PDA

View Full Version : Не знам какво да направя :(



twinkle*
02-09-2013, 09:37
Здравейте,много съм объркана.. Харесвам едно момче с една година по-голямо от мен,но не съм сигурна дали той ме харесва или просто много добре прикрива чувствата си.Склонна съм да му кажа,но ако той не изпитва същото аз ще съм идиотката,развалила приятелските ни отношения.Плюс това ще съм доста наранена ако се случи така...Мното ще съм благодарна ако ме посъветвате. :)

sexa_na_kompleksa
02-09-2013, 09:55
Не му казвай, намекни му. Излезте, флиртувай с него, ако той отвърне - супер.

tonssy
02-09-2013, 10:06
но не съм сигурна дали той ме харесва или просто много добре прикрива чувствата си.

Ето от тук идва проблемът на някои момичета. Понякога в желанието си и собствените си чувства, си въобразяват, че и отсрещният човек изпитва същото. Не казвам, че при теб е така, само споделям.
Иначе да- точно поради този факт- не му казвай изведнъж, а започни да му намекваш по някакъв начин, че имаш интерес към него. Ако и той има, ще отвърне на намеците.

shmatarok
02-09-2013, 10:11
Абе, намеци - намеци, ама има момчета, които изобщо не разбират от такива.
И аз бях в положението на авторката преди години, няколко месеца намеквах на един пич, че не съм безразлична, той отвръщаше уж, докато накрая на един рожден ден събрах смелост и го целунах и поговорихме и се оказа, че изобщо не е разбрал за кво иде реч и накрая си останах с пръст в уста. 8-)
Та, бъди малко по-директна, гледай да не се прецакваш с разни недомлъкви. Не казвам да отидеш и да му изтърсиш, че го харесваш, но направи така, че намеците да са мега явните, да не се прецакаш като мен преди време.

tonssy
02-09-2013, 10:17
^Да, наистина има момчета, на които колкото и да им намекваш, нищо не разбират.
Ама, напоследък, поне в моето обкръжение- се убеждавам и в обратното. Понякога дори оставам учудена.

shmatarok
02-09-2013, 10:26
^Да, наистина има момчета, на които колкото и да им намекваш, нищо не разбират.
Ама, напоследък, поне в моето обкръжение- се убеждавам и в обратното. Понякога дори оставам учудена.
е, да, де, всякакви ги има. И аз имам познати, които от най-малкия жест решават, че ще се женим, ама... 8-)
По-добре все пак да действа малко по-смело.

twinkle*
02-09-2013, 14:54
Хораа,благодаря ви много : ]] Всъщност ние сме излизали само в компанията на други общи приятели,не сме излизали сами,а по-лошото е,че сега дори няма възможност,защото сме 2-ра смяна на дск...