PDA

View Full Version : Писна ми да съм сама



cho0pzy
02-09-2013, 15:39
16 годишно момиче съм. Искам да споделя просто, че ми писна да бъда без приятел, момче до себе си. Всичките ми приятелки до сега са имали сериозна връзка или поне до колкото може да се нарече на нашата възраст, а аз все стоя и слушам тяхните истории, давам им съвети и т.н. и усещам как след като те спрат да ми разказват аз нямам какво да разкажа за себе си и темата приключва. Искам и аз да изживея нещо по-интересно, въобще искам да имам някаква тръпка и момче, което да е до мен и да се обичаме. До сега съм имала 2 връзки и двете кратки. Занимавала съм се с доста момчета, но нищо по-сериозно с никого. До скоро си писах, излизах с разни момчета, но никой от тях не ми показва нищо по-специално и или пък аз не искам да съм с него.
Излизам много често, познавам много хора и доколкото мога да кажа за себе си съм поддържана, изглеждам добре, мила съм към всеки, общо взето проблема не е в начина ми на изглеждане и отношение към другите, НО времето си минава и аз така и така съм си все още необвързана. В голям комплекс ми се е превърнало и гледам много много да не го мисля, но просто като се замисля за любовния ми живот и ми се разваля цялото настроение. :X Знам, че вие няма да ми намерете гадже, но все пак да си споделя, тъй като на приятелките им сигурно им е писнало да се оплаквам.

li0n
02-09-2013, 15:43
Спри да търсиш и ще намериш.

JoLLiE92
02-09-2013, 15:49
По-добре отколкото някой сульо да ти държи сметка. ;)

xXxPETYAxXx
02-09-2013, 15:50
Спри да търсиш и ще намериш.

Мда! Тука не важи правилото "Който търси - намира.", а "Хубавите неща се случват неочаквано".
Не се вкопчвай в идеята да си намериш гадже и все отнякъде ще се появи някой, който да те привлече(и ти него).

sexa_na_kompleksa
02-09-2013, 17:09
НО времето си минава и аз така и така съм си все още необвързана.

Мацка, ти си на 16, не на 56! Имаш време, няма да умреш сама в присъствието на 100 котки.

passion.
02-09-2013, 18:47
И да се жалваш и на нас или на приятелките си.. няма да ти изскочи момчето иззад ъгъла и да ти каже "аз съм този който чакаш" ..
Просто продължаваш да си живееш без много да се надяваш и много да искаш и все някога ще стане.

pepa97
02-09-2013, 19:47
Важно ли е да имаш гадже ? Толкова ли е важно ? Оф писна ми от тези темии.... .не ви разбирам с вашите връзки...

marilyn
02-09-2013, 20:01
Колко хора имаш да срещаш още... а и то идеята не е да тръгнеш с кой да е.. а с някой, който ти харесва. Ще срещнеш такъв, спокойно.

nevermind...
02-09-2013, 20:11
Хах и аз едно време се чувствах така, но сега като имам някакви реални шансове за сериозна връзка осъзнавам как всъщност ми е по-добре сам... Така, че внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне.. :D

cattwalk
02-10-2013, 13:10
Хора ако няма да и помагате по-добре не пишете..не че умира да си има гадже ми просто иска да има някой до себе си да изпита любовта и е тъпо на всички около нея да се случва само на нея не..И аз бях така.Мога да кажа,че съм привлекателна имала съм много обожатели и въпреки това никой не можеше да ми хване окото...на 15съм по-късно през тази година правя 16 и и аз понякога се дразня защото другите са преживяли колкова много прекрасни моменти а аз толкова малко..не знам просто е малко гадно,че при мен по-бавно се случват нещата и това като го кажа на някой и всички ме гледат като телета..всичко ще се нареди повярвай ми наскоро срещнах едно момче взе още не сме заедно,но и двамата знаем,че се харесваме.Говори ми изключително мили думи такива каквито никой друг не ми е говорил и скоро може да стане нещо..мисълта ми е ,че не винаги е до външния вид и не трябва да се отказваш колкото и да ти е тъпо аз примерно даже още не съм се целувала..хихи надяваме се този факт да се попромени скоро :д Изведнъж без да се усетиш ще намериш някой,който само като ти хване ръката ще ти омекнат колената..Не се притеснявай :**

DENKAZ
02-10-2013, 22:33
Много самохвалене, много нещо.

Важно ли е да имаш гадже ? Толкова ли е важно ? Оф писна ми от тези темии.... .не ви разбирам с вашите връзки...
Сигурен съм, че не разбираш. Туй е то, да си намериш гадже, да си напраиш бройката.

SilentlyLoud
02-11-2013, 01:23
Аз пък не мога да разбера защо не си правите плитки с твоите 16 годишни приятелки а ми се занимавате с работи които не са ви по годините. Ще се наебете всички все някой ден. Няма се притесняваш ;]

psychopath
02-11-2013, 02:06
Аз пък не мога да разбера защо не си правите плитки с твоите 16 годишни приятелки а ми се занимавате с работи които не са ви по годините. Ще се наебете всички все някой ден. Няма се притесняваш ;]

Закрий се, кретен.
Какво не им е "по годините" ?

Tsukuda_Hiroshi
02-11-2013, 06:14
Не знаех, че сред пловдивските к***вета се срещат и свестни като теб... Защо не сЪм няколко години по-млад да те поканя на кафе...
Не се притеснявай! Както ти каза li0n - спри да тЪрсиш и ще намериш ;)

pepito0096
02-11-2013, 06:53
Изглеждаш интелигентно момиче, а не поредната кифла, адмирации за което!
Относно момчето... е, един ден ще го срещнеш, просто спри да анализираш всичко около темата "момчета", повярвай ми, ние (особено водолеите) се дразним доста, когато някоя ни отнеме "свободата" и ни анализира.
Отпусни се! Излизай с приятелки, намери си хоби, срещай се с нови хора, обичай живота и той ще те обикне :)

s40t4
02-11-2013, 21:47
Къде попаднааааах?!?.....