PDA

View Full Version : Какво всъщост иска :(



alexandra_ilieva
02-09-2013, 19:47
Объркана история дори незнам как да започна и от къде.Тази година започна една закачка с едно момче.Направи ми впечатление ,че не се държи като някои други момчета от училището ми ,тоест не се фука с колко е бил ,колко е пил и т.н.Запознахме се и така започна всичко.Намерих го във фейсбук и го добавих в приятели той не влиза често там но след няколко дни ме прие.След няколко дни имаше рожден ден и му писах за да го поздравя той ми благодари и така след няколко дни имах някак си лошо усещане може би ,че ще се ядосвам и така и стана без никаква причина той ме беше изтрил ,дори не разбирах защо та аз само веднъж му бях писала да кажеш че постояно съм му досаждала не съм.И така преглътнах го ,след няколко дни негов приятел дойде да ми каже ,че той не искал вече да общува с мен и аз незнам защо може би защото тогава имаше флирт между мен и друго момче и той ни виждаше заедно, както и да е веднъж се държи мило друг път ме избягва и приятелките ми ми казват ,че и той незнае какво точно иска.Както и да е пратих му бележка че го харесвам а той нищо не каза ,но някак си се промени стана по-внимателен по-мил или поне така си мислех след страхотна седмица изпълнена със погледи и усмивки ,вчера пак се държа тъпо каза ми да не стоя толкова много близо до него защото другите може да си помислят нещо ,(преди това ме чу да казвам ,че харесвам друг на шега), аз толкова се натъжих значи му пука само какво мислят другите а не аз направо не бях на себе си ,че се държи веднъж добре ,друг път не толкова ,незнам дали е защото се закачам и с други момчета, а най страното е че така и не е казал на никой за това ,че го харесвам тъй като приятелите му си мислят ,че харесвам друго момче -далеч са от истината...Какво да правя като изпитвам толкова силни чуства и привличане към него :( :(

0wn3d
02-09-2013, 19:57
Ами като за начало недей да казваш на шега,че харесваш друго момче.Това може да го провокира да си държи по студено с теб..Може наистина да има чувства към теб,но да ги държи скрити,защото и срамежлив...Затова ще те посъветвам да се срещнете някъде и да си поговорите на четири очи за нещата между вас.

sexa_na_kompleksa
02-10-2013, 05:29
Като го харесваш, защо постоянно флиртуваш с други, и казваш, че си харесваш друг, и всички си мислят, че си харесваш еди-кой си? Държанието му е напълно основателно.

Amore-Mio*
02-10-2013, 06:05
И според мен държанието му е основателно.
Хем харесваш въпросния, хем флиртуваш с другия и казваш на шега, че харесваш друг. На негово място и аз бих се държала така.

antoniq_96
02-10-2013, 11:05
Ами като за начало недей да казваш на шега,че харесваш друго момче.Това може да го провокира да си държи по студено с теб..Може наистина да има чувства към теб,но да ги държи скрити,защото и срамежлив...Затова ще те посъветвам да се срещнете някъде и да си поговорите на четири очи за нещата между вас.

+1 ,може просто трудно да показва чуствата си ,пък и ти не му помагаш много.

shmatarok
02-10-2013, 11:08
Ти се държиш тъпо, после що той правел еди-кво-си. Като му даваш толкова противоречиви сигнали, как очакваш да реагира?

li0n
02-10-2013, 11:40
На 11 или 12 години сте?

alexandra_ilieva
02-10-2013, 11:56
Вече му казах ,че харесвам него но той изглежда не иска всички да знаят и зареди него си мълча пред другите и на 15 сме той е с няколко месеца по-голям от мен

li0n
02-10-2013, 11:59
На 15, пък размишлявате като децата от 5 "б" клас.

asp1r1n94
02-10-2013, 17:30
Той си разсъждава правилно и аз да видя, че мацката, която ме харесва се има с още няколко други ще я помисля за един определен тип м0миче...

rusokoska7
02-10-2013, 21:13
Струва ми се малко страно държание уж те приема за приятелка във фейсбука после те трие просто така....според мен питай го директно когато сте сами какво иска и чуства

DENKAZ
02-10-2013, 22:24
Ами да, горните отговори са си на място. Искаш му вниманието и в същото време пускаш някви тъпи базици, правиш му мръсно...

psychopath
02-10-2013, 23:47
Мисля, че сте лапета и двамата и не знаете к'во искате.

dzvero
02-11-2013, 09:29
На това момчетата му викат к*рвенски работи.Ако си мислиш,че така си голяма работа се бъркаш жестоко. ;)

alexandra_ilieva
02-11-2013, 18:11
Мислите ли ,че аз съм виновна че се държи така?Дали ме харесва и затова се дразни?

lubopitna_123
02-11-2013, 21:21
Мислите ли ,че аз съм виновна че се държи така?Дали ме харесва и затова се дразни?
Мисля че да , само ако някой изпитва нещо към човек има чуства е склонен да ревнува и да се дразни както каза :)

s40t4
02-11-2013, 21:50
Шегата понякога е 50% истина...

rusokoska7
02-13-2013, 17:20
Шегата понякога е 50% истина...

така е ...

DENKAZ
02-13-2013, 19:59
Мислите ли ,че аз съм виновна че се държи така?Дали ме харесва и затова се дразни?

Ем ...