PDA

View Full Version : С него съм, но нямам чувства



stefaniikata
02-09-2013, 18:26
Заедно сме от 3-4 дни... Той ми БЕШЕ най-добър приятел. Преди това, той беше с една моя приятелка, но тя го прецака много гадно. Не искам и аз да го правя, просто не мога да го направя, не е в моя стил... Събрахме се, той ми каза, че ме харесва, аз също (харесвах го).. Но днес като се видяхме... Всичко беше супер, но просто не знам дали имам чувства.. Не мога, наистина не мога да му го кажа. Той е прекрасно момче, би направил ВСИЧКО за мен и не знам какво да правя...... Да изчакам ли? Може би ако изчакам, ще се появят чувства? Не знам, много съм объркана, моля ви... Помогнете ми ;с

Al3ksandra
02-09-2013, 18:30
Здравей. Според мен най добре е да си дадеш време, понякога хубавите неща стават бавно. :) А между другото на колко години си ти и на колко е той? :)

xXxPETYAxXx
02-09-2013, 18:32
Е, как харесваш някого, а след 3-4 дни вече не го харесваш?
Рано е за по-сериозни чувства, ама чак пък да не го и харесваш вече...
Не знам, може би след още 3 дни пак ще го искаш, така че внимавай да не съжаляваш после. Обмисли си добре решението, не съм ти в главата, за да знам какво мислиш и искаш, а моята не може да асимилира подобно поведение...

stefaniikata
02-09-2013, 18:34
Той е с 1 година по-голям от мен.... Просто имах нещо като симпатии към него.. А сега не знам дали ги има, страшно объркана съм....

passion.
02-09-2013, 18:41
Попадала съм в подобна ситуация и каквото първото което ти изникне в акъла за отговор на -" искам ли да имам връзка с този човек" - това е отговора ти.
При мен беше не. Обмислях, обмислях и накрая просто прекратих.
Няма смисъл щом наистина не искаш с цялото си същество да си с него е загуба на твоето и най-вече на неговото време.

Al3ksandra
02-09-2013, 18:44
Незнам, случвало ми се е това, но винаги когато ми се е случвало да се колебая за някой дали го харесвам, винаги се оказваше че нещата не провървяват. ;) Незнам как е при теб,но си помисли хубаво, дали имаш или нямаш чувства към него,изясни си и ти самата какво искаш, и ако се окаже че нямаш чувства, просто не го лъжи и не бъди с него, само защото той е "лудо влюбен" в теб. Ако пък, това е моментно колебание, и се окаже че си го харесваш и имаш тръпката към него, няма за какво да се притесняваш -ПРОДЪЛЖАВАЙ напред с него и това е :)

TROLLDADLOLCAKE
02-09-2013, 18:53
Заради ето такива 'бити карти' , като теб , мой приятел си прецака живота..Не мога да разбера , като не си сигурна в чувствата си , къде тръгваш да даваш надежди на момче , което е влюбено до ушите в теб ?! Наред ли си , или ? ...

li0n
02-09-2013, 19:13
Много сте ми интересни. Един ден харесвате някого, на втория - не.
Детски истории.
Оставяй момчето, не го заслужаваш.

DENKAZ
02-09-2013, 19:27
Заради ето такива 'бити карти' , като теб , мой приятел си прецака живота..Не мога да разбера , като не си сигурна в чувствата си , къде тръгваш да даваш надежди на момче , което е влюбено до ушите в теб ?! Наред ли си , или ? ...

+

Amore-Mio*
02-10-2013, 06:26
Тука става въпрос за някакви дни. Не за месеци.
Нормално е в момента да не знаеш какво става, да ти е странно. Остани си с него. Нямате дори седмица, не сте се опознали, не се изживяли някакви моменти - има време, рано е все още да слагаш край, като нещата тепърва се оформят.

stefaniikata
02-10-2013, 08:20
Благодаря ви за всичкия хейт .. И много благодаря на тези, които ми дадоха съвет.. :)

stefaniikata
02-13-2013, 13:47
Е, оказа се, че той обича бившото си гадже и скъсахме, той се събра с нея, а ние дори и приятелските отношения си развалихме (преди бяхме най-добри приятели). А аз, разбрах, че съм го харесвала наистина (тоест НЕ съм била с него БЕЗ ЧУВСТВА) и общо взето аз бях прецакана...

Bloodlust
02-13-2013, 19:37
Хубаво си помисли, дали щеше да имаш "чувства", ако той не се беше събрал с бившата.

DENKAZ
02-13-2013, 19:52
Е, оказа се, че той обича бившото си гадже и скъсахме, той се събра с нея, а ние дори и приятелските отношения си развалихме (преди бяхме най-добри приятели). А аз, разбрах, че съм го харесвала наистина (тоест НЕ съм била с него БЕЗ ЧУВСТВА) и общо взето аз бях прецакана...

Еми честито, а това, което определяш като хейт си има истинско име и коментара, който е над мен е мн точен.

NambyPamby
02-13-2013, 21:23
Хубаво си помисли, дали щеше да имаш "чувства", ако той не се беше събрал с бившата.
Хахахаха, да. Повечето хора страдат след раздяла не заради загубата на любим човек, а заради колосалния удар по егото.