те е страх , за добро извинение - винаги ще се усети че го мотаеш така че , ти можеш да си избереш точно как да излъжеш.Успех.


СЪгласен сЪм! Може приятелката ти нещо да се бЪрка. Когато бях лАпе ме имаха за наркоман, защото странях от другите и бях цапнат в устата (фостатааааааааа). А аз тогава дори цигари не бях пушил. ВЪншния вид лЪже, а пЪрвото впечатление от напиването.... е, кой не се е накЪлвавал... Виж се с момчето, казвам аз.
А ако все пак си прекалено голямо шубе и си решила да угаждаш на другите цял живот, ами тогава просто кажи на момчето - размислих, не искам вече да се видим. видях те как се направи на мотика и такива хора не ме кефят.

crazydivane
02-09-2013, 00:04
Хора,благодаря ви за съветите...Всичко е наред вече :)

Tsukuda_Hiroshi
02-09-2013, 04:46
А какво стана???

crazydivane
02-09-2013, 13:42
Ами,казах му че възникна неотложна работа.Pеших че искам да се видя с него тази седмица.Имам угризения на съвестта,може би...

one wonderfull girl
08-25-2013, 17:22
Moje li da mi pomognete zashtoto sum napulno otchaqna. Predi okolo tri meseca izlizah s edno momche. Toi me celuvashe neprekusnato a az vse se krieh zashtoto bivsheto mu gadje beshe Edna pikla i ne iskah da me sruvnqvat s neq. No sled pet sedmici vruzka toi durjmnogo gadnoinqkaksi se se edno gledah suvsem razlichno momche. I se skarahme. Sega toi ne mi se e obajdal: tui kato ni predstoi dosta dulga ekskurziq ot aliansa mi ztrqbva neprekusnato da sum s nego. NQMAMSI NIKALVA PREDSTAVA KAKVO DA MU KAJA. Edinstveno ne iskam da mulchim i da se pravim che ne se zabelqzvame. Molq molq pomognete!!!

DarkEmotionS
08-25-2013, 17:37
Moje li da mi pomognete zashtoto sum napulno otchaqna. Predi okolo tri meseca izlizah s edno momche. Toi me celuvashe neprekusnato a az vse se krieh zashtoto bivsheto mu gadje beshe Edna pikla i ne iskah da me sruvnqvat s neq. No sled pet sedmici vruzka toi durjmnogo gadnoinqkaksi se se edno gledah suvsem razlichno momche. I se skarahme. Sega toi ne mi se e obajdal: tui kato ni predstoi dosta dulga ekskurziq ot aliansa mi ztrqbva neprekusnato da sum s nego. NQMAMSI NIKALVA PREDSTAVA KAKVO DA MU KAJA. Edinstveno ne iskam da mulchim i da se pravim che ne se zabelqzvame. Molq molq pomognete!!!
Бъди искрена! :) Кажи му точно това, което искаш - 'не искам да се правим, че другият не съществува', ако той е против нормалните отношение, което естествено е тъпо, но ги има всякакви, тогава просто казваш 'край' за себе си и си гледаш живота и екскурзията.. :)
П.П.: Кирилицата е задължителна! Поне тук се постарайте! :)

one wonderfull girl
08-25-2013, 17:59
Аааа и аз му предложих просто до бъдем приятели. Да не би да няма момче и момиче добри приятели??!?!?#%@ иначе мерси много :) ;)