PDA

View Full Version : За сънищата и тройките



OfMonstersAndMen
02-09-2013, 11:35
Снощи сънувах, че съм с приятеля ми у тях , говорим си и всичко е окей, когато той ми предложи да гледаме някакви филми с лесбийки и после ме попита дали съм съгласна да опитаме. Попринцип сме говорили на тази тема преди и тъй като аз исках с момче ,а той не и съответно той искаше с момиче ,а аз не ,идеята за тройки отпадна. Заедно сме от 3 години ,сексът е сравнително добре ,но пиша тук тъй като в нета не намерих нищо какво може да значи сънят ми . Ще се радвам, ако някой може да ми разтълкува съня :)

GLaDOS
02-09-2013, 12:36
Довечера ще гадая по звИздИтИ за да ти разтълкувам съня правилно..
Или искаш разнообразие (3ка),или те е страх от това,приятелят ти да не поиска да правите 3ка с още едно момиче...знам ли те.

marilyn
02-09-2013, 13:22
Значи, че искаш разнообразие в секса.

Oy7ofCon7roL
02-09-2013, 14:18
Аз съм сънувал как един мой приятел ме моли да ми направи свирка, имам приятели, които са сънували как чукат кутийка кока кола или кабел(дори не знам как е възможно да се чука кабел :D

сънищата са просто сънища

KokoDjambo
02-09-2013, 14:51
Имаш нужда от тройка вече

SisiStrange
02-09-2013, 16:50
Не си набивай филми. На сън или на пияна глава звучи яко. Като си представиш наистина как някоя друга се нанизва на к*ра на гаджето ти пред теб, набързо ще ти мине.

greenblood
02-09-2013, 21:16
Ей сега ще хвърля боб да ти разгадая съня. :D

sweetka_96
02-09-2013, 21:18
Довечера ще гадая по звИздИтИ за да ти разтълкувам съня правилно..

:lol:

DarkTemplar
02-09-2013, 23:41
имам приятели, които са сънували как чукат кутийка кока кола или кабел(дори не знам как е възможно да се чука кабел :D
Тоя трябва да го прекръстите на Кабелджията. ;)

AliceSw
02-09-2013, 23:58
това е безумно...няма нищо общо между сънищата и нуждата от разнообразие...сънувала съм, че правя секс с близка приятелка, че се целувам с братовчед и какво - искала съм да направя някое от двете ли...втф?!?

Struv
02-10-2013, 08:59
Сънищата не винаги са това което желаеш подсъзнателно...

Delvecchio
02-10-2013, 09:04
Не,но щом мозъкът си е направил труда да го запамети(защото човек сънува почти всяка вечер без да го запомня в последствие) , значи подсъзнанието наистина се опитва да ти каже нещо.Вгледай се във всяка подробност от съня си.Помисли си има ли нещо,което да те е тормозило напоследък.Не е задължително да е свързано с приятеля ти.

ccelebratee
02-10-2013, 18:08
Искаш тройка и то с момиче , то е ясно !

greenblood
02-10-2013, 20:11
това е безумно...няма нищо общо между сънищата и нуждата от разнообразие...сънувала съм, че правя секс с близка приятелка, че се целувам с братовчед и какво - искала съм да направя някое от двете ли...втф?!?

Може да не го осъзнаваш че го искаш. Но под съзнателно е възможно да желаеш тези неща който си сънувала.

SisiStrange
02-10-2013, 20:20
Много буквално приемате нещата. И коментирате без капчица умисъл. Сънищата са компилация от подсъзнателни мисли, мда, но не са директно смелени и пльоснати да си ги тълувате в стил: "Сънувах Пешо, начи с Пешо ке се либим." Ако сънувате, че съседа ви яде филия с мармалад от корема на бременна котка, това не значи, че сте психично болни или, че си падате по бременни котки. Значи, че си мислите едновременно за това, че трябва да купите мармалад, за да намажете филия, а съседа нещо шуми и ви е пречил да заспите, а утре трябва да станете рано да заведете котката на ветеринар, защото може да е бременна. И това е само един вариант на действителността.

Ако сънуваш, че правиш букаке оргия с 5ма негъра, може ИЛИ да имаш реално такова желание, или си видял нещо някъде сега/скоро/не толкова скоро/отдавна и случайно си го извикал от подсъзнанието си, комбинирано с още 20 различни мисли, които ти се явяват като различни фрагменти от съня. Второто често е много по-вероятно.

Tsukuda_Hiroshi
02-11-2013, 06:38
Ей сега ще хвърля боб да ти разгадая съня. :D

Чааааакай малко! Само аз в тоя сайт хвЪрлям зЪрнени култури :D :D :D