PDA

View Full Version : Секс в цикъл без презерватив ?



fadasa
02-08-2013, 09:59
Здравейте снощи се бяхме много разгорещили и направихме секс с приятелката , тя беше в цикъл в 4тия ден и го правихме без презерватив и свърших в нея , има ли вероятност да забременее или нещо друго ? по пениса имах малко кръв вероятно ли е да получа някаква инфекция ?

DisappointedDreamer
02-08-2013, 10:04
Да, да и да. Защото и ти и приятелката ти сте тъпи.

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2013, 10:04
По принцип не е много хигиенично, но за бременността не сЪм мн сигурен. имаше някЪде тук такава тема май, точно в графата СЕКС. Погледни. Там май се казваше нещо и за онова нещо овулацията, за което младите не знаят грам.

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/541126-%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%B2-%D0%BE%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F


http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/399275-%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D 0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 ---> А ето тук провери за ХИГИЕНА НА ПОЛОВИЯ ЖИВОТ, предполагам ще останеш изненадан от нещата, които ще научиш ;)

minchorna
02-08-2013, 10:08
1.В цикъл
2.Без презерватив
3.Свършил си в нея
http://dariknews.bg/uploads/news_images/200802/photo_big_223386.jpg

xXxPETYAxXx
02-08-2013, 10:11
И какъв е смисъла да питаш, след като вече сте го направили?!

Може и да се появи инфекция, може и да не се появи.
Рядко срещано е да се измести овулацията, но има много минимален шанс.

kalpazanka
02-08-2013, 10:12
Колко дни е МЦ на мацката?

li0n
02-08-2013, 10:15
Защо, по дяволите, мислите, че като е в цикъл момичето не може да забременее?

swag style mdfkz.
02-08-2013, 10:18
Мега малоумните .. до кога ве, до кога?

DragonLady
02-08-2013, 10:20
Защо, по дяволите, мислите, че като е в цикъл момичето не може да забременее?

А де и аз това питам ... То освен риска от инфекция за теб, поне да не се беше празнил вътре, какво ти пречеше да свършиш извън нея?

fadasa
02-08-2013, 10:37
Свърших малко в нея , не напълно.

minchorna
02-08-2013, 10:38
Свърших малко в нея , не напълно.

Значи тя е малко бременна ,а ти си малко тате?Good enough?

granger
02-08-2013, 10:41
Все тая.
Шансът тя да е в О ,когато е в менструация е почти нищожен. Ако знае кога и е овулацията и тя не и съвпада с Менструацията тогава няма дерт.

Ама , за да ви е мирна главата ползвайте ги тия шибани капути ,щото хем няма да си лепнеш инфекция , хем няма да се притесняваш като си свършваш.

fadasa
02-08-2013, 10:41
Интересувам се за инфекцийте предимно ?
Осъзнавам че направихме грешка , не мисля да го повтарям за това не ме нападайте. :(

granger
02-08-2013, 10:45
Да ти приличаме на лаборатория. АКо забележиш нещо странно в малкия приятел - заминавай на лекар.
Шанс от инфекция при такъв случай има,не е казано ,че ще ти се случи.

DisappointedDreamer
02-08-2013, 10:46
Ще ти окапе пишока.

fadasa
02-08-2013, 10:48
А някакви хапчета против забременяване ? още не са минали 24 часа ?

granger
02-08-2013, 10:49
Питай я първо оОвулацията как и е,преди да я тъпчеш с хапове. Няма да преебаваш своя, а нейния организъм.

fadasa
02-08-2013, 10:56
Цикъла и свършва в събота , поне така ми каза и ми каза че няма опастност според нея от забременяване

granger
02-08-2013, 10:56
Ми ,ако и е точен и Овулацията и е точна. Недей я блъскай с хапове.

marilyn
02-08-2013, 14:09
Както каза granger шансът да е в О е нищожен. Няма как да е бременна следователно. Инфекция принципно можеш да получиш.

И стига хокахте момчето, кефа от това, което са изживели е невероятен, а рискът не е толкова голям.

ledenakrasota
02-08-2013, 14:14
Здравейте снощи се бяхме много разгорещили и направихме секс с приятелката , тя беше в цикъл в 4тия ден и го правихме без презерватив и свърших в нея , има ли вероятност да забременее или нещо друго ? по пениса имах малко кръв вероятно ли е да получа някаква инфекция ?

Вероятно е да получиш инфекция и не, няма да забременее.

DisappointedDreamer
02-08-2013, 17:35
И стига хокахте момчето, кефа от това, което са изживели е невероятен, а рискът не е толкова голям.

Ок, ама няма спор, че греши.

anonymous708973
02-08-2013, 18:34
Защо, по дяволите, мислите, че като е в цикъл момичето не може да забременее?

Защото чисто теоретично не може. Менструацията е изхвърляне на НЕОПЛОДЕНА яйцеклетка и освен ако яйчниците ти не произвеждат едновременно яйцеклетки (което би означавало, че си изключителен карък), няма как да имаш друга, готова за разплод в същото време.

