PDA

View Full Version : Valentine's day ^^



foreverC
02-08-2013, 17:12
Имате ли някакви идеи за анонимна валентинка? В училище има кутия за така наречените валентинки и с една моя приятелка искаме да направим такива за две момчета. Искахме да е нещо закачливо, но пък да не разберат, че сме ние :D ... Не знам как точно да се изразя: Искаме да им ги напишем и да си помислят, че сме ние, но да не са сигурни... Защото малко се приятесняваме от реакцията, която ще имат, щом ги получат, ако знаят, че са от нас. Блгодаря предварително:)))

kalpazanka
02-08-2013, 17:16
http://images.sodahead.com/profiles/002311293/Grumpy-Cat-says-NO-99683098238_xlarge.jpeg

Tsukuda_Hiroshi
02-09-2013, 05:00
Ама девойче, нито познаваме теб, нито приятелката ти, нито момчетата. Не знаем как изглеждате, какво обичате или как се обличате. Нямам никакви идеи освен 1 - измислете нещо римувано. В сми, като някакво стихче, което да насочва кЪм теб, примерно да намеква за музиката, която слушаш (става трудно, ако слушаш чалга, защото така ще опишеш сИчките кифли от даскалото), кЪм стила, който следваш... Местата, кЪдето ходиш...
Трябва да е нещо такова, че като го чете да си каже "Ааааааа! Има една от еди-кой си клас, това май за нея се отнася"
СещАш се?

sexa_na_kompleksa
02-09-2013, 05:53
Тъпи са тия "валентинки". По-добре измислете начин да ги заговорите, да се сближите с тях, да излезете заедно и да се получи нещо.

GLaDOS
02-09-2013, 08:58
Нека превземките за Свети Валентин да започнат сега...
Тъпа е идеята за Анонимна валентинка,както и за всякакъв вид анонимни картички и пожелания.
Никак не е добра идея.Харесвате си някой-действайте и имайте малко смелост.Или ще стане или не,какво толкова?

tonssy
02-09-2013, 09:09
Ако искате наистина да им признавате, каквото и да било- или просто говорете с тях, или поне напишете от кого са валентинките. Харесвате ги- бъдете достатъчно смели, за да им кажете. Щом толкова се притеснявате и сте 2, може да го направите заедно- ти да кажеш на единия, приятелката ти на другия..

deathman94
02-10-2013, 11:43
Мх,Здравейте приятели.Моят проблем е друг,и не знам дали е тук мястото да поискам помощ.
Значи аз танцувам в хип-хоп група,и искаме да изненадаме половинките си като им изнесем едно представление.Обаче имаме проблем с измислянето на текст по една песен,направили сме хореография,но искаме и да пеем.Моля ви помогнете ми.
Песента е This Is Love на will.i.am & Eva Simons.Надявам се на малко помощ :)