PDA

View Full Version : подaрък за рожденния ден нa нaй-добрaтa ми приятелкa..



galena.petkovska
02-08-2013, 16:59
знaчи след няколко дни нaй-добрaтa ми приятелкa имa рожден ден.. :) тъй кaто се пaдa учебен ден съм решилa дa и вземa еднa шоколaдовa пaстичкa (тя обужaвa шоколaд) и свещички : 13 ;д и дa ги духне.. преди няколко дни тя си избирaше подарък от родителите и и се чудише между едни много крaсив сребърен пръстен и еднa висулкa за гердaнче. достa се чудише, но нaкрaя избрa висулкaтa и сегa съм решилa дa я изненaдaм кaто и вземa пръстенa.. освен товa съм решилa дa нaпрaвя филмче от нaши снимки и клипчетa. Кaк ви се струвa тaзи идея и aко имaте някaквa идея я споделете. :) Блaгодaря ви предвaрително! :)

galena.petkovska
02-08-2013, 17:03
shte se radvam, ako izkajete svoeto mnenie :)

Kaena Smith
02-08-2013, 18:17
знaчи след няколко дни нaй-добрaтa ми приятелкa имa рожден ден.. :) тъй кaто се пaдa учебен ден съм решилa дa и вземa еднa шоколaдовa пaстичкa (тя обужaвa шоколaд) и свещички : 13

Някакво кексче/мъфин ли имаш предвид ?
Това е добро като идея,само че с една свещичка :
http://i48.tinypic.com/elbgo1.jpg
http://i49.tinypic.com/dzfp8p.jpg


преди няколко дни тя си избирaше подарък от родителите и и се чудише между едни много крaсив сребърен пръстен и еднa висулкa за гердaнче. достa се чудише, но нaкрaя избрa висулкaтa и сегa съм решилa дa я изненaдaм кaто и вземa пръстенa.. освен товa съм решилa дa нaпрaвя филмче от нaши снимки и клипчетa. Кaк ви се струвa тaзи идея и aко имaте някaквa идея я споделете. :) Блaгодaря ви предвaрително! :)


Филмът не е лоша идея,но можеш да поръчаш (във фото) вещ с ваша снимка.Наскоро ми подариха такъв календар,иначе има чаши,ключодържатели и т.н.Разбира се,помисли,кое е по-подходящо и ще и се хареса повече.Относно пръстена,идеята е добра,вече зависи от бюджета ти за подарък и такива подробности.
Между другото,с въпросната пастичка може да и подариш някакво цвете или по-малък букет.

galena.petkovska
02-09-2013, 17:31
blagodarq ti za ideqta :)

Eli_Kraicheva
02-10-2013, 12:28
Защо не и подариш нейна снимка ама голяма в рамка или ваша обща

galena.petkovska
02-11-2013, 15:53
вече всичко е готово :). взех пръстенчето, което си беше харесала.. направих филмче с наши снимки и луди клипчета и го записах на диск и диска го опаковах в подаръчна хартия.. взех и една пастичка и свещички 1 и 3 (за 13 години).. написах на един голям картон "HAPPY B-DAY" и съм решила утре да отида малко по рано на училище и там ще извадя пастичката и една приятелка ще ми помогне да оправим всичко и един пвиятел ще наблюдава и когато приятелката ми е близо до стаята ще запалим свещичките и когато влезне ще извикаме "ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН" ще и изпеем песничката, ще духне свещичките и още от момента когтао влезе в стаята ще направим клипче, за да си го има за спомен. Дано да и хареса. А на вас как ви се струва тази идея? :)

sexa_na_kompleksa
02-11-2013, 16:41
Много мило! : ) На мен ми харесва идеята, дано и на нея й допадне.

helpEV
02-11-2013, 16:44
Хубава идея :) Всеки би се зарадвал, а и това показва, че се интересуваш от нея и колко добра приятелка си :)

galena.petkovska
05-14-2013, 12:34
Не съм писала в тази тема от мнооого време :Д но сега реших да ви кажа, че това което бях планирала както ви го описах мина чудесно и тя много се зарадва.. всичко много и харесаа :)

tori
05-14-2013, 12:48
Супер, радваме се за вас. Аз обожавам да ми подаряват сладки неща, така че съм пристрастна. :д

galena.petkovska
05-14-2013, 12:49
Супер, радваме се за вас. Аз обожавам да ми подаряват сладки неща, така че съм пристрастна. :д

хихи :)