Малко вероятно е и да имаш инфекция. Може да ти е малко по-сух и да го чувстваш протъркан обаче.

Fisherman
02-08-2013, 18:52
Защо, по дяволите, мислите, че като е в цикъл момичето не може да забременее?

Защо пък и да може? Колко яйцеклетки има? 3 4?? При менструация се изхвърля неоплодената яйцеклетка, част от стените на матката,които са набъбнали и много добре кръвоснабдени(приготвени да приемат зиготата) се премахват заедно с тях се разкъсват капиляри,което пък води до самото кръвотечение.Сега не знам точно периода от менструация до овулация не съм жена.Има неква вероятност да ма като си тъп и лаком.Лаком гъз кръв сере нали знаеш :)

Fisherman
02-08-2013, 18:56
Защото чисто теоретично не може. Менструацията е изхвърляне на НЕОПЛОДЕНА яйцеклетка и освен ако яйчниците ти не произвеждат едновременно яйцеклетки (което би означавало, че си изключителен карък), няма как да имаш друга, готова за разплод в същото време.

Малко вероятно е и да имаш инфекция. Може да ти е малко по-сух и да го чувстваш протъркан обаче.

Ето тва момиче схваща идеята,по принцип яйчниците се редуват при овулация.Самите сперматозоиди могат да живеят 4-5 дена седмица най-много да кажем(само за 4-5 дена съм сигурен :D) все пак те плуват в хранителна среда богата на протеини и въглехидрати,което им помага за дългия път към маточните тръби,където евентуално ще намерят яйцеклетката.

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2013, 19:57
Ми ,ако и е точен и Овулацията и е точна. Недей я блъскай с хапове.

Абе блЪскай я като аптека! Да се напЪлни догоре с хапчалЪци, после я бий с 1 прЪчка докато се спука като пината и не се разхвЪрчат медикаменти на всякЪде!!! Хич да не е, поне ще знае като е МАЛКО в цикЪл да не ти пуска ХИЧ...

umri
02-08-2013, 22:12
Еби си, няма страшно. Макс инфекция, ма щи мине. Шансът е малък. А шансът да е бременна е нищожен. Май е по-голям шансът да й се спука някоя тръба по хранопровода, като ти гълта спермата и спермата да мине напряко и да шибне яйцеклетката изотзадзе.

Има ли секс, има шанс за бременност и инфекции, ко щеш 3 презерватива и чаршаф да сложиш.

malko_perverzna
02-08-2013, 22:46
Еби си, няма страшно. Макс инфекция, ма щи мине. Шансът е малък. А шансът да е бременна е нищожен. Май е по-голям шансът да й се спука някоя тръба по хранопровода, като ти гълта спермата и спермата да мине напряко и да шибне яйцеклетката изотзадзе.

Има ли секс, има шанс за бременност и инфекции, ко щеш 3 презерватива и чаршаф да сложиш.

Доста окуражаващо! :-D

kalpazanka
02-09-2013, 06:57
Някъде видяхте ли отговор на въпроса колко дни е МЦ? Айде помислете при евентуален цикъл 21 дни кога е овулацията и вземете предвид колко живеят сперматозоидите!

То да е *мъжки полов орган*, да ви го набият, ама то акъл!

anonymous708973
02-09-2013, 09:33
Май е по-голям шансът да й се спука някоя тръба по хранопровода, като ти гълта спермата и спермата да мине напряко и да шибне яйцеклетката изотзадзе.

нененененене :lol: :lol:

reperw
02-09-2013, 10:54
trolllllll

draid
02-09-2013, 17:04
И вие печелите титла най-големи идиоти за 2013 година. Честито.

fadasa
02-10-2013, 14:27
И вие печелите титла най-големи идиоти за 2013 година. Честито.

На маикати в путката копеле не ти искам шибаното дебилско мнение , живота си е наш и ще си правим каквото си поискаме ти ако искаш си слагай и чаршафи на кура си , боли ме фара лаинар. Интересуваше ме просто каква е вероятноста да забременее не те питам дали сме идиоти или не , може би като знам последствията бих опитал пак щом ми харесва нали така ?

granger
02-10-2013, 14:30
Глупак.
Искаш хорското мнение,после не ти пукало ,на всичкото отгоре обиждаш , и неграмотно на всичкото отгоре. Като си е ваш живота другия път гледай поне да я забремениш , да има закво да си е ваш живота.

fadasa
02-10-2013, 14:37
Глупак.
Искаш хорското мнение,после не ти пукало ,на всичкото отгоре обиждаш , и неграмотно на всичкото отгоре. Като си е ваш живота другия път гледай поне да я забремениш , да има закво да си е ваш живота.

