PDA

View Full Version : Съвет :)



nyxu
02-08-2013, 17:06
Днес изтеглих това http://zamunda.net/details.php?id=272066&comments=1#startcomments и мисля от утре да го почна.
Та.. първия ми въпрос е - това като цяло за стягане ли е? Или с всеки клип натоварва определена част от тялото.
И втория ми въпрос - може ли да ми препоръчате някакъв клип или упражнения за стягане на бедра и дупе? :)

firstdiesel
02-08-2013, 18:10
не съм го гледал тва ... пък и да те тренират през запис не ми се струва много удачно
1. не се знае ти в каква кондиция и колко ще издръжиш
2. записът не може да се измени така че да ти пасва на твоя прогрес

но такива тренировки за ММА, бокс, борба и др бойни спортове са предимно за силова издръжливост, при тях качваш мускулна маса донякъде, а интензивната работа гори мастните запаси ... тоест да за стягане е :D

пп: а като му гледам заглавието "INSANITY" това трябва да значи, че е изобщо не е за начинаещи ...
но ако един начинаещ успее да я завърши, това значи че тва е поредни американски маркетинг, където се твърди колко лесно и бързо нещата стават, само трябва да си платиш СКОРМНАТА сума от $99.99 :D и guess what, there wont be any great results in 60 days ;)

nyxu
02-09-2013, 12:52
Тренирала съм баскетбол 4г и от 1г някъде абсолютно нищо не правя.. като изключим коремните от време на време.
Чувствам, че съм се отпуснала /и съм/, имам нужда да се стегна.. натоварването не ми е проблем,
просто никога до сега не съм ходила на фитнес и не знам какво точно да правя освен коремни, бях си стегната от баскетбола.
Та.. искам да стегна бедрата и дупето.. някакви упражнения да предложите?

Mladenoff
02-09-2013, 13:28
awww, как обичам момичета баскетболистки :3 just sayin'

Къде си тренирала ? Аз съм тренирал 2 години в "Академик"

nyxu
02-09-2013, 13:47
Марица :D

Mladenoff
02-09-2013, 14:19
http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight

Слушай ся, хвърляш му едно око на тоя канал, преценяш к'ви са ти възможностите и дали ще издържиш на това натоварване и почваш :)

А що не тръгнеш отново на баскетбол ?

maistorluk
02-09-2013, 16:11
Днес изтеглих това http://zamunda.net/details.php?id=272066&comments=1#startcomments и мисля от утре да го почна.
Та.. първия ми въпрос е - това като цяло за стягане ли е? Или с всеки клип натоварва определена част от тялото.
И втория ми въпрос - може ли да ми препоръчате някакъв клип или упражнения за стягане на бедра и дупе? :)

Ако не си надъхана да го издържиш цялото недей го почва. Днес приключих с седмица 2 и мога да ти кажа че ефект при мене има. Повече в това как изглеждам а не на кантара ама карай. Иначе аз не бях тренирал нищо през целия си живот миналата година, пак по същото време беше както и сега и я издържах. Ама това не означава че тренировките са безполезни. Имаше доста голям ефект, бая намалих номера на дрехите. Отгоре на това 2 седмици вървях като насран защото имах страшната мускулна треска и много яко схващане.

nyxu
02-09-2013, 16:15
Mladenoff, защото имам проблеми с крака :)

maistorluk аз вчера направих втория клип до малко преди половината защото издъхнах ;д и около 60-70 коремни и днес имам мускулна само на краката, но се преживява. Имам късмет, че бързо изчезва и без да се тъпча с аспирини.

maistorluk
02-09-2013, 16:20
maistorluk аз вчера направих втория клип до малко преди половината защото издъхнах ;д и около 60-70 коремни и днес имам мускулна само на краката, но се преживява. Имам късмет, че бързо изчезва и без да се тъпча с аспирини.
Въпреки че тренирам сериозно от септември месец миналата година пак имах първите 2-3 дена яка мускулна треска докато тялото ми свикваше с ненормалното натоварване. Ама ся съм си добре. Много малко почивки си правя, работата е 6. Забравих да се снимам като я почнах че да направя преди/сега снимка ама карай.

Illusion772
02-10-2013, 17:32
Мерси че постна тази програма изглежда ми солидна ,а и точно това ми трябваше за влизане в форма след контузията ми , другата седмица я почвам. :)