PDA

View Full Version : Прическа :D



whitediamond
02-09-2013, 16:20
Здравейте.
Искам да си направя прическа,но не знам каква точно. Мисля си да е на етажи,но не съм много сигурна,дали става за моята коса. Значи косата ми е супер тънка и мека. Като духне вятър няма да казвам на какво прилича. Не съм я изправяла нито един път,направо ме е страх да опитам. По принцип си е горе долу права,но без да я накъдря не става за нищо.
Направих си бретон преди 2 години и за нищо не ставаше,горих си косата всеки ден.

Препоръчайте ми прическа ....

strawberry88
02-09-2013, 16:50
Ако е на етажи ще е доста бухнала.Още повече от сега.И ще трябва да я изправяш.Е, не е задължинелно, но ако ти е къдрава ще се наложи.Иначе ще изглежда зле.Моята вече е чуплива така да кажа и пак си я поизправям леко някои кичури, защото бухва.И аз съм на етажи. :D

whitediamond
02-09-2013, 17:22
strawberry88 като си накъдря косата,всичко е на 6.
Просто се чудя дали ще ми отива на етажи ...

strawberry88
02-09-2013, 17:26
Казвам ти, че ако естествената ти коса е къдрава и искаш да си ходиш с естествената коса бeз да я гориш и да си на етажи няма да изглежда никак добре. :D

CoockieMonster
02-09-2013, 17:29
Аз съм с чуплива коса, преди бях на етажи- УЖАС ! :Д

whitediamond
02-09-2013, 18:03
Естествената ми коса е права.
Проблемът е,че е супер тънка и ако не я накъдря изглежда мазна.
Не ходя с естествено правата си коса,защото изглежда супер зле !
Въпросът е дали накъдрена с тази прическа ще ми стои добре.

strawberry88
02-09-2013, 18:04
Ами зависи с какво е накъдрена май, но да, ще стои добре.Защо не? :)

Deni_028
02-09-2013, 18:21
Аз съм с чуплива коса, преди бях на етажи- УЖАС ! :Д
Даа, аз сега съм така! Пълен ужас! :Д
Казваш "преди", как я оправи после, да знам и аз какво да правя с мойта, че не мога да я понасям. Единственото ми спасение е като я навия на букли. :)

CoockieMonster
02-09-2013, 20:10
Е преди, сега ми порасна много косата. На линия е отдолу :Д и е до кръста почти стигнала. ^^ Иначе тогава май си правех прически с прибрана коса. ^^ :)