Внимавай какво и на кой говориш , не ме познаваш. Пуснах темата за да получа отговор какво вероятно може да стане , дали може да забременее и дали неможе , а не някои кретенизми да ми дават акъл и да ми спамят по темата защото така им изнася , хич не са ми интересни.

granger
02-10-2013, 14:38
Дадохме ти акъл, прави си малко сметка не си ли в грешка , че и тръгнал да обижда.
Не те познавам, не те знам къв си,ама си правя изводи...така че не ми се обяснявай.

fadasa
02-10-2013, 14:49
Дадохме ти акъл, прави си малко сметка не си ли в грешка , че и тръгнал да обижда.
Не те познавам, не те знам къв си,ама си правя изводи...така че не ми се обяснявай.

Боли ме фара какви изводи си правиш , нито ме познаваш нито нищо , неможе да правиш изводи за човек който не познаваш.

"В американски форум: питаш и ти отговарят.
В руски форум: питаш нещо и теб те питат.
В български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп."

granger
02-10-2013, 14:51
Ясно ни е тва за форумите, беше ли нужно да обиждаш?
Боли ме и мен, кво си мислиш,аз си правя изводи от коментарите ти. Типичното момченце. Като му кажат нещо ,което не може да приеме и скача...
Умен си ...

NoMoreCocaBaby21
02-10-2013, 15:19
тцтцт споко пич няма ти нш ... един мой приятел също го беше правил с приятелката си докато е била в цикъл без презерватив , но нито тя беше забременяла нито той имаше няква инфекция ... просто то си е до акъл .. съвета ми е следващия път да мислите малко повече, а сега просто го забравете тва и ако се получи нещо винаги може да се оправи не се притеснявай и умната ;))

Fisherman
02-10-2013, 16:30
Точно така деца от днеска обявявам сексуална революция дойде ли месечни цикъл на наще девойки почва едно безкрайно празнене в тях да видим кога ще забременеят

draid
02-10-2013, 17:27
На маикати в путката копеле не ти искам шибаното дебилско мнение , живота си е наш и ще си правим каквото си поискаме ти ако искаш си слагай и чаршафи на кура си , боли ме фара лаинар. Интересуваше ме просто каква е вероятноста да забременее не те питам дали сме идиоти или не , може би като знам последствията бих опитал пак щом ми харесва нали така ?

Ама хич не се трогвам от такива като тебе лапета. Може и да хванеш някоя болест и да умреш, пак хич няма да се трогна. Един глупак по-малко. Факта, че питаш какво може да е станало е достатъчно хората да си направят изводи какъв си. Хайде върви си със здраве, заплашвай по-малко и залягай над учебниците повече.

DisappointedDreamer
02-10-2013, 17:31
8-) Голям смях, голяма излагация.

napy6enoto
02-15-2013, 19:22
1. Прихващане на нещо
2. Тестче.. :)

didinka_sx
02-17-2013, 20:33
Страхотно необразовани сексуално хора има в този сайт и се правят на МИСИС и МИСТЪР мозъци.....хора девойчето е в цикъл как има вероятност да забременее вие наред ли сте с главата? Посещавали ли сте някога гинеколог та си отваряте знаещите устици и чак критикувате..Ужсс...НЕ не може да забременее но може да се инфектира ;)

NambyPamby
02-17-2013, 21:55
Гнусни сте! (puke)

s_E_x_Y_y_Y
02-19-2013, 12:13
вие и двамата сте some special kind of idiots...

Donnie.Yen
02-20-2013, 19:42
ебахти малоумната и тъпа тролл тема, вие кво сте искали да правите гювеч ? за тва ли сте се ебали като е в цикъл, кой те знае какъв си пъпчив дрислио станал изпил 1 боза, убил една муха ударил една чекия и си рекъл ей тва е живота секс алкохол и убийства, и решил да пусне тука една тема да гледа сеир, глупак, какво още ще напишеш отлепих на баба си коричката и замириса на сафрид възможно ли е да излезе някой видра от там ?

SHPAIdURmeN
02-20-2013, 21:39
50 % - Да, да, да ------------ 50 % - Не, не, не.


Ами отиди на Л Е К А Р и ще узнаеш отговорите на своите въпроси. -__-

dani_panteleev
02-22-2013, 08:27
Отбягвайте еякулацията във влагалището докато не искате да имате деца, иначе е като игра на руска рулетка
За инфекцията-ако поддържа добра хигиена не би трябвало, но все пак това са интимните ти части, пази ги

AnarchyBoy
02-22-2013, 09:08
Както каза granger шансът да е в О е нищожен. Няма как да е бременна следователно. Инфекция принципно можеш да получиш.

И стига хокахте момчето, кефа от това, което са изживели е невероятен, а рискът не е толкова голям.

Подкрепям с всеки един крайник високо горе :lol: :)

Hayashi
02-22-2013, 10:42
Има голям шанс тя да си докара инфекция независимо от хигиената ви.

bass-hero
02-22-2013, 19:55
Лошо...