PDA

View Full Version : Татуировка и работа



apple8
02-09-2013, 10:11
Здравейте на всички , отдавна имам интерес към изкуството и най-вече към татуировките , е станах на 19 години , реших се да си направя като за начало една малка татуировка ,в областта на безименния пръст на лявата ръка ,искам да е нещо по-различно ,което също така да не бие на очи кой знае колко. Но има едно НО, така говорих с разни гора съветващи ме да не я правя тук тъй като в бъдеще при подаване на документи за работа тази малка татуировка би ми изиграла лоша работа и не биха ме приели.Искам да ви попитам как стоят нещата , би ли била тази татуировка проблем за бъдещи делови работи .Ето също така пускам снимка горе долу да се ориентирате.Това не е моето желание за татоо , просто снимка горе долу как изглежда.
Благодаря



http://oddstuffmagazine.com/unusual-and-creative-tattoo-ideas.html/tatu070

TrollFaace
02-09-2013, 10:17
Чак толкова едва ли ще ти пречи ...

apple8
02-09-2013, 10:43
и аз съм на същото мнение , но нека да споделят и другите

sexa_na_kompleksa
02-09-2013, 15:03
Има работодатели и работодатели. Някои може да се заядат, други не. Зависи и какво искаш да работиш. Например, ако искаш да станеш адвокат, някак си не върви да имаш такава татуировка, изглежда несериозно.
Защо не си я направиш на по-малко видно място? Така със сигурност няма да имаш проблем.

apple8
02-09-2013, 16:20
Ами това е мястото ,което ми харесва , малко по нестандартно е , рядко срещано е. Не знам много се колебая , ако не е на това място , къде да е ,някакви съвети ?

Tuesday
02-09-2013, 16:53
Мисля че ще е проблем ако кандидатстваш за работа свързана със храненето и хранителната промишленост.
Аз съм чувал че ако кандидатстваш например за сервитьор,ще е проблем със сигурност по принцип във тази професия е задължително ако кандидата има татуировка или смята да си прави,то по-добре е тя да е на място където не се вижда

sexa_na_kompleksa
02-09-2013, 17:11
Ами това е мястото ,което ми харесва , малко по нестандартно е , рядко срещано е. Не знам много се колебая , ако не е на това място , къде да е ,някакви съвети ?

Правиш си татус, защото така ти харесва, или защото искаш да се различаваш?
Направи си я на пръст на крака.

MsMiracle
02-09-2013, 18:44
Много зависи какво ще работиш. Както казаха, различните работодатели реагират различно. Бих те посъветвала да размислиш за мястото, но все пак изборът си е той.

tori
02-09-2013, 18:52
Много ми се иска обществото да не е чак толкова консерватично спрямо боди арта ама файда. Неща като татуировки и пиърсинг са навлезли в България наскоро и това кара хората да си мислят, че това е лошо. Почти всеки, който е драснат или надупчен се смята за затворник или потенциално опасен човек, а не е така. Според мен ще е добре да е на по-скришно място - гръб, гърди, бицепс и т.н. Макар че е доста често срещано, поне ще можеш да го криеш малко или много.

POLLINA
02-09-2013, 18:55
Зависи какво ще работиш,но татуировка на ръката определено ще ти пречи за повечето длъжности.
Направи си някъде,където няма да е на показ и няма да има проблем.

NqkfaNikakva21
02-09-2013, 19:07
Имам вече 2 татуировки на дясната ръка.
Признавам си, не ми пука дали на някой работодател му е проблем. Нещо, което съм нарисувала по себе си (разбира се, не просташко или вулгарно) как може да определя качествата ми за определена длъжност.
Време е обществото да израсне в тая насока. Нелепо е.

apple8
02-09-2013, 20:12
Благодаря ви много !